Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka się wyszykowała, białe spodenki, korale i inne ozdóbki więc pytam gdzie idzie. Trochę się motała więc oświadczyłam że idziemy razem. Okazało się że wybiera się do sklepu. Zakosiła mi z portfela 35 EUR. :szydera:

Zarekwirowałam. Była bardzo zmartwiona że ma teraz tylko 7,40 EUR. Miała 10 jak przyjechałam ale kupiła winogrona. :haha:Ale gdzie podziała 50 centów to nie wiem, pewnie gdzieś zakamuflowała.

 

W O.u PDP z dużym AL córka mu porobiła ksero z banknotów,żeby miał pełny portfel:)Wcześniej miał prawdziwe pieniądze ,które wszędzi albo kamuflował albo wyrzucał razem z gazetami...Kiedyś cały kubeł gazet przeszukałyśmy i znaazłyśmy spora kwotę....Kserówki  sprawiały ,że był spokojniejszy a pusty portfel wzbudzał niepokój i czasem agresywne zachowania.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pospałam...i w czasie tej króooooociutkiej drzemki przestało padać...:oklaski: Jestem już...rześka, czujna, zwarta i gotowa...jak zwykle do klepania..:szydera: Ale najpierw...kawusia...za 20 minut...:oklaski:.

I nic ci się nie śniło? Mi w nocy przez te rozmowy o duchach i

- tak myślę, ganiali mnie po starej chalupie z a ja swoich walizek szukałam żeby zwiac:szydera: dobrze, że się obudziłam:oklaski:i koszmar się skończyłxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

I nic ci się nie śniło? Mi w nocy przez te rozmowy o duchach i

- tak myślę, ganiali mnie po starej chalupie z a ja swoich walizek szukałam żeby zwiac:szydera: dobrze, że się obudziłam:oklaski:i koszmar się skończyłxd

Widocznie nie były takie straszne skoro miałaś czas na szukanie walizek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

I nic ci się nie śniło? Mi w nocy przez te rozmowy o duchach i

- tak myślę, ganiali mnie po starej chalupie z a ja swoich walizek szukałam żeby zwiac:szydera: dobrze, że się obudziłam:oklaski:i koszmar się skończyłxd

Ja jak śpię.... to śpię...:szydera: Praktycznie nigdy nie pamiętam co mi się śniło...i dobrze...:oklaski: Jeszcze by mi się @Maria Jolanta przyśniła i co wtedy? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

W O.u PDP z dużym AL córka mu porobiła ksero z banknotów,żeby miał pełny portfel:)Wcześniej miał prawdziwe pieniądze ,które wszędzi albo kamuflował albo wyrzucał razem z gazetami...Kiedyś cały kubeł gazet przeszukałyśmy i znaazłyśmy spora kwotę....Kserówki  sprawiały ,że był spokojniejszy a pusty portfel wzbudzał niepokój i czasem agresywne zachowania.

Genialny sposób ale dla nie chodzących bo może być niezła awantura w sklepie jak kserówkami zapłaci. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jak śpię.... to śpię...:szydera: Praktycznie nigdy nie pamiętam co mi się śniło...i dobrze...:oklaski: Jeszcze by mi się @Maria Jolanta przyśniła i co wtedy? :szydera:

ja też nie pamiętam co mi się śniło..hmm...mize budzik w nocy sobie ustawie jak się obudzę to może ,zapamiętam haha ..moze cioś ważnego mu sue sni:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...