Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motyka ,siekiera ,broszka ,zwis ...nie oglądam TVPiS ....a dzisiaj obejrzałam tam mecz ....kurde będę musiała sobie jakąś pokutę wymyślić.:d

Chłopaki spisali się pięknie 4:0 ,zmotywowani ,z podniesionym morale polecą sobie jutro na Mundial .:dobrze:. Fajnie grali ,ale przeciwnik na to pozwalał .:d.

Może jakieś " bukmacherskie " zakłady porobimy na okoliczność mistrzostw ? Byli goście ,waletujący w Hiltonie wiedzą o co kaman.:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Motyka ,siekiera ,broszka ,zwis ...nie oglądam TVPiS ....a dzisiaj obejrzałam tam mecz ....kurde będę musiała sobie jakąś pokutę wymyślić.:d

Chłopaki spisali się pięknie 4:0 ,zmotywowani ,z podniesionym morale polecą sobie jutro na Mundial .:dobrze:. Fajnie grali ,ale przeciwnik na to pozwalał .:d.

Może jakieś " bukmacherskie " zakłady porobimy na okoliczność mistrzostw ? Byli goście ,waletujący w Hiltonie wiedzą o co kaman.:d

 

"Siekiera ,motyka, piłka graca niech Pani głowy nie zawraca,,,,

"Siekiera, motyka,broszka,zwis Ja Lubię Pis.

A nie lubię tych innych " złodziei"

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

"Siekiera ,motyka, piłka graca niech Pani głowy nie zawraca,,,,

"Siekiera, motyka,broszka,zwis Ja Lubię Pis.

A nie lubię tych innych " złodziei"

"Każdemu wolno kochać ,to miłości słodkie prawo " ...a ja wręcz przeciwnie , nie kocham tych złodziei .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

Kiedyś rownież miałam taką "kontrolę" 

Bylam tak podekscytowana przystojnym mężczyzną,  że stanik mi się sam rozpioł ha, haa dziwne prawda? :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jutro przyjdzie do nas Pflege .....coś tam :haha: na jakąś tam kontrolę . Dowiedziałam się , że to będzie bardzo miły i przystojny pan :d W każdym razie jestem zwarta i gotowa :haha: Włoski odświeżone , pozbyłam się paskudnego lakieru z pazurków ,  pomyślę tylko co na siebie włożyć , żeby na prawdziwą Polkę wyglądać :szydera: 

To pasiak łowicki , ewentualnie strój krakowski ...z pewnością masz w walizce.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...