Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Milego dzionka ludziki! ;)

Dzisiaj muszę wcześniej się wygrzebać z wyrka.

Przyjdą robotnicy i będą drzwi w moim mieszkaniu wymieniać.

I podobno rolety naprawiać. Szkoda bo zawsze najwcześniej

o 9 muszę być w gotowości a dzisiaj  o 8.:(

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

muusze sobie foczki strzelic

No no no!!!Strzelanie do foczek jest surowo zabronione!

 

Witaski śpiochy:)Wstawać!!!!Nowy tydzień pora zaczynać.Nie obijac się !Do pracy!

Bawta się dobrze w ten poniedziałkowy ciemny świt i resztę dnia:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jeszcze jestem pod wrażeniem wczorajszej gry naszych siatkarzy ...naszych złotych siatkarzy ... Mecz oglądałam dzięki mojemu synowi ...widzieć to za wiele nie widziałam ...Tv wielki ...ale mój telefon już nie bardzo :szydera:...Za to bieganie gospodarzy domostwa tego do lodówki i to raz po raz ....widziałam jak na dłoni ...Chyba chcieli matkę wk...zdenerwować albo ...pokazać " matka ...nie martw się o nas ...jadła ci u nas dostatek " ...Niech se żrą ....tyle ich ....ważne , że mecz był piękny i mamy mistrzostwo świata ......Noo...a u mnie ...od dziś zacznę odliczanki , bo dwójeczka na przodku ukazana ...aż miło ....więc :

Dzień dobry ....miłego dnia , tygodnia , miesiąca MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.0243c4c044061134869db04f67678f97.png Jestem....po złotej nocy i emocjach z nią związanych spałam o całą godzinę dłużej niż zwykle...:haha:Zaczynam urlop....od wypadu o lasu...:oklaski: Patrzyłam na mapy grzybów....nie ma grzybów, bo @Afryka wszystkie wyzbierała...>:(....ale co tam...pochodzę sobie po lesie...powdycham kaszubskie powietrze...:oklaski: Na razie siorbanko uskuteczniam w domowym zaciszu.....fajurka jaram nie odmrażając sobie odwłoka...jest dobrze...:oklaski: I żeby nie było, że chytra jestem....wszystkim życzę miłego dzionka....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja Tobie Mirelle'o życzę dużoooo....ruchu ...cobyś Ci się kości  nie zastali ...Tylko ruch ...cokolwiek to znaczy :szydera::cmok:

Bardzo dziękuję Basiu za troskę....:cmok:Jeszcze ze szkoły pamiętam, że ruch jest bardzo ważny...w każdej możliwej formie...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

No no no!!!Strzelanie do foczek jest surowo zabronione!

 

Witaski śpiochy:)Wstawać!!!!Nowy tydzień pora zaczynać.Nie obijac się !Do pracy!

Bawta się dobrze w ten poniedziałkowy ciemny świt i resztę dnia:)

dziewczyno nie DO foczek ale FOCZKI...taka pozycja ...wiesz raczki pod siebie kladziesz sie brzuszku jak do pompek...i podnosisz sie ogladajac sufit...a bioderka na podlodze zostaja:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...