Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Blondi napisał:

hahahha dobre ,,,ludzie i wiara,,,no to poważne czasopisma,,abyś nie zmieniła się tylko przez noc ,,,plis,,,nie czytaj lepiej,,bo jutro Ciebie nie poznamy:przekleństwa: ,,,

Co zrobisz jak nic nie zrobisz ? ....Zmienniczka tylko takie czasopisma czyta ....chyba ;)

W drugim dniu mojej pracy pan dr. powiedział mi , że Elka może mnie pierwszy raz zawieźć , pokazać , gdzie jest polski kościół , bo ....zmienniczka chodziła z buta bardzo regularnie . Ona podczas mszy w tv nie siedziała jak ja na tyłach na kanapie ( przy lapku lub z telefonem w ręce ) , tylko obok niego na drugim fotelu ....Odpowiedziałam mu , że jak będę miała potrzebę to pójdę bliziutko do św. Małgorzaty i niekoniecznie na mszę , bo od jakiegoś czasu mam traumę do dużych skupisk ludzi w kościele ....wolę samotnie ..... Elka mnie poparła i powiedziała wtedy do niego , że " nie ma Boga niemieckiego , polskiego , czy francuskiego .....jest jeden Bóg " ......Nie miał argumentów i dał mi spokój ...ten mój dr ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michasia 1959 napisał:

 

Brawo Michasiu ....popieram :szydera:....:cmok:.....a tak w ogóle to ....

Dzień dobry ....

Zimno jak diabli , ale podobno ma być w sam raz ciepło . Jedyne dobre to jest to , że już jestem kompletnie , cieplutko ubrana a nie jak zwykle w szlafmantelku po ogrodzie z cugasem na warę zarzuconym śmigam ....Tutaj mogę sobie na to pozwolić , bo ze wszystkich stron jesteśmy ogrodzeni murami obrośniętymi bluszczami i podobną zieleniną ....Normalnie jak w " Zemście " Fredry ...ale jest pięknie ....Idę na cugasa ....jackie muszę na plecy założyć ...no ziąb straszny - 10 stopni tylko ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Brawo Michasiu ....popieram :szydera:....:cmok:.....a tak w ogóle to ....

Dzień dobry ....

Zimno jak diabli , ale podobno ma być w sam raz ciepło . Jedyne dobre to jest to , że już jestem kompletnie , cieplutko ubrana a nie jak zwykle w szlafmantelku po ogrodzie z cugasem na warę zarzuconym śmigam ....Tutaj mogę sobie na to pozwolić , bo ze wszystkich stron jesteśmy ogrodzeni murami obrośniętymi bluszczami i podobną zieleniną ....Normalnie jak w " Zemście " Fredry ...ale jest pięknie ....Idę na cugasa ....jackie muszę na plecy założyć ...no ziąb straszny - 10 stopni tylko ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Ty w "Zemscie" a w chatce Baby Jagi..Domek z bejcowanego drzewa,wokół las i ogród zarosniety po pachy.W domku Babcia wizualnie -"strach się bać".W moim pokoju kraty i sejf pusty -otwarty.Nic to też idę na cugaska.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Ty w "Zemscie" a w chatce Baby Jagi..Domek z bejcowanego drzewa,wokół las i ogród zarosniety po pachy.W domku Babcia wizualnie -"strach się bać".W moim pokoju kraty i sejf pusty -otwarty.Nic to też idę na cugaska.

Trzymam kciuki za Ciebie ...Cholewcia ...też mam wyobraźnię ....nie przepadam za takimi miejscami , które opisałaś ...Ale będzie dobrze Michasiu . Czasem coś nas odrzuca a później okazuje się , że jest git :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich i z osobna

Siedzę sobie siorpiąc kawe i zgłębiam dyrektywy RODO

Dochodzę do wniosku że w moim wypadku wszystko wolno i nic, nie wolno

Kurde jakiś obłęd, od paru dni czytam różnych mądrych prawników od prawa autorskiego,

prawa cywilnego i mądrych od innych praw prasowych.

Kurde jestem coraz głupszy, już zaczynam się bać.

Pomimo to życzę wam spokojnej pracy:cześć2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Źle spałam ale jakoś przetrwam ten dzień. Kolano nap.... a tu trzeba będzie na cmentarz jechać. No i dobrze szybciej się rozrusza. :haha:

Nie spiesz się ....może jeszcze da radę je wyleczyć :love: Kolanko te ....biedne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie też zimno ale ma być cieplej. :d

Wczoraj cały prawie dzień przespalam, pod ciepłym kocykiem i zastanawiałam się czy ogrzewania nie włączyć.....:d totalne nicnierobienie.....nawet obiadu nie gotowałam tylko odgrzalam stary. .....znaczy się przedwczorajszy....:d

Miłego dnia wszystkim życzę.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, geronimo napisał:

Witam was wszystkich i z osobna

Siedzę sobie siorpiąc kawe i zgłębiam dyrektywy RODO

Dochodzę do wniosku że w moim wypadku wszystko wolno i nic, nie wolno

Kurde jakiś obłęd, od paru dni czytam różnych mądrych prawników od prawa autorskiego,

prawa cywilnego i mądrych od innych praw prasowych.

Kurde jestem coraz głupszy, już zaczynam się bać.

Pomimo to życzę wam spokojnej pracy:cześć2:

Dasz radę:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, geronimo napisał:

Witam was wszystkich i z osobna

Siedzę sobie siorpiąc kawe i zgłębiam dyrektywy RODO

Dochodzę do wniosku że w moim wypadku wszystko wolno i nic, nie wolno

Kurde jakiś obłęd, od paru dni czytam różnych mądrych prawników od prawa autorskiego,

prawa cywilnego i mądrych od innych praw prasowych.

Kurde jestem coraz głupszy, już zaczynam się bać.

Pomimo to życzę wam spokojnej pracy:cześć2:

Czyli jak zwykle. Jeden przepis a opinie różne. Jest też sporo przepisów które są martwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Witam was wszystkich i z osobna

Siedzę sobie siorpiąc kawe i zgłębiam dyrektywy RODO

Dochodzę do wniosku że w moim wypadku wszystko wolno i nic, nie wolno

Kurde jakiś obłęd, od paru dni czytam różnych mądrych prawników od prawa autorskiego,

prawa cywilnego i mądrych od innych praw prasowych.

Kurde jestem coraz głupszy, już zaczynam się bać.

Pomimo to życzę wam spokojnej pracy:cześć2:

Aby uniknąć samokrytyki i stwierdzić że tez robię coraz głupszy:d poczekam aż rozkminisz RODO i podzielisz się wiedzą z kolegą .Miłego dnia i lektury 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...