Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Chyba tak. Chociaż raczej ledwo:haha:

Fioletta ...Tyś nie zrozumiała ...pomaklaczyły Ci się zboża . @Dodzisława...podpowiadała Ci , że pszeniczne ...piwko ..dobre jest ...A Ty jak zwykle ...roztrzepaniec ...za żytnią się wzięłaś ! ...Na przyszłość pamiętaj ...żyto i pszenica ...tak to zboże jest ...ale jakże wielka różnica na drugi dzień po spożyciu jest ...po pszenicznym nie suszy ..tak bardzo ..łeb nie napitala ...a po żytniej już może ...No ..paniała ?! ...A teraz : czym się strułaś ...tym się lecz !...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teresadd napisał:

Basiu ,ale dla czemu.Po 23 to już w ogóle mamy mało czasu na forum.

Tereniu, przyszła pora na moje puzzle, a jak zaczynam układać to nie mogę się oderwać.

Sąsiedzi wiedzą że uwielbiam, więc już mam geszenków chyba z 8 pudełek :szydera:

Od wiosny mi znosili.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Tereniu, przyszła pora na moje puzzle, a jak zaczynam układać to nie mogę się oderwać.

Sąsiedzi wiedzą że uwielbiam, więc już mam geszenków chyba z 8 pudełek :szydera:

Od wiosny mi znosili.

Podziwiam.

Puzzle moich wnuków są za trudne dla mnie. No chyba że takie 24 sztuki. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Fioletta ...Tyś nie zrozumiała ...pomaklaczyły Ci się zboża . @Dodzisława...podpowiadała Ci , że pszeniczne ...piwko ..dobre jest ...A Ty jak zwykle ...roztrzepaniec ...za żytnią się wzięłaś ! ...Na przyszłość pamiętaj ...żyto i pszenica ...tak to zboże jest ...ale jakże wielka różnica na drugi dzień po spożyciu jest ...po pszenicznym nie suszy ..tak bardzo ..łeb nie napitala ...a po żytniej już może ...No ..paniała ?! ...A teraz : czym się strułaś ...tym się lecz !...:szydera:

Akurat na pszenice sie rzuciłyśmy. Żyta nie miałam na stanie. Struta jestem bo tęsknię okrutnie. Pogrzeszyłabym trochę gdyż dobry Grzech nie jest zły:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Podziwiam.

Puzzle moich wnuków są za trudne dla mnie. No chyba że takie 24 sztuki. :szydera:

:szydera:Ja tez nie jestem mistrzem. 1000 -1500 elementow, wiecej jeszcze nie ukladalam, ale kilkanascie tysiecy już machnęłam,zusamen.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Akurat na pszenice sie rzuciłyśmy. Żyta nie miałam na stanie. Struta jestem bo tęsknię okrutnie. Pogrzeszyłabym trochę gdyż dobry Grzech nie jest zły:szydera:

Myśl o nim ...o tym Grzechu intensywnie a zjawi się ...przytuli do męskiego torsu ...na pewno też tęskni za Tobą ...Zjawi się i będziecie se Grzeszyć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szefostwo śpi po nocnym imprezowaniu a ja sie uwijam przy babci od 7. No nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

W tym tygodniu uwaga,u mnie ewenement na skalę całego De,gdyż...bede przekazywać obowiązki zmienniczce Niemce.Tak.Też pracują 24 h .O ile mają dobrze płacone ha ha.

Nie omieszkam podzielić się z wami wrażeniami

Tymczasem milej niedzieli wszystkim.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:...z Dortmundu :d...i to by było na tyle dobrych wiadomości O.o... pojechałam chora ,z moim gardłem i przełykiem nie najlepiej ( kandioza) ...kaszlę sobie napadowo w najlepsze , pół kofra medykamentów konwencjonalnych i maturalnych przywlokłam , jestem na diecie przeciwgrzybicznej ...qwa nać ...muszę rzucić fajki ... polecenia lekarza i... załączył mi się zdrowy rozsądek ... jestem na to przygoto...a tam przygotowana ,nastawiam się mentalnie i praktycznie ( 5 paczek papierosów tylko przywiozłam) .Z "dobrych " wieści ,to jeszcze parę dni przed wyjazdem przywlokłam kleszcza ,mimo całej procedury i profilaktyki ( po przyjściu z lasu prysznic, mycie głowy , zmiana ubrania ,łachy do prania ,i oczywiście środek przeciw tym skuwysynom) ...i musiałam wziąć antybiotyk i kółko się zamyka i boję się rumienia i badania muszę zrobić pod kątem boleriozy po powrocie i...z której strony się nie obrócić to d**a ...a tak poza tym " wszyscy zdrowi " :d

Miłej niedzieli Mordecki ...braki mam choleryczne w lekturze ...jak się w pracy ustawię ,to może nadrobię...a może nie :haha:.W każdym bądź razie nie " zaginęłam w akcji " :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczkowo,,,:cześć::oklaski: niedziela a tu telefon aby przyjechac tu i tam ,,bo są znajomi na Campingu,itd, wczoraj wrociłam i mam dośc Campingów i znajomych,,ratunku,,wariatkowo,,zimno ,ledwo się rozpakowalam i mam dośc auta i znowu jechac aby spotkać się z ludzmi z ktorymi spotkam się za parę tygodni,, a Blondi myśli na jaki kolor pokój wymalowac aby meble potem pasowały,,jaki material kupić  i za robotę się wziąsc a nie za pirdolety ,,ja nauczona pracy a nie leniuchowania,,

Ale wszystkim pracusiom szalonej niedzieli życzę,,:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marta B napisał:

Dzień dobry szefostwo śpi po nocnym imprezowaniu a ja sie uwijam przy babci od 7. No nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Uwujaj się uwijaj ,,za dobrą kasę każda by sie uwijała ,,nie ma co narzekać, dajesz radę i to najważniejsze :haha: jedni odpoczywają a drudzy zapindalają,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Witam klepaczkowo,,,:cześć::oklaski: niedziela a tu telefon aby przyjechac tu i tam ,,bo są znajomi na Campingu,itd, wczoraj wrociłam i mam dośc Campingów i znajomych,,ratunku,,wariatkowo,,zimno ,ledwo się rozpakowalam i mam dośc auta i znowu jechac aby spotkać się z ludzmi z ktorymi spotkam się za parę tygodni,, a Blondi myśli na jaki kolor pokój wymalowac aby meble potem pasowały,,jaki material kupić  i za robotę się wziąsc a nie za pirdolety ,,ja nauczona pracy a nie leniuchowania,,

Ale wszystkim pracusiom szalonej niedzieli życzę,,:serce:

Możemy sie zamienić :haha: Chętnie pobuszuję,nawet po campingach

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie deszczu dzieci się nudzą a Kasieńka szczególnie. Dziesięć minut po śniadaniu już chciała znów jeść. Z nudów podziobała widelcem 1/4 jabłecznika, do wyrzucenia bo paciaja się zrobiła. Na szczęście niedługo obiadek i pauza. Pogonię po południu na spacerek i na cmentarz rowerkiem to jakoś czas zejdzie do wieczorka i znów pauza. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

Możemy sie zamienić :haha: Chętnie pobuszuję,nawet po campingach

Dawaj,,chętnie pokręcę się przy PDP, tylko sie szybko przefarbuj, na blond, figurę popraw , abyś w moje klamoty się zmieścił, ciemne okulary swojemu PDP ubiorę i nie skapnie się ,,kto i co! :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...