Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Heidi napisał:

Coś mi się zdaje, że dzisiaj na noc nas nie pozdrowisz jak zawsze , raczej żądło w nasza stronę skierujesz :$. Basiu , to tylko żarty. Twoje mieszkanie i łazienka będa najpiękniejsze na świecie i okupione ciężką żmudną pracą od świtu do zmierzchu. Wszyscy życzymy Tobie jak najlepiej i bardzo Ciebie kochamy :cmok:

:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sune biegusiem kawe parzyc..

odespalam wczorajsze meki i rwana noc poprzednia...zobacze co dzisiaj dzien przyniesie..oby cos przyjemniejszego niz wczorajsze poludnie....rozczarowanie i niesmak ...ale...mam referencje za rok pracy z toranaga ...ladnie napisal zeskanowal wyslal do mnie do niemieckiego posrednika i obecnej poki co...agencji..oryginal mam w sefjie:szydera:

no dobra..woda sie gotuje wiec zaleje nasza plujke:szydera:kawa-parzona.jpg.9dcb6ca1aae94c6b41da8c4b8f769884.jpgzapraszam zapraszam  i mowi ladnie dzien dobry srodowo

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nieeeee...wczoraj w sumie jako tako nie odespalam w ciagu dnia...moja przerwa sie przesunela ze wzgledu na masaze ..wiec leglam natentychmiast jak tyko obcykalismy pdp z toranaga

dzisiaj wolne tzn wiecej niz zwykle wiec moge pomyslec o jakim lezakowaniu

na pewno korzystajac z ladnej pogody wyskocze rowerowo moze do tegel bo baterie musze w zegarku wymiienic  i zapewne wezme mojego afreda i byc moze statyw..sie zobaczy...musze obrobic kilka fotek i wstawic ,kilka rzeczy w oczy mi wpadlo

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Noc z dwiema pobudkami , ale w miarę ok.....nie było awantur typu " po kiego te barierki ...ja sam potrafię wstać ...." itp....więc wracałam do siebie ...głowa do poduszki i natychmiast zasypiałam ...Teraz tylko wrzucić na " rozrachunkową karteczkę " ilość wstawań i gitarra ....dzisiejszej nocy dużo nie zarobiłam ...mówi się trudno , ale przeżyję :szydera:.......Niewyklęty syneczek ze swoją rodziną jeszcze po okolicy się szlaja , ale tutaj ...u nas ...na szczęście ( moje ) bywał nie dłużej niż dwie godziny każdego dnia ;)...Dziś... podobno...pod wieczór odjeżdżają ...ja mam tylko za zadanie nie pozwolić mu zabrać doktora na spacer przed południem , bo dziś duszowanie a syneczek i jego żona  z tych co uważają , że powinno się go ....doktora ...hartować ....Może dam radę ...zaprę się ..zasłonię własną piersią ...albo położę się przy drzwiach wyjściowych ...O ...to będzie najlepsze ....niech mnie spróbują dźwignąć ...nie ma bata ...nie udźwigną !

Miłego , spokojnego dnia ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam klepanka....nieeee....nie na sucho....:haha: W trakcie siorbania....:szydera: I teraz jestem gotowa na zmierzenie się z nowym dniem...:oklaski: Pomyślałam sobie, że za szybko czas zapindala....ale tylko po tej stronie lustra...:haha:A potem przyszła refleksja 507812648_dziedobryrodaju.jpg.ed7d760da9f37bd106d7e87714a916a5.jpg co wcale mnie nie uspokoiło....:haha: Niemniej....życzę miłej środy...każdemu kto chce...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Dzisiaj Andzia ma wczesna pobudkę, bo wizyta u lekarza ją czeka, nie będzie zadowolona ......oj nie.

Ale z pewnością odbije to sobie na nielubianej drugiej synowej /tej pierwszej zresztą tez nie lubi/. Taki charakterek.

Za oknem mglisto jak jasny gwint. Jesień wlazła z butami.......w nasze życie.

No to miłego, spokojnego dnia kochani:cześć:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ja spadam poki co 

siorbne druga kawe bo narazie otwarlo sie mi jedno oko i to slabsze na dodatek czyli niedowidze...musze drugi kubek wygulgac...

pamietam numer strony 1414 wiec mnie nie szalec ....nie moge przerwy spedzac na odrabianiu lekcji :haha:

milego dnia moi drodzy

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Prasówka w zasadzie zrobiona.  Czytam te polskie gazety i widzę że nic normalniej w kraju nad Wisłą zdałem sobie sprawę że na wybory przyjadę do domu. Oleję wybory. Niech się zagryzają beze mnie 

Błąd ...Grzesiu ...Na wybory idź . Każdy głos " przeciw słusznie panującym " potrzebny ...Choćby inni mieli się zagryźć to i tak lepiej niż jest teraz  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Mgła....I jesienna wilgoć. W dzień zapowiadają 24 stopnie. Posiedzimy z babcia w Gartenie. 

Wczoraj mnie babcia wprowadziła z równowagi i miałam instynkty mordercze ale dziś już mi przeszło....czyli dzień jak codzień.

Miłego dnia wszystkim życzę   :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Mgła....I jesienna wilgoć. W dzień zapowiadają 24 stopnie. Posiedzimy z babcia w Gartenie. 

Wczoraj mnie babcia wprowadziła z równowagi i miałam instynkty mordercze ale dziś już mi przeszło....czyli dzień jak codzień.

Miłego dnia wszystkim życzę   :cmok:

Mgły nie bardzo , bo widoczność mam utrudnioną ....alee..wilgoć lubię ...znaczy się lubiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...