Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Heidi napisał:

I... będzie jak w przypadku: zasadził dziadek rzepkę, oj przydałby się ktoś na przyczepkę:d.

Witam :dyskusja: z przytupem dnia piątusiowego. W De nauczyłam się liczyć do siedmiu dni tygodnia i to mi wystarczy:tak2:. Za ilości kawy nieprzemierzonej pięknie dziękuję i o ptasie mleko proszę w ilości nieograniczonej. Stresa mam, czas do domu zacząć manele pakować i pierwsze rakiety odpalać mojego sputnika na ostatnie zakupy . 

Ja też mogę :dyskusja:  jakby cos:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

Zapomniałem dodac,że dziś dzień szturmowania Aldi :haha: mięso wołowe na rolady 1 kg za 9,99 

W REWE b często jest promocja 8,88 za 1 kg.Jak jest to zawsze kupuje do domu,bo u nas dostać ładne rolady to sztuka:(Normalnie jakby krów w PL nie hodowano:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

I... będzie jak w przypadku: zasadził dziadek rzepkę, oj przydałby się ktoś na przyczepkę:d.

Witam :dyskusja: z przytupem dnia piątusiowego. W De nauczyłam się liczyć do siedmiu dni tygodnia i to mi wystarczy:tak2:. Za ilości kawy nieprzemierzonej pięknie dziękuję i o ptasie mleko proszę w ilości nieograniczonej. Stresa mam, czas do domu zacząć manele pakować i pierwsze rakiety odpalać mojego sputnika na ostatnie zakupy . 

A idź Ty! Na cholerę nam przyczepka? Z Grzesiem wszystko jest proste! Nawet rzepka nie przeszkadza. Ta w kolanie też:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Przytulam Cię z całych sił:szydera::cmok:

Tylko nie za mocno, bo korzonki też bolą jak cholera. Mnie przytula co drugi dzień kolega Olfen. To chyba jakić Norweg jest :d. Jeszcze dni parę  a w domciu to już niech się dzieje co chce. O Pana @Grzegorz B tłuc się z Wami nie będę, bo chłopak wąsów nie ma . Jest On w moch spojrzeniach bezpieczny , zostawiam Go innym Harpiom:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:serce: Ależ się dziś wzruszyłam od samego rana:). Moja PDP zwróciła się do mnie/o mnie takimi oto słowy... Moja Myszka ( to ja :d )   zna 3 języki, polski, niemiecki i rosyjski. Kochana ta moja babuleńka :szydera: , wie jak człowieka dowartościować :szydera:. Miłego dnia dla Wsiech :d 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Tylko nie za mocno, bo korzonki też bolą jak cholera. Mnie przytula co drugi dzień kolega Olfen. To chyba jakić Norweg jest :d. Jeszcze dni parę  a w domciu to już niech się dzieje co chce. O Pana @Grzegorz B tłuc się z Wami nie będę, bo chłopak wąsów nie ma . Jest On w moch spojrzeniach bezpieczny , zostawiam Go innym Harpiom:haha:

Jakim harpiom?! Wtf?! Żadnych harpii! A gdyby któraś miała zakusy to przypominam,że mam długie pazurki:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Bo jestem tego warta:szydera: A poza tym i ja i @Grzegorz B, jestesmy sobą oczarowani. To spadło jak grom z jasnego nieba. Co zrobisz jak nic nie zrobisz?:love:

Ha, ha tj. miłość od pierwszego przeczytania:d. Też Go na razie lubię, ale jak zapuści wąsy, to już się mnie bój:ostrzegam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ha, ha tj. miłość od pierwszego przeczytania:d. Też Go na razie lubię, ale jak zapuści wąsy, to już się mnie bój:ostrzegam:

Maupa! Jak mozesz?! A ja Cię pierogi uczyłąm lepić! 

@Grzegorz B! Kochanie! Przytul! Ta zołza paskudna humor mi popsuwała! A ja będziesz szedł mnie tulić to kup nową golarkę, dobra?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...