Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, INEZ napisał:

Obiecałam ,że napiszę coś więcej o miejscu gdzie obecnie jestem a że teraz mam czas bo jesteśmy już z dziadkiem po popołudniowym cieście on ogląda telewizję a ja mu tylko towarzyszę :).Znowu trafiłam na podopiecznego ,który nie może spacerować :(.Jeżeli chodzi o warunki domowe to chyba tylko basenu tu brakuje ;).Mam dla siebie dwa pokoje sypialnie i duży pokój dzienny z którego roztacza się piękny widok na miejscowość .Dziadek jest w miarę mobilny więc i z "tym" o czym ostatnio rozmawiałyśmy w jednym z tematów nie muszę się bawić. Wiadomo jak przyjeżdża nowa opiekunka to trzeba dać trochę czasu ,żeby podopieczny się oswoił z nową sytuacją bo o przyzwyczajeniu chyba nie można mówić 6 tygodni to zbyt krótki czas żeby się do kogoś przyzwyczaić .To chyba na razie na tyle moich spostrzeżeń i obserwacji :)

dasz rade....:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ORIM napisał:

Mirelka to użyła takich nazw ,że pierwszy raz słyszę :d Ja nie zbieram,bo sie nie znam a pewny jestem na 200% że takie w słoiczku to sie do wódki nadaja :d

A .........wiem jak wygląda gąska :d ale tylko jedna 

a....cha...

znam odrobine sie na grzybach ale wiesz....owszem lubie grzybki zbierac wdychac zapach lasu itd ale...jak juz napisalam niekoniecznie jestem w temacie specem...nazwy owszem kiedys slyszalam...kiedys...i na tym sie konczy moja wiedza:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, lucyna.beata napisał:

mirela....pogadac zawsze dobrze...poglady wymienic takze...nie jestem az takim specem zeby sypac nazwami grzybow jak z rekawa  i wiesz  ze zbieram takie ktore znam i ktorych jestem w 200% pewna....

ale ok...tematu nie bylo...masz racje nie dac sie zwariowac

Uszak bzowy ,o którym dawno temu pisałą Malgi podoba mi się najbardziej:)W dodatku,podobno jadalny jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata ooo Sopot.

Juz o nim snie.

W maju jade tam do sanatorium.

ciekawa jestem bardzo Sopotu i Trojmiasta wogole.

Pierwzy raz w zyciu sanatorium, wiec stres bedzie duzy.

Musze  sie do ,,foczki,, zglosic po rady, co trzeba spakowac na taka okolicznosc.

Zamelduj się przed wyjazdem....może któreś z Pomorza będzie się w tym czasie urlopować....I okazja się trafi pokawkować...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ORIM napisał:

tak to działa jak juz sie kiedys wczesniej połaczył przy podaniu hasła.Ja nie moge wprowadzic hasla z poziomu kompa

 

Pozostaje ci podłączyć kompa kablem telefonicznym z routerem,  zalogować się na stronie operatora i wpisać klucze podane na karcie dołączonej do routera. I zadziała. Przetestowałam na żywej tkance...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pozostaje ci podłączyć kompa kablem telefonicznym z routerem,  zalogować się na stronie operatora i wpisać klucze podane na karcie dołączonej do routera. I zadziała. Przetestowałam na żywej tkance...:tak2:

juz wymajstrowałem inaczej.A co !:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, foczka63 napisał:

Uszak bzowy ,o którym dawno temu pisałą Malgi podoba mi się najbardziej:)W dodatku,podobno jadalny jest:)

Jest...pyszny...:oklaski: A żółciak siarkowy jeszcze lepszy...:szydera: Ale muchomor czerwieniejący i królewski przebijają wszystkie grzybki...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...