Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

to rodzi sie pytanie...czy z twoja glowa wszystko ok? po takich sytuacjach.......bo przeciez psychika siada w pewnym momencie nawet u najsilniejszego....

z drugiej strony w pewnej chwili stoi sie jakby za szyba za wszelka cenie chroniac swoja normalnosc, tak ja to widze....z boku to wyglada na obojetnosc ale w istocie....trzeba ten dystans wywazyc zeby moc wrocic do domu i normalnie funkcjonowac

szacun kolego

To kompletnie różne oddziały.  I zupełnie inne dyżurowanie. Paliatywny to cisza. Przemykające rodziny. W jakimś sensie fizycznie się tam nie narobiłem.  Czas się cholernie dłużył.  Psychiatria to dynamika, chałas i pacjenci od których nie można się opędzić

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzegorz B napisał:

To kompletnie różne oddziały.  I zupełnie inne dyżurowanie. Paliatywny to cisza. Przemykające rodziny. W jakimś sensie fizycznie się tam nie narobiłem.  Czas się cholernie dłużył.  Psychiatria to dynamika, chałas i pacjenci od których nie można się opędzić

jak sama nazwa wskazuje..ale mi raczej chodzilo o to ze w w jakims sensie trzeba trzymac psychiczny dystans zeby moc za drzwiami zyc dalej..obojetnie jaki oddzial sie trafi w danym momencie ale tak czy siak

szacun

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Dziękuje :cmok:

Dzisiaj wszyscy płakali jak mnie zobaczyli na imprezie urodzinowej Mamuni, nikt sie nie spodziewał mojego przyjazdu, 

Ja tez ryczałam, kuźwa jakaš miękka jestem 

Sama bym ryczała.

Cieszę się że impreza się udała. :cmok:

P.S. Ślicznie wyglądasz.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Dziękuje :cmok:

Dzisiaj wszyscy płakali jak mnie zobaczyli na imprezie urodzinowej Mamuni, nikt sie nie spodziewał mojego przyjazdu, 

Ja tez ryczałam, kuźwa jakaš miękka jestem 

Basieńko .Piękny fryz.Szybkiego odpoczynku w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak..."problem" o ktrym wspominalam kilka dn wczesniej,  wrocil do siebie i spalam jak dziecko...od dawna , az budzik mnie obudzil....spalam cala godzine dluzej i nie jestem zamulona chociaz dla was pewnie to i tak dziwnie wczesna pora na wstawanie....

mamy na plusie 12 stopni...wolny dzien od gotowania stelomierz znow mi odjal jeden dzien 

CUDNIE

012e9df96be78b3dc0b6b98f0860f4cf_th2.gif.39ec00489d9b08f6687c99aab07665c1.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...