Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Mam tylko nadzieję, że nie pomarli...;) 

 

Jest prawdą , że faktycznie dochodzę do siebie.

I tu muszę się pochwalić, że że względu mną moją otyłość choroby były.

Zniknęło nadciśnienie, astma, cukrzyca II typu, no i stawy kolanowe nie bolą..

Jeszcze tylko pik pik pik rwa kulszowa i kręgosłup..

A , że byłam na operacji zmniejszenia żołądkach, tak 30 kilosów na minusie!

 

Od razu mówię, że to dopiero początek mojej wałki i wiem, że łatwo nie będzie.

Ale jednak warto, bo kręgosłup i serce siadało..

 

Tak więc zachęcam wszystkich , którzy mają sami problemy lub kogoś w rodzinie, Walczcie o  swoje zdrowie!

 

NFZ refunduje operacje jeśli masz BMI 35,i choroby towarzyszące, lub 40 bez chorób.

Ale grubasy zawsze mają choroby..

Górna granica wieku to 60 lat.

 

3 dni i do domu wysyłają.

Bardzo dużo szpitali wykonują takie zabiegi..

Wrocław, Głogów, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Koszalin, Bydgoszcz, Łódź, Opole, Krakow, Jaworzno, Kielce, Warszawa, Słupsk, Lublin, Rzeszów... Zabrze i Katowice.

No..prawie cala Polska, bo przeca mamy chorobę cywilizacji..

Noo, to takie moje osobiste wyznanie, mimo, że Was nie znam, i nie będziemy się widzieć..

Ale ja nawet na ulicy jak widzę kogoś chorego na otyłość , to dodaję odwagi!

 

Noo, to teraz skoro się już wypowiadałam, to idę robić obiad.

Szpinak z kurczakiem, z filetami.?

Kocham!

Pokażę Wam jaką miałam gębę, gdy na operację jechałam.

I ostatnie.. jakieś 2 tygodnie temu.

 

 

 

 

IMG_20180604_061254.jpg

received_1905283986228360.jpeg

jestes WIELKA WOW!

dlatego ze opisalas siebie tak wprost

dlatego ze odwazylas sie tak wiele o sobie napisac ...a trudno o tak intymnych sprawach na wirtualnym portalu sie otwierac

no i dlatego ze dalas rade ze dalej walczysz ze slabosciami ze idziesz do przodu i budujesz swoje EGO 

trzymam kciuki i zycze naj...nie mialam az tak ekstremalnego problemu ale wiem ile kosztowalo mnie i nadal kosztuje...przyjazn z waga....z tabelami kalorii i zmiana nawykow ktore sa przeciez takie "smaczne"...ale zabojcze..

dziewczyno jestesm z ciebie dumna

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, beatrix+ napisał:

No dobrą Robaczki!

To za tej mój powrót na łono szanownego grona, wypijmy łyczek naleweczki, co?

 

Na pierwszy ogień Dereniówka!

 

received_2133517080202675.jpeg

IMG_20180922_181914.jpg

piekny kolor a i  buteleczki robia wrazenie...za twoje zdrowie wzniose toast jeno woda zrodlana...musze miec umysl jasny i klarowny przy mojej pdp a po tak pieknym i smacznym zepewnie poczestunku chcialoby sie jeszcze i leglabym  w pieleszach o bozym swiecie nie wiedzac 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie badz taka....nie wstyd ci??:haha:

 

A co Lucynka z Beatka będzie dyrygowala Mirelka ? ...Chce bić ...niech bije ...ulży sobie  ...bidulka...pomogę jej nawet  :ostrzegam:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytala popisala...czas zmienic toranage...niech se idzie chlop pierdol...c sie na troche ..w koncu noce sa jego...

dziekuje za lampke nalewki...wezme jednak ze soba  i na sen spokojny lykne...bedzie jak znalazl bo nade wszystko potrzebuje dzisiaj odprezenia...myslalam ze rower mne rozladuje ale niestety...cisnienie mi skoczylo ...nerwy...

ale woda woda woda i herbatka z brzozy dzialaja cuda

wiecie ze leki na cisnieni odstawilam rok temu:oklaski: i czuje sie swietnie dopiero dzisiaj mnie cisnienie podniesli ale to juz...inna historia:przekleństwa:

 

milego piatkowego wieczoru zycze moi drodzy

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co Lucynka z Beatka będzie dyrygowala Mirelka ? ...Chce bić ...niech bije ...ulży sobie  ...bidulka...pomogę jej nawet  :ostrzegam:

ona soba dyrygowac nie da...ja co najwyzej moge sprobowac przemowic do rozsadku ze za grzybusie nie warto...

nie mam takich zapedow ...nie ten charakter...lubie dyplomacje albo zjadliwy dowcip

a mirelka mnie zna dosc dobrze wiec spoko

moze lepiej pokibicowac kolezance to jakas porcyjka smazonki skapnie:haha:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...