Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:, miłego dnia również życzę :love:.

Jest naprawdę zimno, pierwszy raz spałam przy zamkniętym oknie.

Nawet mój ciepły kocyk z szafy wyjęłam. Muszę powiedziec córce Pdp aby napaliła już w piecu. 

Lecę przynieść sobie kawkę do łóżka. 

received_1809030075842065.jpeg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee!!!!Komu  te upały aż tak przeszkadzały????Rozumiem ,że po lecie jest jesień ,ale kuźwa 3 graduski?????Tak od razu????Musze komuś nakopac ,tylko jeszcze nie wiem ,kto jest za te zimnisko odpowiedzialny.Brrrrr

Dzień dobry poza tym,dzień zimny raczej ,ale za to zaraz wolny:)

Spokojności i słoneczka:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Ludzieeee!!!!Komu  te upały aż tak przeszkadzały????Rozumiem ,że po lecie jest jesień ,ale kuźwa 3 graduski?????Tak od razu????Musze komuś nakopac ,tylko jeszcze nie wiem ,kto jest za te zimnisko odpowiedzialny.Brrrrr

Dzień dobry poza tym,dzień zimny raczej ,ale za to zaraz wolny:)

Spokojności i słoneczka:)

Kasiu proponuję pozostać w łóżeczku :d.

Ja już przylazłam z kawą spowrotem w bety. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Niby już się obudziłam, niby wstałam........ale jakaś rozmemłana jestem.

Na zewnątrz zimno jak jasny gwint,  ciepłej jesieni brak, czyżby zima miała nadejść ????:ostrzegam:

Idę zapalić......może dojdę do siebie.

Spokojnego, miłego dnia  Wszystkim.:cześć:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no to jestem z wami.....pozytywnie zaskoczona tym co zastalam...zycze kazdemu takiej zmiany na czas urlopu...

melduje kawe zaparzona....stoja filizaneczki rowniotko i czekaja na foremki

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

milego dnia moi drodzy  ...zabieram sie do pracy

 

Dzień dobry .Witaj @lucyna.beata wreszcie ktoś mnie kawą poczęstował :oklaski::oklaski:Ty już w pracy ?

Wszystkich pragnę obdarzać  swoim  pięknym uśmiechem ,szerokim uśmiechem od rana do wieczora :):d:haha:

Miłego spokojnego dnia Wam życzę .

Dzisiaj to sobie jedno zadaje pytanie "Wstać czy nie wstawać z łóżka "?Może dzisiaj dziadek by przygotował śniadanie ? Dobrze ,że chociaż on ma poczucie humoru i jak mu wczoraj powiedziałam ,żeby pomału wchodził po schodach to mi na to odpowiedział ,że w tym wieku to już się wszystko robi pomału szybciej nie można :haha:

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nie będę orginalna jak się zapytam ,kto do jasnej cholery zajumał ciepło!? Powtórzę za Kasią,komu to przeszkadzało!? Ja rozumiem,że jesień i te sprawy,ale żeby aż tak ! ? A gdzie piękna złota jesień,babie lato !? :szok:

Mimo przeciwności i wbrew naturze upierdliwej miłego dnia i ciepła w sercach Waszych Mordecki .:cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nie będę orginalna jak się zapytam ,kto do jasnej cholery zajumał ciepło!? Powtórzę za Kasią,komu to przeszkadzało!? Ja rozumiem,że jesień i te sprawy,ale żeby aż tak ! ? A gdzie piękna złota jesień,babie lato !? :szok:

Mimo przeciwności i wbrew naturze upierdliwej miłego dnia i ciepła w sercach Waszych Mordecki .:cmok:

 

 

przyzam Ci sie bez bicia :szok: ze  skarzylam sie na upal i mowilam gosno ze chce ochlodyO.o ale zeby az tak przyszli i zajumali cieplo bez targowania oooo tego nie przewidzialam:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Barbara48 napisał:

Przecież Twoja Pdp do przedszkola jedzie. 

Ale ja juz od 7 na nogach ,ona też,potem jedzie o 9ej to ja już mam co innego do roboty,drzemne się poźniej,ale wracać do łóżka to juz mi się po dwóch godzinach nie chce,rozbudzona jestem.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...