Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na stronce wisi 20 zalogowanych, 1/3 nie pisze, 1/3 nie czyta tego tematu, 1/3 jest w klubie a Maria Jolanta strajkuje samotnie. :trele:

A @Maria Jolanta zamiast tutaj to powinna być tam...i strajkować i solidaryzować się i pomóc koleżeństwu...:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Będziemy z Tobą , tylko powiedz kiedy , żebyśmy mogły sie przygotować odpowiednio :d Tylko Marcie nie mow bo zerwie kontrakt :d albo zatrudni hakera na ten dzień i nici z forum 

No jak się Marta dowie ,to da popalić.Tylko komu?:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Przejdziesz na system niemieckiego mycia i brud zostawisz w pościeli a rano się wyprysznicujesz :d coby te dziadowskie roztocza spłukać :haha:

Jednak pozostanę wierna swojej tradycji :oklaski:.

Na jaki chrabolek potrzebny mnie ichniejszy system, jeszcze ten?:słabo:

Gdyby chcieli mnie nauczyć oszczędności,to przynajmniej małż by skorzystał :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...jestem oflagowana...jestem uzbrojona...kamienie na szaniec zrzuciłam...głodna jestem...czyli pora do spania nadeszła...:szydera:  I apeluję...guggy.png A teraz idę utulić się do snu...i słodko śnić o jakimś fajnym, miłym, przyjaznym forum bez klubów...:szydera: Dobranoc kochani...do jutra...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...