Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Andrew napisał:

A co masz przeciwko różanym doznaniom ? ;)

Kojarzą mi się z moją prababcią,która uzywała wyłącznie krem różany-sama go robiła i konfiturę z róży też.Przeciwko w zasadzie nic nie mam,ale jakoś przesyt od dzieciństwa mnie trzyma,ha ha ha Jak to mówią co za dużo....to w pamięci zostaje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie witam....jeszcze ciemno...strasznie wieje i zapowiadaja deszcze na dzisiaj :mur:

a mialam odpalic mojego mersa i wyskoczyc chociaz na troche bo kolana  mi trzeszcza...qwa..

no dobra...genisuje jeszcze lekki polsenclip-art-waking-up-596606.jpg.3e3e94257e84d08e80bb016443388715.jpg

i wasnie sobie uswiadomilam ze 0a09ec928250a0c7a0735745f4200679.jpg.4f9fabcb27428f72a4231512a49ebf97.jpg

czyli...milego dnia...ROBACZKI

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy dzien minal...na stawianiu do pionu toranage....mielismy powazne tematy o chorobie jego zony, widokach na przyszlosc...ktorej w zasadzie nie ma i....eutanazji....brutalnie ale w oczy powiedzialam mu ze nie podoba mi sie to co robi z zona....to wbrew jej woli pacjenta....oczywiscie trzymal sie byl silny itd...ale widzialam jak szkla mu sie oczy....rozmowa w sumie trwala caly dzien z przerwami na jedzenie albo sen ..jego, nie moj....wiem ze nie powinnam w sumie tematu poruszac bo to nie w moim interesie ale...scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera....ona nie wyrazila zgody na karmienie bez jej zgody, na uzupelnianie plynow bez jej zgody..a jednak ...nadal trwa ten proceder...on jest jej oczami i mozgiem ...rekoma i nogami ...czyli cala nia....na pytanie dlaczego....powiedzial ze dostal zone w takim stanie ze szpitala...dawali jej maks pol roku ....trwa to juz 6 lat...mamy piekna rosline w domu...i nikt nie jest w stanie powiedziec ile jeszcze...jej badania krwi.?..zycze kazdemu z nas tak swietnych parametrow....jezeli wierzyc nimieckiej sluzbie zdrowia..

temat eutanazji powraca jak bumerang...temat trudny i bolesny ale widzac jego forme zastanawiam kiedy bede miala drugie dziecko ale...ciezka depresja....i masa innych schorzen..

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Z konieczności kawa tradycyjnie z maszyny

Jutro zakupię sobie chyba nowy ekspres

Święto kurde mają, jakieś imprezy na deptaku zapowiedziane, czyli pod oknami znowu tłumy.

Pogoda cholera wie jaka, nic nie widać bo ciemno.

Miłego dnia:cześć2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Dzień dobry

Z konieczności kawa tradycyjnie z maszyny

Jutro zakupię sobie chyba nowy ekspres

Święto kurde mają, jakieś imprezy na deptaku zapowiedziane, czyli pod oknami znowu tłumy.

Pogoda cholera wie jaka, nic nie widać bo ciemno.

Miłego dnia:cześć2:

czekaj zrobie ci ...moja maszynka dziala...fajny ekspresik....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dziś mój wolny dzień, więc szybko zleci. Nie lubię tej pory roku, kiedy wstajesz, gdy jest ciemno i idziesz spać po ciemku. Na tym zleceniu jest dobra strona jesieni i zimy, nie trzeba trzy razy dziennie spacerować. Innych plusów tej pory roku nie widzę. Ja mam dziś wycieczkę zorganizowaną przez rodzinę. Od czasu do czasu mają taki dzień dobroci dla mnie. Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Dziś mój wolny dzień, więc szybko zleci. Nie lubię tej pory roku, kiedy wstajesz, gdy jest ciemno i idziesz spać po ciemku. Na tym zleceniu jest dobra strona jesieni i zimy, nie trzeba trzy razy dziennie spacerować. Innych plusów tej pory roku nie widzę. Ja mam dziś wycieczkę zorganizowaną przez rodzinę. Od czasu do czasu mają taki dzień dobroci dla mnie. Miłego dnia.

no to sie obie byczymy...w miare...

pogoda nie nastraja to fakt ale wyjdz do lasu jezeli masz taka mozliwosc i zobaczy jak cudnie cicho i kolorowo

pamietaj ze wiosna za niedlugo bo czas zapitala jak szalony

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Dziś mój wolny dzień, więc szybko zleci. Nie lubię tej pory roku, kiedy wstajesz, gdy jest ciemno i idziesz spać po ciemku. Na tym zleceniu jest dobra strona jesieni i zimy, nie trzeba trzy razy dziennie spacerować. Innych plusów tej pory roku nie widzę. Ja mam dziś wycieczkę zorganizowaną przez rodzinę. Od czasu do czasu mają taki dzień dobroci dla mnie. Miłego dnia.

26751-72f2d3381e4f5754e692e45b1cdcba3f.jpg.55602ef35cfb8146b9e17acddc470ed4.jpgBarwy-jesieni-w-slonecznym-lesie.jpg.055304005f5679248194b7f6296ed667.jpgpopatrz jak slicznie

od razu lzej sie na duszy robi

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...