Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Bo jestem od 3,5 roku, chodzilo mi o doswiadczenie z roznych miejsc, jakie wy macie, ja takiego niestety nie mam. 

Wiec nawet porownan nie moge zrobic :cmok:

ale wiesz ja jezdze ...bedzie 5 lat w maju przyszlego roku. miejsc zbyt duzo nie obskoczylam wiec moge powiedziec ze moje doswiadczenie w roznego rodzaju miejscach tez mam niewielkie ale...mam jak do tej pory...poza terrorysta psychicznym w kassel, szczescie do rodzin..potrafia docenic i potrafia sie odwdzieczyc na wszelakie sposoby..oby tak dalej...wiec tak sobie mysle ze nie chodzi chyba o ilosc miejsc w ktorych sie bylo ale w jakie miejsca sie trafia...ale moge sie mylic...ja zielona jak szczypiorek na wiosne jestem..gdzieeeeee mnie tam do 10cio albo 15sto letnich doswiadczonych ludkow ale..nie mam kompleksow z tego powodu...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 tyle Twojej praktyki, że to Ty powinieneś nam rady dawać:tak2:. Powinieneś już mieć mistrzowskie papiery za taką wysługę. Co ja tutaj Ciebie wspieram dordztwem, nieobyty żuczek jeden jestem O.o względem Ciebie. Popracuj na asertywnością , bo ludzie już następne pułapki na Ciebie szykują. Nie wiemy tylko gdzie i kiedy je Tobie pod nogi rzucą. Jest w necie sporo lektury nt. asertywności, także techniki Licho nie śpi, licho czuwa. Studiuj dla własnej świadomości co można zrobić w trudnych sytuacjach. Nie daj się chłopaku:papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Emi86 napisał:

Ehh, niespokojnie u mnie w domu, jakieś graty wywalają z pokoju 18 latka, tylko podniesione głosy słyszę PDP, rozporządza synkiem, synek się wkurwia na nią, a ona potem sobie odbija na mnie, jeszcze jakiś znajomy przyszedł, ehh

To jej wywal w twarz, że nie jesteś workiem treningowym dla jej skołatanych nerwów. Zacznij pyskować , to ona ma mieć respekt przed Tobą , a nie odwrotnie :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...