Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstałam....pierwszy raz od dniu paru bez bólu kręgosłupa...:oklaski: Druga noc na zastępczym materacu pozwoliła mi na postępową diagnozę...:haha:....materac czas wymienić...:tak2: Skoro jestem wyspana...skoro jestem zadowolona, to dzielę się z wami tymi moimi małymi radościami....:oklaski: Wstawać śpioszki...wstawać....:oklaski: Dzień ucieka....:szydera: Cichutko mówięimage.png.4a1014e16e1cf28d2b1a30a897e595c4.png może ktoś usłyszy....:haha:Halo...halo......niedzieli pięknej życzę wszystkim....:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mógłbyś trochę pogadać...niekoniecznie w dwunastu językach....:haha:

Ha, 13 dni do powrotu. Dziś we wsi koncert na trąby. Od miesiąca próby mieli co piątek wieczorem. A potem darli ryje za moim domem. Oczywiście w nocy. Spać nie dawali. Biorę Heinza i idę sobie tych muzykalnych pooglądać. Zapamiętam twarze, i jak się to będzie powtarzać to ich wyłapię w tygodniu. I skończy się orkiestra dęta w Waldstetten :p

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Ha, 13 dni do powrotu. Dziś we wsi koncert na trąby. Od miesiąca próby mieli co piątek wieczorem. A potem darli ryje za moim domem. Oczywiście w nocy. Spać nie dawali. Biorę Heinza i idę sobie tych muzykalnych pooglądać. Zapamiętam twarze, i jak się to będzie powtarzać to ich wyłapię w tygodniu. I skończy się orkiestra dęta w Waldstetten :p

Brawo...:oklaski:....można? Można...:szydera: A tak serio...też bym te twarze zapamiętała....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Brawo...:oklaski:....można? Można...:szydera: A tak serio...też bym te twarze zapamiętała....:szydera:

Wiesz wiocha mała. Faceci różnią się tylko między sobą modelem traktora jaki dosiadają. Nie będzie trudno ich rozpoznać bo gdzie oni tam ich traktory

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Dziękuje :cmok:

Dzisiaj wszyscy płakali jak mnie zobaczyli na imprezie urodzinowej Mamuni, nikt sie nie spodziewał mojego przyjazdu, 

Ja tez ryczałam, kuźwa jakaš miękka jestem 

Skubańce liczyli na to , że bez Ciebie impra będzie ....i stąd ta rozpacz ? ...:szydera:....I jeszcze jak zobaczyli , że taki lachon ( nie mylić z @Lach...)zawitał to dopiero skręcało niejedną z zazdrości ....No to se poryczeli ...niech im na zdrowie będzie ....A fryzurka Basiuniu ...ekstra ...super ...i jeszcze więcej :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz B napisał:

Wiesz wiocha mała. Faceci różnią się tylko między sobą modelem traktora jaki dosiadają. Nie będzie trudno ich rozpoznać bo gdzie oni tam ich traktory

Dokumentację fotograficzna zrób...żebyś ich nie pomylił...tych traktorzystów...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Noc....wspaniała ...prawie :szydera:...Pan doktor -kuzyn zmienił mojemu doktorowi tabsy na spanie ....tzn. nie zmienił w nazwie , tylko w godzinach zapowdawania w/w ...i się dziejeeeee.... Jak zwykle do północy Elka dyżuruje na doktorowym piętrze i ...o godz. 1.15 już byłam wzywana przed oblicze ...gadziny /niecenzuralne sama ocenzurowałam / ...po pół godzinie przerwanego snu ...przybiegła z góry Elka i pogoniła mnie ....niczym burą sukę ...na  moje  doliny ...nakazując wyłączenie " baby phone "...Nie powiem , żebym zrobiła to od razu ....no bo nie...chciałam sobie posłuchać jak córa - tatusiowi tłumaczy " ty jesteś u siebie w domu ...to twoja sypialnia ...twoje łózko ...a ja nie mężczyzna jestem , tylko twoja najmłodsza córka ! " ...Wysłuchawszy ..." baby " pstryk i wyłączyłam i tak sobie spokojnie do rana spałam ....nawet wstałam przed dzwonkiem mojego budzika ...a co ! ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dokumentację fotograficzna zrób...żebyś ich nie pomylił...tych traktorzystów...:haha:

z traktorami to afera chyba byla kiedys co nie?? ..taki jeden nie swoj traktor zabral a potem oddawac musial :haha:ale ty sprawa prosta..po ryju i cisza...albo...na sen cos zapodac kolesiom

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...