Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

@Mirelka1965....tak głośno siorbała , że aż się obudziłam ....Teraz i ja siorbię ...niech inni wstają ...a co ....może mają mieć lepiej ?....

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Musimy głośniej siorbać...:haha: To ichnie chrapanie zagłusza nasze siorbanie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Tylko nie wiem czy pora lubisz? :szydera:

Ten krótszy .....Weszło Basiuni ...Ci weszło ....tylko uważaj , żeby Ci wyszło ....A na marginesie : szurnął Cię ktoś ...kiedyś ...czy dopiero ma szurnąć ?...Paszła z kuszeniem w " obiady " i im podobne ...a nie wszędzie , gdzie tylko się da wstawia te swoje talerze ...i chcesz człowieku ( no ! ), czy nie w żołądku zaczyna ssać .....Podłość ludzka nie zna granic ....a chwali się , że ze świętego miasta ...niby .....Ićććććććć....z taką świętością ...w / ocenzurowałam / !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Musimy głośniej siorbać...:haha: To ichnie chrapanie zagłusza nasze siorbanie...:szydera:

Zauważyłaś , że najgłośniej chrapie M+J ?.....Nooo....ale te różowiutkie ...niczym pupcie niemowląt już tak mają ....chyba .....chrrrrrrrrrrrrrr....chrum..chrum ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Sobota, mój ulubiony dzień. Od rana na wysokich obrotach, ale w wielu niemieckich domach sobota to dzień kąpania :szydera:. Potem już leci, sprzątanie, gotowanie, na szczęście odpada spacer(pogoda się "poprawiła"), pranie, prasowanie i dzień zleci. Dobrze, że to dwa razy w tygodniu, bo się spociłam przy pisaniu :d. Miłego dnia. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy sobocie:)Sobota -imieniny kota:)Tak się kiedyś w szkole mówiło,hi hi hi

A u mnie w domu było dzień  czyszczenia wykładziny szczotą ryżową,kiedy jeszcze nie było odkurzacza i pastowania podłóg.Nie wspominam tego najmilej:(

Się ochłodziło tak paskudnie ,że prawie zatęskniłam za dzikim upałem,ha ha ha

Fajnego dnia :)

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zauważyłaś , że najgłośniej chrapie M+J ?.....Nooo....ale te różowiutkie ...niczym pupcie niemowląt już tak mają ....chyba .....chrrrr rrrrrrrrrr....chrum..chrum ....:szydera:

Kiedyś bym strzeliła focha ale okazuje się że ja naprawdę chrapię. :szydera: Niekoniecznie chrumkam. :haha::szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Sobota, mój ulubiony dzień. Od rana na wysokich obrotach, ale w wielu niemieckich domach sobota to dzień kąpania :szydera:. Potem już leci, sprzątanie, gotowanie, na szczęście odpada spacer(pogoda się "poprawiła"), pranie, prasowanie i dzień zleci. Dobrze, że to dwa razy w tygodniu, bo się spociłam przy pisaniu :d. Miłego dnia. 

Dwie soboty w tygodniu ? Nie wiem czy bym chciała. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Sobotni poranek zimny i deszczowy. Lato sobie poszło weg:smutek:

Dzisiaj Andzia ma swoje "przyjaciółkowe spotkanie", czyli ja mam popołudnie znowu wolne, a jutro zabiera ją do siebie drugi syn, to takie cotygodniowe rytuały, czyli ja znowu od obiadu jestem wolna:oklaski:

No to miłego dnia Wszystkim image.png.73a55c77cce0ac6649f0e491cf224ede.png

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Jak dobrze obudzić się w domu:oklaski:Zaplanowałam sobie na dziś pidżamowy dzień i nic nie jest w stanie zmienić moich planów.Choćby się waliło i paliło dzisiaj celebruję nicnierobienie :oklaski:

Tym  którzy są jeszcze po drugiej stronie mocy życzę spokojnej soboty

coffee-157458_960_720.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...