Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

Witam wszystkich wczoraj chwaliłam się ze nie stoję przy garach myślę dzisiaj ugotuję gulasz,no ten wół to chyba miał 500 lat,i smakuje i próbuje już język mam poparzony o to twarde,no ale do12 może da radę, miłego dzionka

A przyprawy dałaś od razu?Bo jak tak to marne szanse na miękkie mięsko:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Malina 1 napisał:

Witam wszystkich wczoraj chwaliłam się ze nie stoję przy garach myślę dzisiaj ugotuję gulasz,no ten wół to chyba miał 500 lat,i smakuje i próbuje już język mam poparzony o to twarde,no ale do12 może da radę, miłego dzionka

Jak nie dziś to do jutra na bank będzie miętkie.....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Ona się schowała w serduchu :słabo:Grzesia naszego

To dlaczego @Grzegorz B błądzi po autostradzie? Wie, że ma iść z dziadziem do lekarza, a nie wie jakiego :haha:. Nie serduchu, tylko w Jego głowie swoje gniazdko uwiła:haha:. Serem pod nosem mu majta:haha:. Chłopak zagubiony w czasie i przestrzeni, trzeba mu jakoś pomóc, ale jak:szok: ? Ta @fioletowa.mysz sobie poradzi, o nią się nie martwię :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam wszystkich wczoraj chwaliłam się ze nie stoję przy garach myślę dzisiaj ugotuję gulasz,no ten wół to chyba miał 500 lat,i smakuje i próbuje już język mam poparzony o to twarde,no ale do12 może da radę, miłego dzionka

Było się nie chwalić :szydera::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To dlaczego @Grzegorz B błądzi po autostradzie? Wie, że ma iść z dziadziem do lekarza, a nie wie jakiego :haha:. Nie serduchu, tylko w Jego głowie swoje gniazdko uwiła:haha:. Serem pod nosem mu majta:haha:. Chłopak zagubiony w czasie i przestrzeni, trzeba mu jakoś pomóc, ale jak:szok: ? Ta @fioletowa.mysz sobie poradzi, o nią się nie martwię :d

Ja ja ja tylko ja mogę mu pomóc:szydera: i żona mi  nie przeszkadza haha jakby co:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To dlaczego @Grzegorz B błądzi po autostradzie? Wie, że ma iść z dziadziem do lekarza, a nie wie jakiego :haha:. Nie serduchu, tylko w Jego głowie swoje gniazdko uwiła:haha:. Serem pod nosem mu majta:haha:. Chłopak zagubiony w czasie i przestrzeni, trzeba mu jakoś pomóc, ale jak:szok: ? Ta @fioletowa.mysz sobie poradzi, o nią się nie martwię :d

Sama już nie wiem gdzie to swoje gniazdko mam. Bo wszędzie mi sie podoba. A najbardziej w ramionach jego, przepastnych takich...:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...