Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęć starego miasta dzisiaj nie wkleję...ale za to moje połowy pokażę...1636660911_2018-06-0920_48_57.jpg.270887762022adac7226a0c27709470a.jpg Te cudeńka znajdą miejsce w moim stawie, w Polsce....:oklaski: Jedni ciuchy kupuj,  a ja ozdoby do ogrodu...taka inna jestem...:haha:A to mój kawałek ogrodu...333847507_2018-06-0920_54_04.jpg.1578ef281a0afb723a5f060d410033cd.jpg

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, geronimo napisał:

Właśnie miałem wizytę przepięknych jak na Niemcy policjantek.

Dobrze że na spacerek sobie nie poszedłem bo zapewne była by wizyta pogotowia i strazy pożarnej z drabiną.

Mój PDP krzyczy na całą ulicę hilfe i ała, szczególnie teraz słychać jak okna pootwierane.

Okoliczni tubylcy na to nie reagują a tu trafił się jakiś holenderski turysta i jak usłyszał krzyki to zadzwonił po policje

Zszedłem na dół i mu tłumaczę że to człowiek chory i podświadomie takie dzwięki wydaje, na nic moje tłumaczenia były za cholere do niego to nie docierało.Piękne policjantki przyszły na górę zobaczyły że człowiek cały i gada od rzeczy trochę wylegitymowali PDP, to znaczy musiałem dać jego DO no i przy okazji zapytali co ja tu robie.

Wytłumaczyłem im że mieszkam tu z nim i jestem całodobowym opiekunem, oczywiście musiałem przedłożyć mój DO

Pogadali trochę ze mną na boczku żeby PDP nie słyszał i powiem wam ze szczerze mnie współczuli.

Życzyli mi po mimo wszystko miłego wieczoru, mam nadzieję że więcej takich akcji nie będzie.

Chociaż czasami dzwonią ludzie do dzwi i informują że kteś pomocy wzywa ale po wyjaśnieniach odchodzą ze zrozumieniem:d

ale się napisałem

No to się nie nudziłeś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zdjęć starego miasta dzisiaj nie wkleję...ale za to moje połowy pokażę... Te cudeńka znajdą miejsce w moim stawie, w Polsce....:oklaski: Jedni ciuchy kupuj,  a ja ozdoby do ogrodu...taka inna jestem...:haha:

A ja namiętnie przeglądam stronki z meblami i planuję swój pokój.

Tylko malowanie mnie przeraża. I podłoga. Muszę wymienić bo mam stare panele i to kiepskiej jakości więc już nawet nie wyglądają....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja namiętnie przeglądam stronki z meblami i planuję swój pokój.

Tylko malowanie mnie przeraża. I podłoga. Muszę wymienić bo mam stare panele i to kiepskiej jakości więc już nawet nie wyglądają....

 

Znaczy też odbiegasz od normy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zdjęć starego miasta dzisiaj nie wkleję...ale za to moje połowy pokażę...1636660911_2018-06-0920_48_57.jpg.270887762022adac7226a0c27709470a.jpg Te cudeńka znajdą miejsce w moim stawie, w Polsce....:oklaski: Jedni ciuchy kupuj,  a ja ozdoby do ogrodu...taka inna jestem...:haha:A to mój kawałek ogrodu...333847507_2018-06-0920_54_04.jpg.1578ef281a0afb723a5f060d410033cd.jpg

Bajka :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...