Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Koniecznie kup sobie kołdrę sensoryczną. Ciężar poczujesz migiem, ale i stres pójdzie w PIS......du i wyśpisz się jak człowiek :d Podobno :d  Pamiętak tylko, że kołdra ma wazyć 10% Twojej wagi. Inaczej będzie lipa :d 

to ja sie pod lipą prześpie i bez kołdry :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Ło qurfaa..xd

Znajoma , zaprzyjaźniona Niemka sobie kupiła i cuś ;) słabo działa, ale wazy kołdra ta 6 kg. Nie wiem ile wazy zaprzyjazniona Niemka, ale chce sobie wymienić kołdrę na cięższą. Pikanterii dodaje fakt, że kordła z Polski pochodzi :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:

Są i dziś osoby pracujące z Promedicą , ale za zupełnie inne stawki Malinko. Przecież nasz Gero chyba z nimi pracuje i Andrea kiedys pracowała, ale wynagrodzenie oscylowało w granicach 1300-1500 . Widzisz róznicę?

Ja!!! ja widzę różnicę :szydera::oklaski::pianino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dodzisława napisał:

No tez o tym pisałam w moich dzisiejszych postach. Natomiast osoby , ktore z Promedici zarabiają 750-900 euro to sa na ogół swierzynki , mocno wystraszone i przejęte. Stare wróbelki to się na takie plewy po prostu nie nabiorą. Są i dziś osoby pracujące z Promedicą , ale za zupełnie inne stawki Malinko. Przecież nasz Gero chyba z nimi pracuje i Andrea kiedys pracowała, ale wynagrodzenie oscylowało w granicach 1300-1500 . Widzisz róznicę?

Widzę jasne dlatego z nimi pracuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to ten mój oddział taki porypany,  bo zmieniałam dziewczynę z Płocka, którą językowo była słabsza ode mnie i na start miała 100 więcej. Ja w każdym razie zmieniam agenturę bo za 900 ojro to ja za roomservice robić nie będę. Rozumiem, żeby to jakiś inhalator, czy coś naprawdę ważnego potrzebnego, ale nie K... wa kawa do łóżka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Nie reklamuj tak tych "kordeł " z Polski bo każdy w Niemcach zaraz będzie chcieć mieć  taką"kordłę " w swoim  łóżku ;)

No nie reklamuje, tylko zapytowywuję, czy ktoś to cuś ma, uzywa, czy takie tam, bo ja dziś pierwszy raz o nich usłyszałam i m owiąc szczerze, to o ile cierpię na bezsenność, o tyle jak mi coś ciązy to za cholerę nie daje rady. A tu 6 kg na sobie miec? No ja to bym musiała miec prawie 7 idąc tokiem myslenia producenta :d Qrwa mnie futro z przedwojennych norek ciązy na ramionach  i podarowałam je molom, a co dopiero kordła! :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No nie reklamuje, tylko zapytowywuję, czy ktoś to cuś ma, uzywa, czy takie tam, bo ja dziś pierwszy raz o nich usłyszałam i m owiąc szczerze, to o ile cierpię na bezsenność, o tyle jak mi coś ciązy to za cholerę nie daje rady. A tu 6 kg na sobie miec? No ja to bym musiała miec prawie 7 idąc tokiem myslenia producenta :d Qrwa mnie futro z przedwojennych norek ciązy na ramionach  i podarowałam je molom, a co dopiero kordła! :d 

Jedyna rada to spać pod prześcieradłem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Darekr napisał:

dobry wieczor, podpowiedzcie jaka kombinacja klawiszy zmienia sie z i y i jak wlacyzc polskie znaki

Wtedy wszyskich próbuje ,,u gory mam ,,Num LK" nieraz to pomoże, Crtl i Shift, Crtl Alt. próbuj, moje ręce latają aby naparwic i nigdy nie pamiętam co do czego, ale naprawić naprawię,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

No nie reklamuje, tylko zapytowywuję, czy ktoś to cuś ma, uzywa, czy takie tam, bo ja dziś pierwszy raz o nich usłyszałam i m owiąc szczerze, to o ile cierpię na bezsenność, o tyle jak mi coś ciązy to za cholerę nie daje rady. A tu 6 kg na sobie miec? No ja to bym musiała miec prawie 7 idąc tokiem myslenia producenta :d Qrwa mnie futro z przedwojennych norek ciązy na ramionach  i podarowałam je molom, a co dopiero kordła! :d 

Nic nie pisz o kołdrach bo ja tutaj chyba  mam takie jakieś welniane i to co slysze ,to są uniwersalne i na zimę i na lato,,mi było za ciężko ,,poszla na łóżko dla gosci, a sama wziełam letnią i lekką,,Te Niemce chyba lubią spać pod ciężarem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adolf napisał:

Kobieto ,gdzie ty jedziesz z tą swoją podopieczną?Dobrze rozumiem że do jej pracy

Tak, bo ona jeszcze  pracuje, tylko w domu, a raz w miesiącu jeździ do Stuttgartu pozbierać swoje papiery, pogadać z szefem. Nienawidzę tych wyjazdów bo ona ma swoje zajęcia, a ja siedzę za nią i nie wiem co ze sobą zrobić. Muszę z nią jeździć bo trzeba jej pomóc z tym cewnik iem i zmianą stomii. Nawet wyjść za bardzo nie ma jak, bo na długo nie wyjdziesz, a poza tym z każdym wyjściem i wejściem trzeba się meldować na portierni u ochroniarza, bo to Pani dr z Ministerium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...