Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja...po 10-ciu godzinach snu....fajnie było...:oklaski: Nie dość, że korzonki nie są richtig to jeszcze nadciągające przeziębienie muszę spacyfikować...>:( A dzisiaj wypad....:( I jeszcze nie jestem spakowana...normalnie, jak nie ja...:haha: Wysiorbię kawusię, zjem śniadanko i dopiero wtedy rozpocznę pakowanko...a co...czasu mam dość...:tak2: Czas zatem się przywitać...2006612586_dziedobryniedziela.jpg.fdd725bb4581000ffa7eda631a3ad7fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E ....Wy trzy ...Mirelle'a i Lucynka z Beatką ....jeszcze żeśta się nie nagadały ?!...A pisać nie ma komu :(

Eeee...będziemy gadać...w godzinach popołudniowych i wieczornych...:szydera: No i jeszcze jutro...w godzinach porannych też...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Eeee...będziemy gadać...w godzinach popołudniowych i wieczornych...:szydera: No i jeszcze jutro...w godzinach porannych też...:szydera:

Już pisałam " sorry " ... to po angielsku jest ...noo ....Coś mi się pomaklaczyło i myślałam , że to " już " ...A to wszystko przez @lucyna.beata...bo coś rozpisywała się , że Toranaga coś tam ....Szogun też coś tam ...Marinoko ( tak jej było na imię ? ) czyt. Lycy+ B ...balkony pod jaranka szykuje ...nawet kwadraty odkurzyła ..i jeszcze . No..to się wzięło mi i pokapućkało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już pisałam " sorry " ... to po angielsku jest ...noo ....Coś mi się pomaklaczyło i myślałam , że to " już " ...A to wszystko przez @lucyna.beata...bo coś rozpisywała się , że Toranaga coś tam ....Szogun też coś tam ...Marinoko ( tak jej było na imię ? ) czyt. Lycy+ B ...balkony pod jaranka szykuje ...nawet kwadraty odkurzyła ..i jeszcze . No..to się wzięło mi i pokapućkało ...

Znaczy...falstarcik nam chciałaś zaserwować...:haha: Ale , jak to mówią....co się odwlecze, to nie uciecze...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy...falstarcik nam chciałaś zaserwować...:haha: Ale , jak to mówią....co się odwlecze, to nie uciecze...:szydera:

No nie uciecze ....Ja odliczam w drugą stronę . Nawet zastanawiam się , czy już walizki nie zacząć pakować w rzeczy , których na 100% nie założę już na siebie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie uciecze ....Ja odliczam w drugą stronę . Nawet zastanawiam się , czy już walizki nie zacząć pakować w rzeczy , których na 100% nie założę już na siebie :szydera:

Zacznij pakowanie...czas wtedy przyspiesza.....po tamtej stronie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zacznij pakowanie...czas wtedy przyspiesza.....po tamtej stronie...:haha:

Tak zrobię :cmok:....A co do " Marinoko " ...sprawdziłam teraz : jaka Marinoko ...MARIKO miała na imię ...Dawno serial oglądałam ...wieki temu ...miałam prawo zapomnieć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak zrobię :cmok:....A co do " Marinoko " ...sprawdziłam teraz : jaka Marinoko ...MARIKO miała na imię ...Dawno serial oglądałam ...wieki temu ...miałam prawo zapomnieć :szydera:

Zgań to przejęzyczenie na Reisefieber...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E ....Wy trzy ...Mirelle'a i Lucynka z Beatką ....jeszcze żeśta się nie nagadały ?!...A pisać nie ma komu :(

basienko ja czekam na mirelke ale dopiero wczorem pewnie zawita..musi dziewoja dojechac niunkiem na mniejsce ha ha ha ...wiesz berlin to metropolia

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witam i ja...po 10-ciu godzinach snu....fajnie było...:oklaski: Nie dość, że korzonki nie są richtig to jeszcze nadciągające przeziębienie muszę spacyfikować...>:( A dzisiaj wypad....:( I jeszcze nie jestem spakowana...normalnie, jak nie ja...:haha: Wysiorbię kawusię, zjem śniadanko i dopiero wtedy rozpocznę pakowanko...a co...czasu mam dość...:tak2: Czas zatem się przywitać...2006612586_dziedobryniedziela.jpg.fdd725bb4581000ffa7eda631a3ad7fb.jpg

przegielas z tym spaniem moja droga oj przegielas o cale dwie godziny i tyle

witajguggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Już wiem jak na dworze bo na tarasie byłam :papieros:Dziś muszę się trochę przeorganizować bo moja pdp wymyśliła sobie kościół nowoapostolski. Dwie trzecie droga krótsza  niż do jej katolickiego, czyli da się dojść i wrócić... W jej kościele już ze dwa zlecenia nie byłam i jak wreszcie sama zaprzestała chcieć tam chodzić to poczułam ulgę bo droga przede wszystkim niebezpieczna, wciąż góra, dół i góra dół .., i w newralgicznych momentach wystająca kostka brukowa... Po prostym toby doszła, a te górki to już nie dla niej ... :( W ewangielickim, który jest też blisko, już była z moją poprzedniczką i jakby jakoś jej tam nie chcieli. Myśleli, że się pomyliła .., ale i tak sposób prowadzenia obrządku i ogólna wesołość moją pdp zniesmaczyła. Nie wiem co będzie w tym nowoapostolskim, czy nas zechcą bo to kościół samofinansujący, a Much małe i tu każdy wie kto w jakiego boga wierzy :) Nie wiem też czy obrządek okaże się tym co moja pdp oczekuje, a szczerze wątpię...

Wam miłej niedzieli i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już pisałam " sorry " ... to po angielsku jest ...noo ....Coś mi się pomaklaczyło i myślałam , że to " już " ...A to wszystko przez @lucyna.beata...bo coś rozpisywała się , że Toranaga coś tam ....Szogun też coś tam ...Marinoko ( tak jej było na imię ? ) czyt. Lycy+ B ...balkony pod jaranka szykuje ...nawet kwadraty odkurzyła ..i jeszcze . No..to się wzięło mi i pokapućkało ...

nulameny z podlogi wytarlam co by stop swych mirela nie zabrudzila...odkurzac bede jak sie toranagi pozbede na kilka godzin bo jak on swoje wloscia okupuje to mi sie piana na pysku pokazuje....wiesz ze nie moge tam za bardzo sie rzadzic 

no i poza tym bedzie luzik....wprawdzie on mial grilowac poledwice ale pomyslalam sobie a niech spada na salony...zjesc zdazymy jeszcze..ja mam swoje siano wiec z glodu nie zemre 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Już wiem jak na dworze bo na tarasie byłam :papieros:Dziś muszę się trochę przeorganizować bo moja pdp wymyśliła sobie kościół nowoapostolski. Dwie trzecie droga krótsza  niż do jej katolickiego, czyli da się dojść i wrócić... W jej kościele już ze dwa zlecenia nie byłam i jak wreszcie sama zaprzestała chcieć tam chodzić to poczułam ulgę bo droga przede wszystkim niebezpieczna, wciąż góra, dół i góra dół .., i w newralgicznych momentach wystająca kostka brukowa... Po prostym toby doszła, a te górki to już nie dla niej ... :( W ewangielickim, który jest też blisko, już była z moją poprzedniczką i jakby jakoś jej tam nie chcieli. Myśleli, że się pomyliła .., ale i tak sposób prowadzenia obrządku i ogólna wesołość moją pdp zniesmaczyła. Nie wiem co będzie w tym nowoapostolskim, czy nas zechcą bo to kościół samofinansujący, a Much małe i tu każdy wie kto w jakiego boga wierzy :) Nie wiem też czy obrządek okaże się tym co moja pdp oczekuje, a szczerze wątpię...

Wam miłej niedzieli i buziaki :cmok:

 

No to masz przeje.....ne ! ...Poczytaj ostatnie " humory "....będzie Ci lżej na duszy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie uciecze ....Ja odliczam w drugą stronę . Nawet zastanawiam się , czy już walizki nie zacząć pakować w rzeczy , których na 100% nie założę już na siebie :szydera:

nie myslalam na ten moment jeszcze o walizach ale juz liste torannaga dostal co do zakupow..jutro albo we wtorek jedzie do metro kawe po dobre cenie mi kupic i troche innych akcesorii trza znow zapas zrobic na zas

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

nie myslalam na ten moment jeszcze o walizach ale juz liste torannaga dostal co do zakupow..jutro albo we wtorek jedzie do metro kawe po dobre cenie mi kupic i troche innych akcesorii trza znow zapas zrobic na zas

Kawy już zakupiłam ....po dobrej cenie ...tym razem tylko dla mnie - żadnych geschenkowych ....Coś z DMa w tygodniu ...albo w sobotę jak będę miała " półdniówkę " jeszcze dla siebie/ tylko dla siebie zakupię ...i kropka . Bliscy powiadomieni przed moim wyjazdem na roboty , że co jak co , ale o darowanych przydasiach tym razem ...za tym pobytem w D . niech nawet nie marzą , bo nie będzie i ....sosna :szydera: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...