Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

A tak było pięknie. Śniło mi się że pracuję za 2000 Eur. Ale się niestety obudziłam zanim dostałam pierwszą wypłatę. :smutek:

Z całego, szczerego  serca życzę Ci , żeby Twoje piękne sny miały odzwierciedlenie na jawie :cmok:....Można powiedzieć , że lekką ręką ....alee...ze zrujnowaną psychiką mogłam tyle zarabiać u Pana i jego pracowitej Pszczółki o których już niejednokrotnie pisałam ....Jednak zrezygnowałam z dobrobytu , bo zdrowie psychiczne dla mnie ważniejsze ....Tutaj mam 200 parę mniej ...a gdyby mi się coś trafiło bardzo fajnego...jeszcze o jakieś 3 stówy mniej to ...z miłą chęcią bym brała ....Bo ..." piniondze to nie wszystko ....ale bez pinindzy to ..... ":szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wczoraj padłam jak ścięta lilija, której ktoś maczetą liście przetrącił. Za to dziś wstalam i się czuję jak świeżo wyklute pisklę. Tylko zamiast popiskiwać, basem domagam się kawy:haha:

Cudnego poniedziałku Wam kochani życzę.

@eugenia1 , szybkiej podróży o dlugaśnego urlopu:oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska.....:cmok:

Tu mi sie tak dobrze śpi, że zastanawiam się czy mi nie rozpylają w nocy jakiegoś gazu.....ale kto....? Babcia na dole ( po schodach nie wejdzie ) a ja na górze....dziś nie zamknęłam drzwi wejściowych na noc to może ktoś wlazł...I jakieś fluidy rozpylił.....rozpylaczem.......:szydera:

Miłego poniedziałku i całego tygodnia.....:oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie ludziska.....:cmok:

Tu mi sie tak dobrze śpi, że zastanawiam się czy mi nie rozpylają w nocy jakiegoś gazu.....ale kto....? Babcia na dole ( po schodach nie wejdzie ) a ja na górze....dziś nie zamknęłam drzwi wejściowych na noc to może ktoś wlazł...I jakieś fluidy rozpylił.....rozpylaczem.......:szydera:

Miłego poniedziałku i całego tygodnia.....:oklaski:

Feromony Morfeusza. Ale...własnie literówkę poprawiałam. Napisało mi się GEROMONY, wiec moze to nasz Wódz się postarał i zatroskał o sen Twój? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie ludziska.....:cmok:

Tu mi sie tak dobrze śpi, że zastanawiam się czy mi nie rozpylają w nocy jakiegoś gazu.....ale kto....? Babcia na dole ( po schodach nie wejdzie ) a ja na górze....dziś nie zamknęłam drzwi wejściowych na noc to może ktoś wlazł...I jakieś fluidy rozpylił.....rozpylaczem.......:szydera:

Miłego poniedziałku i całego tygodnia.....:oklaski:

Nie zamykaj Ewuniu ...tych drzwi ...Nie każdy włamywacz to morderca ...Jak Ci się poszczęści to może jakiś gwałciciel ...w uczciwych zamiarach ...wślizgnie się do domku Twego ?:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Feromony Morfeusza. Ale...własnie literówkę poprawiałam. Napisało mi się GEROMONY, wiec moze to nasz Wódz się postarał i zatroskał o sen Twój? 

Jakie Geromony....? Geromony działają odwrotnie.....:oklaski:.....na pewno nie nasennie....nie wiesz o tym ? :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo:)Kąpielowy poniedziałek zaliczony wnioskiem,że jednak "wiesz Kati 1x w tygodniu to za mało...a Ty ile razy się kąpiesz ?7.Codziennie?????????Oooooooooooo,to za dużo.W domu też?Też."Koniec dyskusji.Teraz ma Kulencja wielki problem do rozmyslań.He he Czy tez ona za mało,czy ja za dużo ,no i ile to kosztuje?!Ajajaj:):):)

A tak poza tym to oczywiście ,tradycyjnie jak tylko ja z domu to się zaraz coś dzieje....zaś pompa w studni chyba juz na amen zdechłą była:(Wrrrrrr.Jużsobie uskładałam na garaże prawie ,że i trzeba będzie kupkę naruszyć:(Bez wody se ne da:(Jutro fachman przybędzie to diagnozę ostateczna postawi.Czyli :co,za ile i dlaczego tak drogo:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Witam towarzystwo:)Kąpielowy poniedziałek zaliczony wnioskiem,że jednak "wiesz Kati 1x w tygodniu to za mało...a Ty ile razy się kąpiesz ?7.Codziennie?????????Oooooooooooo,to za dużo.W domu też?Też."Koniec dyskusji.Teraz ma Kulencja wielki problem do rozmyslań.He he Czy tez ona za mało,czy ja za dużo ,no i ile to kosztuje?!Ajajaj:):):)

A tak poza tym to oczywiście ,tradycyjnie jak tylko ja z domu to się zaraz coś dzieje....zaś pompa w studni chyba juz na amen zdechłą była:(Wrrrrrr.Jużsobie uskładałam na garaże prawie ,że i trzeba będzie kupkę naruszyć:(Bez wody se ne da:(Jutro fachman przybędzie to diagnozę ostateczna postawi.Czyli :co,za ile i dlaczego tak drogo:(

No i po co mówiłaś Kulencji, że codziennie się kąpiesz.....teraz przez tydzień nie będzie spała....było powiedzieć, ze tylko na Święta......

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Rozmarzylaś się....? Ja też....:szydera:  A jak taki włamywacz przystawi Ci lufę to co zrobisz...? :sos:

Co zrobię jak " lufę "....wiadomą ... przystawi  ?....A będę darła się niemożebnie ....stój ...nie odchodź ...ja tylko nocą taka paskudna jestem !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...