Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Michał845 napisał:

Tak zapytam z ciekawości.... jest na forum opiekun/opiekunka młodszy/a ode mnie. Czyli poniżej 30 lat? :)  Ze wszystkich zmienniczek i zmienników najmłodszy był 3 lata starszy ode mnie.

Hahaha:szydera::szydera::szydera::szydera: a ja też jestem młoda a jakże by nie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michał845 napisał:

Tak zapytam z ciekawości.... jest na forum opiekun/opiekunka młodszy/a ode mnie. Czyli poniżej 30 lat? :)  Ze wszystkich zmienniczek i zmienników najmłodszy był 3 lata starszy ode mnie.

Moja zmienniczka ma 27 lat, ale nie jest na forum. Może zapytam jak przyjedzie? Zmieniały mnie panie 29, 31 i 34 lata. Chyba jest tak 40/60, pierwsze okolice 30 +-, drugie okolice 50 + - . Ja jeszcze miesiąc po właściwej stronie pięćdziesiątki :oklaski:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Kurczę i po robocie.Chyba.Babcia w nocy buszowała i złamała biodro.Zabrało ją pogotowie do szpitala.Zapowiada się długie leczenie i rehabilitacja.Tyle wiem co co na miejscu ratownicy mówili.Co dalej ,to się dowiem może już dzisiaj.

Wam życzę spokojnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...