Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na razie nie mam weny do klepania...śpię jeszcze....:haha: Póki co, oczęta same mi się zamykają....kawusia nie pomaga.....:(  Kto wymyślił, że trzeba rano wstawać? >:( No...kto taki mądry był? :przekleństwa: Jak się dowiecie, to podzielcie się tą informacją....:haha: Pogadam sobie z tym kimś....oj pogadam...:lanie: Póki co, robię dobrą minę do złej gry...:haha: Tak, czy siak...292287721_dziedobrykurczak.gif.857dd933234e2d20205874dddbf5bf48.gif życzę wszystkim tam i tu....:oklaski:

Ktoś bardzo mądry powiedział "budzikom śmierć":szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

images.png.96c0af1ef6399ec253bf6d23b17627c9.pngwstawac mnie tu

medluje ze juz sie podnioslam..moze kawa powstrzyma te inwazje migernowego albo stresowego bolu glowy...

komupobrane.png.8c17730ad758cf8d3db3b53ce3ec3826.png bo wlasnie zrobilam...

za duzo stresu...za duzo stresu....cos mi sie wydaje ze leb moj bedzie szedl za mna dalllleko z tylu przez caly dzien

mimo to zycze zajefajnej soboty

 

 

Jak masz imbir albo imbirową hherbatkę to zrób sobie napar i popijaj,jest bdb na ból głowy i w ogóle na migrenę.Za mało śpisz przypuszczam:( Stąd te bóle głowy:(

 

Przy okazji witam wszystkich:)Sobota imieniny kota:)Przeciągamy sie więc jak koty i dali jazda do roboty:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Niestety ...za wolną półdniówkę w środę dziś będę pokutowała ....tylko pauza normalna będzie a i to o nieokreślonej godzinie ...Elka ma dzisiaj Ausbildung ...i nie da rady inaczej ....wolna półdniówka dopiero jutro ....Wczoraj wieczorem lekuchno ją picnęłam , że muszę wyjechać stąd nie 30 a 29 października , bo ....busy w moim kierunku nie będą jechać ....a poza tym ...gdybym nawet znalazła inną busiarnię to i tak byłabym w domu dopiero 31 koło południa a to dla mnie zbyt późno na jakiekolwiek przygotowanie się do święta . Uwierzyła i gitarra ...Trochę kłopotu będzie miała , bo musi na ten dzień , na wczesne popołudnie zwerbować siostrę do pomocy ....a niech se werbuje i papieża ...co mi tam ....Dla nich to kilka kłopotliwych godzin ....dla mnie stracony cały dzień . Mogła nie cudować z " wymianą " ...nie łaszczyć się na oszczędności jakieś ...pewnie z powodu urodzin mojej zmienniczki ...za duże straty by mieli ...chyba ...i żyć sobie normalnie , korzystając z pomocy ....nieocenionych opiekunek ....Ich problem ...mój żaden ...i gitarra .......a przede wszystkim :

Dzień dobry ...miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:

" Wolna sobota" ...a więc : wypić kawę , zjeść śniadanie ,wypindrzyć się ,udać się na zakupy ,przytargać zaopatrzenie , ogarnąć z lekka chałupę , pranie nastawić , rozwiesić , przygotować sałatkę śledziową ,w międzyczasie wyjść z psem , znowu się wypindrzyć ,aby być gotowym na 15 na obiad w plenerze ( konkretnie u mojej przyjaciółki w ogrodzie ) .:haha:.Mamy dzisiaj ...ente pożegnanie lata ,a raczej przywitanie jesieni ...prażonki na obiad w szerszym gronie ,stąd ta " zamówiona " sałatka ...i jeszcze żurek na zieleniatkach mam zrobić :szydera:...a ja dzisiaj mam wyjątkowo seksualne podejście do pracy ... jakoś się zbiorę ćw sobie .

Milutkiej soboty Rebiata :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:

" Wolna sobota" ...a więc : wypić kawę , zjeść śniadanie ,wypindrzyć się ,udać się na zakupy ,przytargać zaopatrzenie , ogarnąć z lekka chałupę , pranie nastawić , rozwiesić , przygotować sałatkę śledziową ,w międzyczasie wyjść z psem , znowu się wypindrzyć ,aby być gotowym na 15 na obiad w plenerze ( konkretnie u mojej przyjaciółki w ogrodzie ) .:haha:.Mamy dzisiaj ...ente pożegnanie lata ,a raczej przywitanie jesieni ...prażonki na obiad w szerszym gronie ,stąd ta " zamówiona " sałatka ...i jeszcze żurek na zieleniatkach mam zrobić :szydera:...a ja dzisiaj mam wyjątkowo seksualne podejście do pracy ... jakoś się zbiorę ćw sobie .

Milutkiej soboty Rebiata :całus:

Uffffffffffffffffff......przynajmniej las dzisiaj nie ucierpi od namiaru tupotu stóp ....że o oczach i wk..nerwach czytających nawet nie wspomnę .....Niby taki nic ...jeden , jedyny napisany post z rana ...przez przemiłą koleżankę ...a ile radości może sprawić ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uffffffffffffffffff......przynajmniej las dzisiaj nie ucierpi od namiaru tupotu stóp ....że o oczach i wk..nerwach czytających nawet nie wspomnę .....Niby taki nic ...jeden , jedyny napisany post z rana ...przez przemiłą koleżankę ...a ile radości może sprawić ?:szydera:

Ludzki " pan" ze mnie ...wątpiłaś w to!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Na razie nie mam weny do klepania...śpię jeszcze....:haha: Póki co, oczęta same mi się zamykają....kawusia nie pomaga.....:(  Kto wymyślił, że trzeba rano wstawać? >:( No...kto taki mądry był? :przekleństwa: Jak się dowiecie, to podzielcie się tą informacją....:haha: Pogadam sobie z tym kimś....oj pogadam...:lanie: Póki co, robię dobrą minę do złej gry...:haha: Tak, czy siak...292287721_dziedobrykurczak.gif.857dd933234e2d20205874dddbf5bf48.gif życzę wszystkim tam i tu....:oklaski:

Mam cynk,że na Kaszubach ,a konkretnie okolice Gołubia ,są grzyby .Serio.:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Mam cynk,że na Kaszubach ,a konkretnie okolice Gołubia ,są grzyby .Serio.:tak2:

Dzięki....W przyszłym tygodniu zrobię jeszcze jedno podejście, ale nie na południe, ale na północ się udam. Na Bio-forum monituję występowanie grzybów i nie ma śladu informacji o Gołubiu....Pewnie jakieś sprawdzone miejscówki ludki mają. Na moich pustki....nawet tambylcy narzekają na posuchę grzybową....Są doniesienia o borowikach wrzosowych, ale ja nie trafiłam....Dla mnie las wygląda, jakby miał się dopiero ruszyć....Poczekam.....Sucho w lesie...nawet te trochę deszczu nie pomogło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludu pracujący miast i wsi....:d

Dziś się jakoś do kupy pozbierać nie mogę....wszystko od dupy strony robię....chyba jakiś kryzys zapukał do mnie....albo sks.....:szydera:

Ale dzionek cudny sie zapowiada....sloneczko juz jest i jest cieplo.

Miłej i spokojnej soboty  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domku :oklaski:.

Busiarnia się spisała, 10 godzin jazdy. 

Siedziałam obok kierowcy, więc pełen komfort. 

Przysnęło mnie się, a ten tak podkrecił klimę że aż się na czole spociłam i się obudziłam. 

Tłumaczył że nie chciał abym zmarzła, bo byłam w koszulce bez rękawków :szydera:.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...