Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Idę w bety ....Do poduszki poczytam sobie czasopisma pozostawione przez zmienniczkę ..." Cuda i objawienia " ..." Ludzie i wiara " .....szybko usnę ....albo pier....lca jeszcze większego dostanę ...

Dobranoc wszystkim :cmok:

hahahha dobre ,,,ludzie i wiara,,,no to poważne czasopisma,,abyś nie zmieniła się tylko przez noc ,,,plis,,,nie czytaj lepiej,,bo jutro Ciebie nie poznamy:przekleństwa: ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Aż mi gul podskoczył. :haha:Powiedz że drogie. Proszę.....

11er  z wyprzedazy  :-)) Kochana,ja tu mam tyle czasu,ze czatuje na rabaty wielkie. Czasami jest tak,ze tylko  w jednym dniu mam mozliwosc taniego zakupu,bo potem jak wracam np. po 2 dniach ,zeby sprawdzic cene,to juz do gory idzie. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Aż mi gul podskoczył. :haha:Powiedz że drogie. Proszę.....

spokojnie,,,kupiłas przewiewne buciki,,,lekkie,,na lato,, będą Ciebie nosiły po ziemi,,nie gulgaj już ,,kupisz sobie jutro drugie,,albo pojutrze ,,po dobrej przecenie,,lepiej nózki i dupkę wylecz ,,a potem zakupy,,przecież możesz kupic sobie 10 par różnych,,poszalej  ale tylko po dobrej przecenie,,,wtedy jest radocha ,,nie placisz 80 a 40 euro,,,no!!! 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Idę w bety ....Do poduszki poczytam sobie czasopisma pozostawione przez zmienniczkę ..." Cuda i objawienia " ..." Ludzie i wiara " .....szybko usnę ....albo pier....lca jeszcze większego dostanę ...

Dobranoc wszystkim :cmok:

ŻyczęCi dobrej i spokojnej nocy. :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Andreaa napisał:

11er  z wyprzedazy  :-)) Kochana,ja tu mam tyle czasu,ze czatuje na rabaty wielkie. Czasami jest tak,ze tylko  w jednym dniu mam mozliwosc taniego zakupu,bo potem jak wracam np. po 2 dniach ,zeby sprawdzic cene,to juz do gory idzie. 

Nie lubię Cię. :ostrzegam:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się przywitać  o poranku pięknymi słowy, ale nic mądrego mi nie przychodzi do głowy...Łasice buszowały...pierwsza pobudka o 3:30...1294024727_dziedobryzawczenie.thumb.jpg.0bd0d11ba74b8f88a2b389a8ab946a9f.jpg Niby adres tego "ktosia" znam, ale jak go dorwać i unicestwić? >:(  Hoboczek kawusi nalałam, siorbanko w toku...i nie pomaga...:smutek: Życzę wam lepszej pobudki niż moja, a nam wszystkim, a w szczególności sobie, miłego dnia...mimo perturbacji...:oklaski: Witajcie zatem o poranku...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...