Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Pucowałam mój fahhrad na podwórku i podjechał jakiś samochód. 

Pytają czy mam jakiś szrot do zdania. 

Mówię nie, nic nie ma. 

Nastepnie słyszę,,ku..a ale chytra niemcówa ".

A ja, po polsku , dzień dobry panowie, mina ich bezcenna :szydera:

Ha, ha... , bo oni jeszcze nie widzieli na własne oczy Polki, która pucowałaby rower w DE :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co racja, to racja...:oklaski: Dobrze prawisz...na pohybel...a nie....w mordkę jeża...lejemy...w gardło lejemy...:szydera:

Taaa...jest ! W razie " w " to tygodniówkę przed chwilą załapałam . Z niej nie naruszę , ale ze zwrotu za podróż i ubezpieczenie ciutkę mogę ....Kocham te dni wypłaty :szydera:....I ....wolną półdniówkę , nieco skróconą już popitalam ....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Pucowałam mój fahhrad na podwórku i podjechał jakiś samochód. 

Pytają czy mam jakiś szrot do zdania. 

Mówię nie, nic nie ma. 

Nastepnie słyszę,,ku..a ale chytra niemcówa ".

A ja, po polsku , dzień dobry panowie, mina ich bezcenna :szydera:

Ci amatorzy szperów czasami sa obłedni.Sam lubie pochodzić w Polsce na giełde gdzie oni właśnie wystawiaja swoje zdobycze z Niemiec na sprzedaż.Trafili ci się jacyś początkujący bo szukaja "towaru" w ten sposób

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barbara48 napisał:

Pucowałam mój fahhrad na podwórku i podjechał jakiś samochód. 

Pytają czy mam jakiś szrot do zdania. 

Mówię nie, nic nie ma. 

Nastepnie słyszę,,ku..a ale chytra niemcówa ".

A ja, po polsku , dzień dobry panowie, mina ich bezcenna :szydera:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

Pucowałam mój fahhrad na podwórku i podjechał jakiś samochód. 

Pytają czy mam jakiś szrot do zdania. 

Mówię nie, nic nie ma. 

Nastepnie słyszę,,ku..a ale chytra niemcówa ".

A ja, po polsku , dzień dobry panowie, mina ich bezcenna :szydera:

Haha nieźle:trele: Twój rower lsni?? Myślałam że panowie Polacy pomogą:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Godzinę temu to był dzień w rozkwicie...jaka głucha noc...:szydera:

Jak mówie, że noc to nocxd

A wracajac do tematu przetrąconego paluszka, mam takie jedne człapiące buty. Pożyczyć Ci?

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jak mówie, że noc to nocxd

 

Fioletowa, Ty "gadzino podła". To ja Cię całe lato szukałem, a Tyś przepadła gdzieś w otchłani czasoprzestrzeni. Zapraszałaś na zielona trawkę, a tu trawka do palenia jedynie mi pozostała. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrew napisał:

Witam Was mili forumowicze płci obojga. Widać, że sezon grzybowy w pełni i co poniektórzy wpadli bez mała w nałóg zbieraczy. Uważajcie tylko by od tego grzybobrania nie złapać przy okazji grzybicy albo innej boreliozy . :p

To Ty żyjesz?:kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Fioletowa, Ty "gadzino podła". To ja Cię całe lato szukałem, a Tyś przepadła gdzieś w otchłani czasoprzestrzeni. Zapraszałaś na zielona trawkę, a tu trawka do palenia jedynie mi pozostała. ;)

tak to jest z tymi naszymi forumowymi kolezankami :haha:a pozniej mowią  juz śnieg,zimno :szydera: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

To Ty żyjesz?:kopara:

A ty masz jakiś powód, by życzyć mi "wysprzęglenia ". Żyję jeszcze ku uciesze gawiedzi i wbrew życzeniom nielicznych. A do tego mam się całkiem dobrze i humor mnie nie opuszcza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

tak to jest z tymi naszymi forumowymi kolezankami :haha:a pozniej mowią  juz śnieg,zimno :szydera: 

Bo tak właśnie mają jak powiadasz. Naobiecują wiele , czasami wiele za dużo, a potem śmieją się z tego jak to faceta w przysłowiowe jajo zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andrew napisał:

Fioletowa, Ty "gadzino podła". To ja Cię całe lato szukałem, a Tyś przepadła gdzieś w otchłani czasoprzestrzeni. Zapraszałaś na zielona trawkę, a tu trawka do palenia jedynie mi pozostała. ;)

Maila do mnie zapomniał? To niech teraz nie kłamie jak to szukał. Gdyby szukał to by wziął i znalazł. A za gadzinę wezmę i wytarmoszę! Porządnie wytarmoszę:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...