Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

a jakie sa te twoje strony afryko dzika? bo wiesz....nie wiadomo co mi do lba strzeli na wolnym w styczniu

To są moje strony......

Jak Afryka będzie imprezkę robic to też się wproszę :trele:

Edytowane przez MeryKy
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Brama Jury Krakowsko- Częstochowskiej czyli taki kurwidołek jak to mówi mój serdeczny przyjaciel ... Zawiercie .:haha:

u nas ci w gda kurwidolkow dostatek az za duzo zwlaszcza w sopocie nocna pora tez zapraszam...w linii prostej brzegiem morza niecale 7 kiloskow

ale twoje strony mnie neca i neca od jakiegos juz czasu....widoki macie cudne

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images.png.96c0af1ef6399ec253bf6d23b17627c9.pngwstawac mnie tu

medluje ze juz sie podnioslam..moze kawa powstrzyma te inwazje migernowego albo stresowego bolu glowy...

komupobrane.png.8c17730ad758cf8d3db3b53ce3ec3826.png bo wlasnie zrobilam...

za duzo stresu...za duzo stresu....cos mi sie wydaje ze leb moj bedzie szedl za mna dalllleko z tylu przez caly dzien

mimo to zycze zajefajnej soboty

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam weny do klepania...śpię jeszcze....:haha: Póki co, oczęta same mi się zamykają....kawusia nie pomaga.....:(  Kto wymyślił, że trzeba rano wstawać? >:( No...kto taki mądry był? :przekleństwa: Jak się dowiecie, to podzielcie się tą informacją....:haha: Pogadam sobie z tym kimś....oj pogadam...:lanie: Póki co, robię dobrą minę do złej gry...:haha: Tak, czy siak...292287721_dziedobrykurczak.gif.857dd933234e2d20205874dddbf5bf48.gif życzę wszystkim tam i tu....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na razie nie mam weny do klepania...śpię jeszcze....:haha: Póki co, oczęta same mi się zamykają....kawusia nie pomaga.....:(  Kto wymyślił, że trzeba rano wstawać? >:( No...kto taki mądry był? :przekleństwa: Jak się dowiecie, to podzielcie się tą informacją....:haha: Pogadam sobie z tym kimś....oj pogadam...:lanie: Póki co, robię dobrą minę do złej gry...:haha: Tak, czy siak...292287721_dziedobrykurczak.gif.857dd933234e2d20205874dddbf5bf48.gif życzę wszystkim tam i tu....:oklaski:

toz ty mozesz jeszcze legnac oczka zmruzyc i spac sprobowac..urlop masz

genisuj wolne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...