Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, INEZ napisał:

Słyszałam ,że w piątek nie "przebiera się" pościeli ale żeby przed powrotem kogoś ze szpitala nie zmienić mu pościeli to dla mnie nowość :szok:

No przecież zmieniłem. Zostawiłem tylko małą poduszkę nie zmienioną

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzięki @Baśka powtarzająca się za przepis.

Nie mam maszynki do mielenia mięsa :$ , chyba będę musiała je posiekać sposobem @lucyna.beata

Jak masz blender albo taki kielich w którym można np.ubić śmietanę albo zrobić koktajl owocowy to zrób w tym .Ja tak robiłam kiedyś farsz do krokietów bo maszynki nie miałam na zleceniu i nawet nie po psułam sprzętu bo mięso gotowane to nie było problemu z rozdrobnieniem tylko dawałam porcjami :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B najlepiej wie co jemu się w życiu sprawdza. Psychozy są różne :haha:

Ja na ten przykład 14-go każdego miesiąca udaję, że nie żyję . Zawsze coć mnie w ten dzień trafi. Ostatnio zauważyłam, że o czym myślimy, to mamy :haha:. Siła przyciągania ma wielką moc :tak2:. Odsyłam do : http://ohme.pl/psychologia/dostajesz-to-o-czym-myslisz-12-regul-prawa-przyciagania/

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No przecież zmieniłem. Zostawiłem tylko małą poduszkę nie zmienioną

Myślałam ,że to dzisiaj było a dzisiaj sobota .Nic nie napisałeś,że w piątek zmieniłeś czyli wczoraj .Nie jestem z forum na bieżąco zapracowana jestem .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady w sprawie krokietów.

W tej materii ja totalnym laikiem jestem, bo pierogi, krokiety to nie moja bajka. 

Wolałabym też sama nie eksperymentować, bo na to pozwolić sobie mogą osoby dobrze temat znające.

Nie mam tu ani blendera, ani maszynki do mielenia, stąd te moje wszystkie (może idiotyczne) pytania.

Niemniej dziękuję :love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Grzegorz B najlepiej wie co jemu się w życiu sprawdza. Psychozy są różne :haha:

Ja na ten przykład 14-go każdego miesiąca udaję, że nie żyję . Zawsze coć mnie w ten dzień trafi. Ostatnio zauważyłam, że o czym myślimy, to mamy :haha:. Siła przyciągania ma wielką moc :tak2:. Odsyłam do : http://ohme.pl/psychologia/dostajesz-to-o-czym-myslisz-12-regul-prawa-przyciagania/

:haha:boję się tego spróbować znaczy się zacząć myśleć co chciałabym mieć bo jeszcze "chałupa" mojego podopiecznego tak się do mnie przyklei ,że do Polski  będę musiała ją zabrać :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

:haha:boję się tego spróbować znaczy się zacząć myśleć co chciałabym mieć bo jeszcze "chałupa" mojego podopiecznego tak się do mnie przyklei ,że do Polski  będę musiała ją zabrać :haha:

wystarczy poobmywać odrobinę , posprzątać  odrobinę ....:szydera::szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

@Grzegorz B najlepiej wie co jemu się w życiu sprawdza. Psychozy są różne :haha:

Ja na ten przykład 14-go każdego miesiąca udaję, że nie żyję . Zawsze coć mnie w ten dzień trafi. Ostatnio zauważyłam, że o czym myślimy, to mamy :haha:. Siła przyciągania ma wielką moc :tak2:. Odsyłam do : http://ohme.pl/psychologia/dostajesz-to-o-czym-myslisz-12-regul-prawa-przyciagania/

A wiesz że myślałem o tym. Że to jakoś afirmuje i się sprawdza? 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na reszcie ,wreszcie !!!!!:hura:Nadeszła ta chwila przez cały dzień oczekiwana ,wyczekiwana z niecierpliwościom :haha:.

Dziadek już w łóżku mam nadzieję,że tlenu mu do rana nie braknie .

Teraz mam czas dla siebie i nie tylko:).

Spać mi się nie chce .Napić się boje ,zjeść coś też bo wczoraj czyli w piątek się zapomniałam i przblekłam swoją pościel uff na szczęście dziadkowi zmieniłam już prędzej :haha:

Jakby co to jestem jeszcze na dole zanim wdrapię się na 2 piętro to jeszcze trochę potrwa muszę do tej wspinaczki przygotować się mentalnie i psychicznie ,graty swoje pozbierać .Napiszę wprost czekam na telefon :) ale tylko pół godzinki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa....od studniówki - konieczna czerwona podwiązka lub majtki ....jakoś maturzyści nie podśmiewają się z tego ......Do ślubu panna młoda - coś nowego ...coś starego ...coś pożyczonego ....też nie słyszałam , żeby ktoś sobie polewkę z tego robił ....a to przecież też przesądy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Noży tu takich nie uświadczę :( 

mam tu jeden i pod grozba smierci nawet toranaga go nie moze uzywac a to przeciez jego jest...prawdziwy majstersztyk...noz szefa kuchni....zmienniczka sie smiala jak jej powiedzialam ze tu jest napisane LUCYNA i nie wolno go uzywac...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzięki @Baśka powtarzająca się za przepis.

Nie mam maszynki do mielenia mięsa :$ , chyba będę musiała je posiekać sposobem @lucyna.beata

Jak nie mam maszynki, to robię farsz z mielonego mięska....obsmażam z cebulką i czosnkiem. Na zimno nakładam do naleśników. Pycha...i już zmielone....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Na stronce Andre Rieu można kupić bilety. Już wiem że mogę ale chcę zapytać tą drugą dziewczynę tutaj czy będzie w lutym i czy pojedzie. Wtedy kupię. 

Na polskiej stronce może z dowozem tyle kosztuje ? 

musze zerknac na jego strone skoro mowisz...a tu..nie wiem z kim mialabym jechac...chyba sama ale mnie neci, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...