Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

No w porównaniu do  "Wistuli" to prawdziwa królowa była :)

az mnie trzeplo na wspomnienie ....wistula no to bylo COS...pamietam kiedys wracalismy z prywatki od kolegi...zima straszliwa byla....i zostala samotna butelka wlasnie tego specjalu...pod snieg ja pilismy a potem..na snieg oddawalismy...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

az mnie trzeplo na wspomnienie ....wistula no to bylo COS...pamietam kiedys wracalismy z prywatki od kolegi...zima straszliwa byla....i zostala samotna butelka wlasnie tego specjalu...pod snieg ja pilismy a potem..na snieg oddawalismy...

Ale to były czasy no nie ?:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie dospałam dzisiejszej nocy ....Dwa razy miałam pobudkę co godzinę ....usiłowałam pomóc ( podawałam kaczkę ) , żeby znów za następną godzinę niestety , ale zdzierać dolne , nocne doktorowe szaty i ubierać mu nowe . Na szczęście tylko jeden z wierzchnich podkładów też był do wywalenia .....Usłyszał pan doktor trochę prawdy o sobie ...próbował się tłumaczyć , że... długoooo...mnie wołał ...nie przychodziłam i dlatego pampers nass .... Nie dałam sobie wmówić głupot i powtórzyłam słowa , które zawsze stara mu się wbić do głowy Elka , że " pampers jest po to , żeby nikogo nie wołać ...chyba , że bardzo czuje wilgoć ...to co innego ...a nie ...wołać pipi ...wybudzać kogoś ...pipi nie zrobić a później ....nalać w pieluchę i tak kogoś do pomocy wołać ! ".......Co tam ..dużo by pisać .....nie wyspałam się i już ...a dla Was :

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Czas na kawę, papierosa i klepanko. 

Wczoraj testowalam sól do stóp....kupiłam dwa rodzaje....nagietek z olejkiem pomarańczowym Kneippa a druga Alwerde z rabarbarem i czymś tam....:d

Miłego czwartku kochani  :cmok:

Alwerde z rabarbarem i czymś tam .....może z cukrem ...coby za kwaśna ta sól nie była ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)U mnie wczoraj było ponad 30 stopni i dziś tak samo się zapowiada.Deszczu ani widu ani słychu.Wyspałam się jak należy i dalej mam labę po 9ej -przedszkole:)Chyba odkurze tutejszy rower i sprawdze czy w ogóle jeździ.Górki tu wszędzie i to mnie zniechęca,ale może się jakoś w sobie zbiere:):):)

Fajnego dnia życzę:)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Alwerde z rabarbarem i czymś tam .....może z cukrem ...coby za kwaśna ta sól nie była ?:haha:

Nieee....teraz przeczytałam, ze niby to sól morska z ekstraktem z bambusa i rabarbaru.....:d

Baśka....kup se.....parę kilo lżejsza jestem.....:szydera:

10 minut temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w czwartek.

Pracowity dzień przed nami, oby do soboty.

Ale teraz słyszę, że pada. A w mojej prognozie pogody jak byk stoi, że teraz to słońce świeci, a deszcz dopiero o 15.30 ma być. 

Inter

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w czwartek.

Pracowity dzień przed nami, oby do soboty.

Ale teraz słyszę, że pada. A w mojej prognozie pogody jak byk stoi, że teraz to słońce świeci, a deszcz dopiero o 15.30 ma być. 

Knorr....Internet kłamie.....jeden facet jak jechał zgodnie z tym co mu GPS pokazywał to wjechał do rzeki.....:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59...se kupie . Lubię pomoczyć się w solach ...wszelakich .....A tak na marginesie ....2 kg lżejsza ...musi kawał skorupy ta sól zeżarła ...Za wodę nie płacili regularnie ...czy jaki chrabol ?:szydera:

No wlasnie nie wiem.....za wodę płaciła.....może cala sie wykąpie w tej soli.....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...