Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wystarczy Was spuścić z oka a rozrabiacie jak pijane zające pod miedzą i zamiast zajmować się przyjemnościami wchodzicie w dyskusje.

Jak zamknę oko, potem drugie to świat od razu jest piękniejszy. Czego wszystkim życzę.

Uśmiech na buzi, pierś do przodu i.... do roboty się brać zamiast bić pianę.

Sorry , ale człowiek czasami musi , bo inaczej się udusi . Wolę pisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, 1bozka napisał:

@Moderatorprosze o wybaczenie chodziło mi o @INEZ @Heidi przepraszam nie Ciebie mam na myśli Jeśli tak dalej pójdzie to ja się wypisuje z tego forum.DOSC

Spokojnie, nabierzmy wody w usta na jeden dzień. Jutro będzie lepiej. Czas goi rany. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Być może ktoś ma depresję i szuka ratunku ? Tego nie wiemy. Szkoda tylko, że nie wszystkim możemy pomóc, a tak bardzo codziennie się staramy, żeby było nam wszystkim milej i lepiej. Bez wody w ustach nie damy rady .

Zatem chlup w ten nasz dziób :zdrówko:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, geronimo napisał:

Kurde nie wiem o co chodzi , czytam i tak naprawdę zaczynam mieć to wszystko w odwłoku.

Jestem tu po to aby się odstresować, uciec od szarej codzienności przebywania z człowiekiem chorym.

Dajcie spokój , po co jakieś toczenie afer, zaczyna się atmosfera Hiltona

Tyle mojego co chciałem Wam powiedzieć

Dzieki Gero:)To mniej więc już wczoraj chciałąm napisać.Wchodzi człowiek na forum,chciałby coś popisać a tu wciąż przedszkolne przepychanki,do wyrzygania:(Hilton 2 po prostu.Dlatego staram sięnie wychodzic poza powitanie poranne i obiady bo wszędzie indziej ......

OSN...to jest to co trawi panny kłótnice:)Chłopa im trza:)Na gwałt:):):)

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Sorry , ale człowiek czasami musi , bo inaczej się udusi . Wolę pisać .

Jest taki magiczny guziczek umożliwiający ignorowanie osoby. Niestety inni cytują a ja jak ta głupia czytam. :mur:

Naprawdę cały światek forumowy ma się kręcić wokół Inez ?

 Nie widzicie że o to chodzi ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jest taki magiczny guziczek umożliwiający ignorowanie osoby. Niestety inni cytują a ja jak ta głupia czytam. :mur:

Naprawdę cały światek forumowy ma się kręcić wokół Inez ?

 Nie widzicie że o to chodzi ?

Masz rację , ale jestem tylko człowiekiem i moja cierpliwość też ma jakiś okres ważności O.o Sama widzisz , że ignorowanie nie pomaga za bardzo , bo pózniej czytając resztę  nie wiadomo o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

 

Jak zamknę oko, potem drugie to świat od razu jest piękniejszy. Czego wszystkim życzę.

Uśmiech na buzi, pierś do przodu i.... do roboty się brać zamiast bić pianę.

Uśmiech i  pierś to ogarnę ale robić z zamkniętymi oczami to się nie da :haha:.Tzn da się ale nie jak człowiek 1000 km od połówka:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, geronimo napisał:

Kurde nie wiem o co chodzi , czytam i tak naprawdę zaczynam mieć to wszystko w odwłoku.

Jestem tu po to aby się odstresować, uciec od szarej codzienności przebywania z człowiekiem chorym.

Dajcie spokój , po co jakieś toczenie afer, zaczyna się atmosfera Hiltona

Tyle mojego co chciałem Wam powiedzieć

Ostatnio oświadczałam się kobietom więc dla odmiany powiem. Wyjdziesz za mnie ? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Jak mam zablokować jak mi wydzwaniają z różnych numerów nawet z niemieckich to co niby mam blokować .Już napisałam,że ten kto to robi dobrze wie ,że o niego chodzi więc po co drążysz temat .

Do jasnej - ciasnej mogłabyś już zakończyć ??? ....Wiesz co ...też przestałam Ci wierzyć z tymi , niby telefonami , bo albo nas picujesz ....albo aż tak za skórę komuś zalazła , że poświęca się aż tak , żeby z różnych miejsc do Ciebie wydzwaniać !

Dawno temu ...gdzie indziej , nie tutaj otrzymałam maila , który mi był nie na rączkę . Napisałam na forum , żeby ta osoba przestała do mnie pisać , bo sobie nie życzę ....Otrzymałam sporo rad - co i jak mam zrobić , żeby kogoś przyblokować . Jedną z doradzających ( na bezczela ) była właśnie ta "osoba " ...I wiesz co ...napisałam jawnie , nie owijając w bawełnę , żeby nie robiła z ludzi durni , bo to o nią chodzi ! ...Nie odpowiedziała mi na tamtego posta ....ale maile od niej ( raz włażące w doopę ...raz straszące mnie ) przestałam otrzymywać ... Jeśli ktoś by mnie gnębił to napisałabym to jawnie , bo takie pierdoły jak wypisujesz robią nikomu niepotrzebny zamęt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Dzieki Gero:)To mniej więc już wczoraj chciałąm napisać.Wchodzi człowiek na forum,chciałby coś popisać a tu wciąż przedszkolne przepychanki,do wyrzygania:(Hilton 2 po prostu.Dlatego staram sięnie wychodzic poza powitanie poranne i obiady bo wszędzie indziej ......

OSN...to jest to co trawi panny kłótnice:)Chłopa im trza:)Na gwałt:):):)

 

Rozumiem Twoje poirytowanie . Ale mogłabyś ciągle milczeć gdyby osoba , która np napluła Ci w Twarz przy światkach żaliła się w kółko , że to ty ją oplułaś ? Nie sądzę . Starałam się przemilczeć , udawać , że nie widzę ale niestety na dłuższą metę tak się nie da . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Tak

Nawet jakby te osoby były kiedyś bardzo Ci bliskie ? Wiedząc ,że to może poważnie skomplikować im życie ? Wiedząc ,że mają rodziny na które muszą pracować ?Widzisz to taka jest między nami różnica ,że ja za wszelką cenę staram się nie niszczyć komuś życia chociaż pewnie inni zrobili by to bez mrugnięcia okiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Nawet jakby te osoby były kiedyś bardzo Ci bliskie ? Wiedząc ,że to może poważnie skomplikować im życie ? Wiedząc ,że mają rodziny na które muszą pracować ?Widzisz to taka jest między nami różnica ,że ja za wszelką cenę staram się nie niszczyć komuś życia chociaż pewnie inni zrobili by to bez mrugnięcia okiem .

To zmień ten nr i przestań robić z siebie Matkę tereskę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Spokojnie, nabierzmy wody w usta na jeden dzień. Jutro będzie lepiej. Czas goi rany. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Być może ktoś ma depresję i szuka ratunku ? Tego nie wiemy. Szkoda tylko, że nie wszystkim możemy pomóc, a tak bardzo codziennie się staramy, żeby było nam wszystkim milej i lepiej. Bez wody w ustach nie damy rady .

Zatem chlup w ten nasz dziób :zdrówko:

Nie ten wątek...na łódkę idź...tam chlupie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...