Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, foczka63 napisał:

witaski-smutaski

witaski -grubaski

witaski- q...ski

Czy to miałąś skarbiena paluszku/na myśli?hi hi hi 

Myślę , że chodziło @lucyna.beata...o ...kut..afonki ...ino , że do rymu . Urlopem jeszcze żyje ...normalka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawialam przez telefon z moją Mamunią, Ona w przyszłym tygodniu kończy 75 lat. 

W sobotę 6 października bedzie impreza z tej okazji. 

I tu się zaczął problem, Mama się popłakała że mnie nie będzie. Cała familia oprócz Basi. 

Ja tez sie w koncu rozpłakałam, bo faktycznie tak zawsze jest, wszystko mnie omija. 

Na to nadeszła moja szefin i pyta dlaczego płaczę, wiec jej powiedzialam. 

A Ona na to, nie widze problemu abyś jechała. 

:love:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wtorek miną...jak zauważyła @lucyna.beata...:szydera: I dobrze....bo przyszła środa...:szydera: I bardzo dobrze, że przyszła...:oklaski:  475291876_dziedobryrodafuck.gif.1970fb5093b5814957988a177fabffdf.gif Czyli tydzień prawie się kończy...:oklaski: I tego się trzymajmy....:oklaski: Chciałabym jakimś optymistycznym akcentem zakończyć to krótkie wystąpienie i wpadłam na pomysł, że pożyczę wszystkim miłego, krótkiego dzioneczka...:oklaski:

Witaj, wreszcie się pojawiłaś, bo już mi doniesiono, że ostatni na łódce Ciebie widziano w stanie takim https://stylowi.pl/13606879 :szydera:. Widać wolny czas dobrze Tobie służy :oklaski:

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :dyskusja:. Wstałam, kawę poranną nauczyłam się już pić dzięki @lucyna.beata:cmok::przekleństwa:. Masz ode mnie dwa w jednym:d.

Dzisiaj dla Was specjalnie jak Zosieńka z Pana Tadeusza wyskoczyłam z rana do ogrodu i image.png.b508629a801ab7f922a744d1206d39d4.pngposiałam miłość i wielkie uczucie na środę dla wszystkich.                                                                                                      Zbierajcie plony kochani:serce:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...