Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

świeży kurczak, baton karmy świeżej, taki lekki gigant, takiego 100 kg Bernardyna karmiłam, pożerał specjalne kosci, jakoś suchego żarcia sobie nie przypominam u niego, raczej leciala świeżynka, szyjki z kurczaka , skrzydełka , 

i wolowinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Tez zaczynałam od 900 euro, ale ze składkami od średniej krajowej i na umowie o pracę. Było to jednak ......8 lat temu. Byl duzy zwrot podatku, nawet bardzo duży i ekwiwalent za urlop. Po 2 miesiącach dostałam 950 i była to propozycja od koordynatorki, a niemiecki szef dokładał dobrego grosza od siebie. Po 2 latach, gdy odmowiono mi podwyżki w wysokosci 100 euro, pokazałam firmie gest Kozakiewicza i tak aż do dzis :d :d :d Moja babuleńka ma zapowiedziane, że ma żyć do mojej emerytury. Chyba da radę , bo to tylko jeszcze 3 lata :d . W styczniu wprawdzie skończy 98 lat, ale daj Boże każdemu takiego zdrowia, przede wszystkim psychicznego. Śladu demencji nie ma. Będziemy zatem świętować 100 letnie urodziny mojej babuleńki za 2 lata z małym okładem i moje 10 lecie pracy u niej. Ciekawe czy uwzględni mnie w testamencie :d :d :d .

Co?   8 lat u jednej babci??? jesteś w 100% już wnuczką jej,,:hura: wytrzymała jesteś bestia, ,,oj tam zaraz testament,,dostaniesz swój kubek , w woreczku trochę powietrza , 

Ale identycznie zachowałam się jak Ty, jak po roku nie chciala mi agencja podniesc o 100 euro,,to w tył zwrot i baj baj,,ja się prosić nie będę,  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

witaj ,,też na uropie czy już wreszcie przerwa zawitała,,,albo wróciłes dopiero z tarasu i leżaka,,,życ nie umierać,,U Ciebie też gorąco jak i u mnie,,

Nie wiem jak u ciebie na tarasie goraco,a u mnie tarasu nima :haha: 

Cały czas jestem w pracy a urlop to planuje w styczniu 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dodzisława napisał:

Tez zaczynałam od 900 euro, ale ze składkami od średniej krajowej i na umowie o pracę. Było to jednak ......8 lat temu. Byl duzy zwrot podatku, nawet bardzo duży i ekwiwalent za urlop. Po 2 miesiącach dostałam 950 i była to propozycja od koordynatorki, a niemiecki szef dokładał dobrego grosza od siebie. Po 2 latach, gdy odmowiono mi podwyżki w wysokosci 100 euro, pokazałam firmie gest Kozakiewicza i tak aż do dzis :d :d :d Moja babuleńka ma zapowiedziane, że ma żyć do mojej emerytury. Chyba da radę , bo to tylko jeszcze 3 lata :d . W styczniu wprawdzie skończy 98 lat, ale daj Boże każdemu takiego zdrowia, przede wszystkim psychicznego. Śladu demencji nie ma. Będziemy zatem świętować 100 letnie urodziny mojej babuleńki za 2 lata z małym okładem i moje 10 lecie pracy u niej. Ciekawe czy uwzględni mnie w testamencie :d :d :d .

W mojej agencji kobiety, którym słabiej poszła weryfikacją mają 750 e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Co?   8 lat u jednej babci??? jesteś w 100% już wnuczką jej,,:hura: wytrzymała jesteś bestia, ,,oj tam zaraz testament,,dostaniesz swój kubek , w woreczku trochę powietrza , 

Ale identycznie zachowałam się jak Ty, jak po roku nie chciala mi agencja podniesc o 100 euro,,to w tył zwrot i baj baj,,ja się prosić nie będę,  

Kubeczek to ja juz dawno dostałam w prezencie. Ekstra z dedykacją,, Dodzisława jest skazana na sukces" , autentycznie tak to się tłumaczy z niemieckiego :d i  przywieziony przez szefa z austriackich Alp :d :d :d Tak, jestem 8 lat u jednej babci i jest mi tu cudownie. Wiesz, jak się mieszka z normalnym człowiekiem na umyśle, to po co szukać szczęscia? Urządziłam sobie tutaj swoje życie. Chodziłam do szkoły, tańczyłam taniec brzucha w miejscowym Domu Kultury :d , duzo zwiedzałam (mam swoje auto na miejscu) i tak zleciało. Teraz mam turnusy krótsze, bo moja mama ma juz 82 lata i mnie po prostu potrzebuje (jestem jedynaczką), ale i tak zostanę u mojej babuleńki do końca. Jej końca oczywiscie:) Teraz juz nigdzie nie uczęszczam , poza zakupami, bo mi się zwyczajnie nie chce. Ot, starość nie radość :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Emi86 napisał:

W mojej agencji kobiety, którym słabiej poszła weryfikacją mają 750 e

Promedica i wszystko jasne. To, że te kobiety tyle zarabiają na początek, to w sumie się nie dziwię, ale to ze tkwią w tej firmie miesiącami , a nawet latami za takie pieniądze, to nadziwić się nie  mogę! Wiesz, jak ktoś ma nóż na gardle, to pojedzie i za 750 euro, ale......nóż na gardle wieczny nie jest i nalezy jak najszybciej zmienic agencję i pracę!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Kubeczek to ja juz dawno dostałam w prezencie. Ekstra z dedykacją,, Dodzisława jest skazana na sukces" , autentycznie tak to się tłumaczy z niemieckiego :d i  przywieziony przez szefa z austriackich Alp :d :d :d Tak, jestem 8 lat u jednej babci i jest mi tu cudownie. Wiesz, jak się mieszka z normalnym człowiekiem na umyśle, to po co szukać szczęscia? Urządziłam sobie tutaj swoje życie. Chodziłam do szkoły, tańczyłam taniec brzucha w miejscowym Domu Kultury :d , duzo zwiedzałam (mam swoje auto na miejscu) i tak zleciało. Teraz mam turnusy krótsze, bo moja mama ma juz 82 lata i mnie po prostu potrzebuje (jestem jedynaczką), ale i tak zostanę u mojej babuleńki do końca. Jej końca oczywiscie:) Teraz juz nigdzie nie uczęszczam , poza zakupami, bo mi się zwyczajnie nie chce. Ot, starość nie radość :d 

Super! wykorzystalaś ten czas bardzo dobrze,,szkoła ,taniec, itd, to się chwali, fajnie też ,że dobrze się tam czujesz ,,sama widzisz jak się spokojniej pracuje gdy atmosfera jest taka cieplutka,,tak trzymaj:tak:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...