Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Oj to, to. A jak nie ma Mżonki to ja chętnie w zastępstwie pójdę do tej galerii handlowej. Poświęcę się. :haha::szydera:

Ksiądz proboszcz już dawno poświęcił ,a tak na marginesie ,to zerknij w wykaz handlowych niedziel ,bo będzie lipa.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Dwa dni byłam odcięta od świata /czyt.internetu/. Masakra to była totalna.:smutek::smutek:

Po burzy w piatkową noc, poranek sobotni był pod znakiem braku łaczności ze swiatem. Telefon stacjonarny nie działał, internet nie działał a komórka............no niestety tutaj zasięga zawsze jest do doopy.:grzmotnąć:

Ale na szczęście już wróciłam do cywilizacji.:haha:

Spokojnego , miłego dnia Wszystkim:kawa2:. Mój taki będzie, bo to dzień przedszkolny.:oklaski: A jutro wyjazd do domku.:hura::hura:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@geronimou mnie kawa pierwsza ....też stoi ...a jak stoi to się chce - idę się sztachnąć dymkiem , tylko się przywitam ...

Dzień dobry ....miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

A ja se mogę dymek jak człowiek, przy kawce i komputerku

Nie muszę latać na dymka:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja muszę...i dobrze...mniej palę...chyba...:haha:

Na stówę mniej :haha:...Zawsze jadąc do D .wiem , że na fajkach przyoszczędzę ....Taka dyscyplina wychodzenia na cugasa też nie jest głupia . Zdaję sobie sprawę , że to nie mój organizm , moje płuca wołają " dymka ...ale to już " tylko moja głowa i przede wszystkim ręce ....Tylko niech mi ktoś nie próbuje teraz powiedzieć " jak wiesz to rzuć w cholerę ! " , bo nie rzucę ...lubię się sztachnąć ....można powiedzieć , że tylko to przy życiu mnie jeszcze trzyma :szydera:

P.S ...Tak se żartuję z tym trzymaniem przy życiu , ale ...no lubię jarać , nic na to nie poradzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...