Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, asna napisał:

Kiedyś powiedziałem do PDP jak mnie nazwał wasserpolacken ty SS-manie :szydera:

Moja pierwsza rodzina to byli nauczyciele. Po dziewięćdziesiąte. Oboje z dzieciństwa fotki w mundurkach. I kiedyś wieczorem na zastępstwo przyjechała Murzynka. 5 lat w Niemczech A do Niemiec z Kenii przybyła. Pielęgniarka. Miała umyć Edythe. Ta jak ją zobaczyła we wrzask. Nie podchodż Grzegorz mnie umyje. Pielęgniarka pojechała. A Edytha do mnie: nie mogłam pozwolić żeby ta małpa mnie dotknęła

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bwalaszczyk napisał:

Czy jakaś kobitka chętna jutro na rozmowę w okolicach Mokotowa?:)

Raz w roku umawiamy się w Złotych Tarasach w Warszawie.Termin jest około 16 grudnia i info zawsze w  topiku o mazowieckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzegorz B napisał:

Moja pierwsza rodzina to byli nauczyciele. Po dziewięćdziesiąte. Oboje z dzieciństwa fotki w mundurkach. I kiedyś wieczorem na zastępstwo przyjechała Murzynka. 5 lat w Niemczech A do Niemiec z Kenii przybyła. Pielęgniarka. Miała umyć Edythe. Ta jak ją zobaczyła we wrzask. Nie podchodż Grzegorz mnie umyje. Pielęgniarka pojechała. A Edytha do mnie: nie mogłam pozwolić żeby ta małpa mnie dotknęła

Mój śp. PDP wyrzucił poprzednią opiekunkę, bo nie była dosyć aryjska O.o

1 minutę temu, hawana napisał:

Ten nasz kolezka to taka chorera asna:haha:

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz... :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Mój śp. PDP wyrzucił poprzednią opiekunkę, bo nie była dosyć aryjska O.o

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz... :szydera:

Ty maljenkij rjebjonek a taki wyszkolony?

Chyba tylko na Slasku takie okazy sie znajduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

:cmok:Zdążyłam się przywitać i musiałam zapomnieć o kompie :( .Ale jeszcze kilka dni i mam nadzieję,wszystko będzie tak jak powinno

Jak ja Tobie współczuę za brak neta, miałam już kilkakrotnie braki w tym temacie , to tylko  :mur: walić można . 

Dorze Ci tam  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Myślałam , że przy tych wygibasach regularnie spuszczasz powietrze :haha:

Jakie wygibasy mogły być dzis przy leieniu pierogów ? Poza tym babka miała mnie dziś na oku około 3 godzin  lukając przez szaprkę w drzwiach. Dziwię się , że ręce mi się nie trzęsły w kuchni podczas szykowania obiadu:szydera:.  Ja obżarłam się 5  pierogami, a babka tylko 2 zjadła. I dobrze, więcej dla mnie :szydera:. Ucztę mam królewską bez polowania  z kuszą :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adolf napisał:

Żabka jak będziesz jadła tyle pierogów to dostaniesz rozstepów i nikt nie będzie ciebie chciał,i zamiast żabki przeistoczyła się w Ropuszkę hi hi,i kremy żadne nie pomogą

Zabke to jeszcze ktos zechce ale Adolfa? Ne, ne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...