Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, violka napisał:

No dobra >:( Chwilowo się odmeldowuję , muszę zadzwonić do jednego niemieckiego tłuka płci żeńskiej . jak nie wrócę tzn. że zapuszkowali mnie za morderstwo popełnione na niemieckim telefonie :mur:

Jak Cię zapuszkuja daj znać podeslemy Ci jakis smalczyk z cebulką haha:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@LACH, @hawana, gorąca prośba - nie komentujcie ogłoszeń innych jeżeli nie macie im niczego innego do zaoferowania. Ktoś przychodzi tu szukać pracy i nie chce czytać Waszych komentarzy na temat ich lansów. 

Sprawa druga. Przyjmujemy sporo skarg na atmosferę na forum. Podjęliśmy decyzję która po części tę sprawę rozwiąże. Umożliwimy Wam tworzenie własnych kawek w wybranym gronie. Haczyk polega na tym, ze na forum głównym będziemy zdecydowanie używać regulaminu. Niepotrzebne nikomu teksty np. @LACH i @hawana będą punktowane bez ostrzeżenia. We własnym gronie za atmosferę będzie odpowiadał szef grupy.

Dajcie nam czas na przygotowanie tej nowości i zachęcamy do myślenia przed wyśmiewaniem innych!

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moderator napisał:

Przyjmujemy sporo skarg na atmosferę na forum. Podjęliśmy decyzję która po części tę sprawę rozwiąże. Umożliwimy Wam tworzenie własnych kawek w wybranym gronie. Haczyk polega na tym, ze na forum głównym będziemy zdecydowanie używać regulaminu.

Czy to oznacza, że zaczęło komuś przeszkadzać nasze kawusiowanie? Czy chodzi o inne wątki? Przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania wszystkiego. Kawusiujemy kulturalnie, bez wulgaryzmów, staramy się to robić inteligentnie i dowcipnie. Nie rozumiem o co kaman? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czy to oznacza, że zaczęło komuś przeszkadzać nasze kawusiowanie? Czy chodzi o inne wątki? Przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania wszystkiego. Kawusiujemy kulturalnie, bez wulgaryzmów, staramy się to robić inteligentnie i dowcipnie. Nie rozumiem o co kaman? 

Stworzymy Wam możliwość kawkowania we własnym gronie. A czy będziecie brali w nim wszyscy udział czy w grupach to już nie nasza sprawa :). Kawa publiczna zostanie. To zwiększenie funkcjonalności forum. Wybór pozostanie w Waszych rękach. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Moderator napisał:

@LACH, @hawana, gorąca prośba - nie komentujcie ogłoszeń innych jeżeli nie macie im niczego innego do zaoferowania. Ktoś przychodzi tu szukać pracy i nie chce czytać Waszych komentarzy na temat ich lansów. 

Sprawa druga. Przyjmujemy sporo skarg na atmosferę na forum. Podjęliśmy decyzję która po części tę sprawę rozwiąże. Umożliwimy Wam tworzenie własnych kawek w wybranym gronie. Haczyk polega na tym, ze na forum głównym będziemy zdecydowanie używać regulaminu. Niepotrzebne nikomu teksty np. @LACH i @hawana będą punktowane bez ostrzeżenia. We własnym gronie za atmosferę będzie odpowiadał szef grupy.

Dajcie nam czas na przygotowanie tej nowości i zachęcamy do myślenia przed wyśmiewaniem innych!

Pozdrawiamy!

@Moderator czy to znaczy,ze stworza sie podfora????

To chyba nie o to chodzi na forum?

Poza tym, ja lubie wypowiedzi @hawana jak i np (no nie wiem kogo tu wstawic dla roznowagi)) i chce moc kawusiac i z @hawana i tez z jej ew, antagonistka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E....poważnie ?! ...Przywróciłaś mi wiarę w ludzi ....inaczej zdolnych ...na podobieństwo moje . Raz ...tylko raz 99 i stoję w miejscu ....a haratam kilka razy dziennie :szydera:

Brawo Ty :oklaski::cmok:

Ja miałam już 120, tylko nie wiem jakim cudem calusieńki wynik mi skasowało:grzmotnąć:.

A teraz tak jak wyżej pisałam ni chrabolka :smutek:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@sayonara 52, przecież nikt Wam takiej możliwości nie odbierze. Będzie można korzystać z forum tak jak teraz. Nowością będzie to, że będzie można stworzyć własną kawę i zaprosić do niej wybrane osoby. To ma być takie miejsce, w którym wiesz, że jak przyjdziesz zmęczona to Cię nikt nie wyśmieje, ale przytuli i pocieszy. Są tematy przy kawie, których nie porusza się przy wszystkich tyko we własnym gronie. 

Problem mamy tu wszędzie. Przychodzi opiekunka, szuka pracy i zostaje wyśmiana. Miło by Wam było? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Moderator napisał:

Stworzymy Wam możliwość kawkowania we własnym gronie. A czy będziecie brali w nim wszyscy udział czy w grupach to już nie nasza sprawa :). Kawa publiczna zostanie. To zwiększenie funkcjonalności forum. Wybór pozostanie w Waszych rękach. 

My to już możemy robić na priv'ach. Brakuje tylko video. Możemy to robić również w klubach zamkniętych. Tylko po co? Wtedy nikt nowy do nas nie dołączy.  A nasze wspólne kawkowania jednak przyciągają czytelników i dołączają nowi. A publikę mamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję i nie podważam decyzji Moderatora bo ktoś musi trzymać rygor.:haha:

Ale czy nie wystarczy stworzyć działu na ploteczki po prostu niewidocznego dla niezalogowanych ? Ciężko nam będzie nie komentować niektórych ogłoszeń. Wieczne zastanawianie się czy wypada, czy nie dostanę "karniaka"?

Natomiast byłabym wdzięczna za powstrzymanie paplaniny w wątkach tematycznych. Sama nie jestem bez winy ale to bardzo zmniejsza ich sens i czytelność.

No. To się nawymądrzałam :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 dzieki, i popieram calkowicie.

,,Swoje grono,, moze oznaczac ,jakies koterie, ktos bedzie kopiowal z watku i przenosil do innego kopie, i wtedy dopiero bedzie bagno.

 

Nawet jesli zdarzy sie, ze ktos wyleci z niepotrzebnym komentarzem, to zawsze odzywaja sie inni, ktorzy staraja sie pomoc pytajcej osobie.

Osobiscie uwazam ,ze zadne podzialy nie sa potrzebne i kolka wzajemniej adoracji,

Forum powinno laczyc, nie dzielic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A nasze wspólne kawkowania jednak przyciągają czytelników i dołączają nowi. A publikę mamy....

Umożliwimy Wam tworzenie miejsc, w których nie chodzi o publikę.  

@Maria Jolanta, tu nie trzeba sie zastanawiać. To musi być odruchowe - nie szkodzę innym, nie wyśmiewam. Karniak za wyśmianie oferty szukam pracy należy się bez względu na okoliczności i nic do tego kawkowanie nie ma. Przychodzi nowy forumowicz, reklamuje siebie, dodaje referencje i dwójka wyjadaczy forumowych z niej się śmieje. Super przywitanie. Nic tylko zostać i pisać w tak miłym gronie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

My to już możemy robić na priv'ach. Brakuje tylko video. Możemy to robić również w klubach zamkniętych. Tylko po co? Wtedy nikt nowy do nas nie dołączy.  A nasze wspólne kawkowania jednak przyciągają czytelników i dołączają nowi. A publikę mamy....

Przyjmiesz mnie do swojego klubu kawowego siorbanka ? ....Kurde ....cieszyłam się z tego wątku " o wszystkim i o niczym " ....ja naprawdę nie nadaję się na " branżowe " forum ....nie bardzo mam co do zaoferowania ...udzielenia rady ...jeżeli już to coś ze swojego podwórka ..co mnie spotkało ..i takie tam pierdoły .....Dziś luknęłam po sąsiedzku ...miało być branżowo ...a jest podobnie jak było , tyle , że z garsteczką użytkowników ...Szkoda , gdyby i tutaj miało tak zostać .....A Lach  i Hawana ....jeżuńkuu ...zażartują , ale przecież nie wyśmiewają ....nie widzę złośliwości w ich wykonaniu ...." Nowi " na forum witani są serdecznie ...kto ma ochotę pozostać między nami - zostaje ....a komu zależy tylko na załatwieniu jakiejś swojej sprawy - coś zyska ...albo nie i odchodzi .:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...