Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, asna napisał:

Tak krawiec kraje jak mu materiał staje. Rządziło wcześniej PO i co? Też ludzie musieli jeździć do rajchu. Wcześniej był PiS i ludzie jeździli. Za SLD mniej jeździło, bo nie byliśmy w UE. Dla mnie oni wszyscy są siebie warci. Tylko podatki trzeba na nich płacić i nic z tego nie ma.

Nie czytasz o polityce i nie wiesz, ze Polska znalazla sie na pierwszym miejscu w EU pod wzgledem wydatkow socjalnych. Z czego panstwo tak wydaje?

Niestety dlug narodowy rosnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

Taa... Teraz dają 2 tys. na łapkę, a wcześniej było 1,5 tys. na łapkę. Ino wszystko w tym czasie zdążyło podrożeć więc jeden pieron.

Przezylam galopujaca inflacje i wiem jak to sie zaczelo. Dokladnie tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Nie czytasz o polityce i nie wiesz, ze Polska znalazla sie na pierwszym miejscu w EU pod wzgledem wydatkow socjalnych. Z czego panstwo tak wydaje?

Niestety dlug narodowy rosnie...

No i co z tego? Mnie to naprawdę koło ciulika lata. Ja chcę sobie spokojnie żyć, a nie walczyć o byt jak moi rodzice. A wcale nie jest lepiej przez te wszystkie lata. Więc skoro to kto rządzi nie ma żadnego wpływu na to jak się nam wiedzie, to po co się tym przejmować? Ja wolę sobie do Krakowa z kolegami podjechać i spotkać innych kolegów i wbić się do cugu. Zamiast głosować na jakichś ciuli, kierzy obiecujo i obiecujo a droga dalej nie jest narychtowana. Im chodzi tylko o koryto.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

No i co z tego? Mnie to naprawdę koło ciulika lata. Ja chcę sobie spokojnie żyć, a nie walczyć o byt jak moi rodzice. A wcale nie jest lepiej przez te wszystkie lata. Więc skoro to kto rządzi nie ma żadnego wpływu na to jak się nam wiedzie, to po co się tym przejmować? Ja wolę sobie do Krakowa z kolegami podjechać i spotkać innych kolegów i wbić się do cugu. Zamiast głosować na jakichś ciuli, kierzy obiecujo i obiecujo a droga dalej nie jest narychtowana. Im chodzi tylko o koryto.

Ja tez sie nie przejmuje, bo dla mnie chleba wystarczy. Moje dziecko zarabia w Polsce, dobre pieniadze, bo ma dobry zawod. Nie chce jednak, zeby ta kasa mu sie zdewaluowala. Pracowalam w Polsce za miliony, bylam w stanie za to kupic niewiele a jak kazali zaciskac pasa, to tez to zrobilam. Udalo nam sie wyjsc z bagna a teraz grzezniemy i mowi nam sie , ze to dla naszego dobra. Fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, asna napisał:

No i co z tego? Mnie to naprawdę koło ciulika lata. Ja chcę sobie spokojnie żyć, a nie walczyć o byt jak moi rodzice. A wcale nie jest lepiej przez te wszystkie lata. Więc skoro to kto rządzi nie ma żadnego wpływu na to jak się nam wiedzie, to po co się tym przejmować? Ja wolę sobie do Krakowa z kolegami podjechać i spotkać innych kolegów i wbić się do cugu. Zamiast głosować na jakichś ciuli, kierzy obiecujo i obiecujo a droga dalej nie jest narychtowana. Im chodzi tylko o koryto.

Chłopie, bo Ci przyfasuje w dziób. A dzięki komu ty mozesz do skurwiałego rajchu jezdzić? A kto zmienił nasz ustrój i otworzył nam granice? To co z nami robią to  wina takich jak Ty, co to mają w rzyci i na wybory nie chodzą i im zwisa kto rządzi i jak rządzi. Jakby suweren trzymał rękę na pulsie i domagał się deklaracji i obietnic wyborczych, choćby przez uczestnictwo w wyborach własnie, to by sie uje bali tej wolnoamerykanki w działaniach. A tak to mają w dooopie, bo suweren też w sumie ma w dupie co oni robią. A żeby te Twoje idole przegrali ten mecz na ktory jedziesz, a w zugu , żebyś piwa się napić nie mógł :d 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Chłopie, bo Ci przyfasuje w dziób. A dzięki komu ty mozesz do skurwiałego rajchu jezdzić? A kto zmienił nasz ustrój i otworzył nam granice? To co z nami robią to  wina takich jak Ty, co to mają w rzyci i na wybory nie chodzą i im zwisa kto rządzi i jak rządzi. Jakby suweren trzymał rękę na pulsie i domagał się deklaracji i obietnic wyborczych, choćby przez uczestnictwo w wyborach własnie, to by sie uje bali tej wolnoamerykanki w działaniach. A tak to mają w dooopie, bo suweren też w sumie ma w dupie co oni robią. A żeby te Twoje idole przegrali ten mecz na ktory jedziesz, a w zugu , żebyś piwa się napić nie mógł :d 

dobrze prawi :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

A dzięki komu ty mozesz do skurwiałego rajchu jezdzić?

Dzięki opie, kiery volksliste podpisywał :szydera:

9 minut temu, Dodzisława napisał:

To co z nami robią to  wina takich jak Ty, co to mają w rzyci i na wybory nie chodzą i im zwisa kto rządzi i jak rządzi.

Dupcys fleki. Jakby coś z tego głosowania wynikało, to bym głosował. Ale nic nie wynika. Wszystkie zakłady rozwalili w pył i niy mo kaj robić. Ludzie muszą na zachód jeździć, a potem ci wyjdzie jeden z drugim i coś pogada, że emigracja to szansa, weź pracę i zmień kredyt, a w ogóle to za 10 tys. to można żyć na prowincji, a 17 tys. nie starcza do pierwszego. W rzyci mam takich polityków, bo patrzą na koniec swojego kichola, a nie na to, żeby wszystkim było dobrze. Jak tego słucham to się czuja, jakby mnie w gymba szczylił.

Mogę zagłosować na PiS i nic się nie zmieni. Mogę zagłosować na PO i też nic się nie zmieni. Mogę zagłosować na innych i też nic się nie zmieni. Ktoś mi zakład pracy postawi? Nie. Nawet mogą to obiecać, a starczy zobaczyć jak wygląda Hajducka w Chorzowie. Obiecują i obiecują, że ją wyremontują i od 10 lat wyremontować nie mogą. Za chwilę to tam nie będzie drogi, ino safari.

Jak chcesz sobie wybierać, kierego będziesz futrować ze swojej ciężkiej pracy, to sobie wybierz. Mnie to tam koło ciula lata naprawdę. Jak sam sobie nie zarobię i nie wyszarpię co moje, to mi nikt z tych radnych, posłów czy ministrów nawet ręki nie poda ani po ramieniu nie poklepie. Chyba, że kampania będzie, to będą klepać, będą wspólne samojebki i obietnice. A potem będą nowe wybory i będzie to samo.

Edytowane przez asna
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, asna napisał:

Ja nawet bym wolał tu na miejscu robić, ino niy mo kaj, niż jeździć do tego skurwiałego rajchu.

No !...Albo idziesz na wybory i głosujesz demokratycznie

....CZYLI PRZECIW ....albo Cie kuźwa nie zaadoptuję . Czaisz !

Oj ...przechwaliłam chyba młodego człowieka , że tak mądrze gada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No !...Albo idziesz na wybory i głosujesz demokratycznie

....CZYLI PRZECIW ....albo Cie kuźwa nie zaadoptuję . Czaisz !

Oj ...przechwaliłam chyba młodego człowieka , że tak mądrze gada .

Eee... To nie uczciwa groźba! Ja już tasie mam popakowane!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No !...Albo idziesz na wybory i głosujesz demokratycznie

....CZYLI PRZECIW ....albo Cie kuźwa nie zaadoptuję . Czaisz !

Oj ...przechwaliłam chyba młodego człowieka , że tak mądrze gada .

cześć baśka,on to chyba tak mówi na przekór wszystkim,bo trudno uwierzyć ,że ma takie poglądy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, asna napisał:

Dzięki opie, kiery volksliste podpisywał :szydera:

Dupcys fleki. Jakby coś z tego głosowania wynikało, to bym głosował. Ale nic nie wynika. Wszystkie zakłady rozwalili w pył i niy mo kaj robić. Ludzie muszą na zachód jeździć, a potem ci wyjdzie jeden z drugim i coś pogada, że emigracja to szansa, weź pracę i zmień kredyt, a w ogóle to za 10 tys. to można żyć na prowincji, a 17 tys. nie starcza do pierwszego. W rzyci mam takich polityków, bo patrzą na koniec swojego kichola, a nie na to, żeby wszystkim było dobrze. Jak tego słucham to się czuja, jakby mnie w gymba szczylił.

Mogę zagłosować na PiS i nic się nie zmieni. Mogę zagłosować na PO i też nic się nie zmieni. Mogę zagłosować na innych i też nic się nie zmieni. Ktoś mi zakład pracy postawi? Nie. Nawet mogą to obiecać, a starczy zobaczyć jak wygląda Hajducka w Chorzowie. Obiecują i obiecują, że ją wyremontują i od 10 lat wyremontować nie mogą. Za chwilę to tam nie będzie drogi, ino safari.

Jak chcesz sobie wybierać, kierego będziesz futrować ze swojej ciężkiej pracy, to sobie wybierz. Mnie to tam koło ciula lata naprawdę. Jak sam sobie nie zarobię i nie wyszarpię co moje, to mi nikt z tych radnych, posłów czy ministrów nawet ręki nie poda ani po ramieniu nie poklepie. Chyba, że kampania będzie, to będą klepać, będą wspólne samojebki i obietnice. A potem będą nowe wybory i będzie to samo.

To zacznijmy im patrzeć na ręce i rozliczać z obietnic, uczestnicząc w wyborach. Nic nie zrobili ino naobiecywali, to na zieloną łączkę i głosować na innego, nowego. No wreszcie na kogoś mądrego się trafi! Chcesz , żeby Ci PIS życie urządzał? Mówił co masz robic i kiedy robic i jak robić?
Oprzytomniej człowieku!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, asna napisał:

Od 1989 tak rozliczacie i co? Nic się nie zmieniło.

Synek, ile Ty masz lat? Co się nie zmieniło? Nic się nie zmieniło od 1989 roku? No bez jaj, że tak powiem! To, że ludzie pozwolili politykom mieć suwerena w dupie to inna sprawa, ale to własnie przeż swiatopogląd taki jaki Ty prezentujesz. W dupie to mam , bo i tak nic się nie zmieni. Taka jest postawa większości, no więc dlatego się nie zmienia! I powiem Ci jeszcze, że to ojro co se zarobisz, to za chwilę w Pl na waciki Ci nie wystarczy, takie będą ceny , podatki i składki. Zobaczymy wtedy co zrobisz i jak będziesz gadał!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

cześć baśka,on to chyba tak mówi na przekór wszystkim,bo trudno uwierzyć ,że ma takie poglądy

Też mi się tak wydaje , bo w innym wątku pisał dzisiaj tak pięknie , mądrze  , że aż wzruszona byłam ...Teraz chyba jaja sobie z nas robi ....

Panie Boże widzisz i nie grzmisz ....spuść nogę i kopnij solidnie w doopę @asna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...