Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Barbara48 napisał:

To jest żart? 

Oj,nie żart ino wschodni patent na oszczędzanie srajtaśmy:)Te parę metrów resztki po kupie wiaterek podsuszy i same odpadną i juz nie 5 a jeden listek się zużyje:)ha ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Oj,nie żart ino wschodni patent na oszczędzanie srajtaśmy:)Te parę metrów resztki po kupie wiaterek podsuszy i same odpadną i juz nie 5 a jeden listek się zużyje:)ha ha ha

W tym czasie i miejscu o listkach nie było nic wiadomo. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Oj,nie żart ino wschodni patent na oszczędzanie srajtaśmy:)Te parę metrów resztki po kupie wiaterek podsuszy i same odpadną i juz nie 5 a jeden listek się zużyje:)ha ha ha

Oni(islamiści) do niedawna w  większości używali wody w takich specjalnych dzbanach z długim dziubkiem.Zamiast papieru.Pewnie religia tak nakazuje?Papier to tylko dla turystów i niewiernych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Oni(islamiści) do niedawna w  większości używali wody w takich specjalnych dzbanach z długim dziubkiem.Zamiast papieru.Pewnie religia tak nakazuje?Papier to tylko dla turystów i niewiernych

Nie do końca tak. Ale wszelkie typu ablucje poczyniane mogły być tylko lewą ręką. Stad ta "nieczystość" lewej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

No ja nie jestem znawcą,ale w kilku hotelach w których byłam zawsze w toalecie stał dzban.

 

1 minutę temu, Joy napisał:

No ja nie jestem znawcą,ale w kilku hotelach w których byłam zawsze w toalecie stał dzban.

Dzban z wodą ( czasami nawet różaną) służył do podmywania ale nie pupy. Nie było instrukcji?  :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andrew napisał:

 

Dzban z wodą ( czasami nawet różaną) służył do podmywania ale nie pupy. Nie było instrukcji?  :d

Może i była ? :haha: Ale z ciekawości zerknęłam sobie teraz co wujek google na ten temat wie

wolnemedia.net/muzulmanie-moga-uzywac-papieru-toaletowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Może i była ? :haha: Ale z ciekawości zerknęłam sobie teraz co wujek google na ten temat wie

wolnemedia.net/muzulmanie-moga-uzywac-papieru-toaletowego/

Oczywiście , że mogą. Tyle że lawą ręką. :d A dzban z wodą różaną jest do podmycia hmmm .... cipki po prostu. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Oczywiście , że mogą. Tyle że lawą ręką. :d A dzban z wodą różaną jest do podmycia hmmm .... cipki po prostu. :)

Mogą ale jednak od niedawna :) tzn mówimy o nakazie religijnym nie państwowym.Choć nie wiem jak to tam u nich jest.Czy jest rozdzielność państwa i kościoła,meczetu ?  A podmywać to się wolę czymś mniej waniającym:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...