Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, erika napisał:

Jezus , ależ  ta łódź mi znana ,tylko nie do widzę   nazwy i ludziów?  

To i Jezusa tutaj mamy ???...Kurde psychiatryk ...czy cooo ? ...Zaraz Napoleon jakiś wyskoczy ...a może nawet ze dwie Sophie Loren ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

To i Jezusa tutaj mamy ???...Kurde psychiatryk ...czy cooo ? ...Zaraz Napoleon jakiś wyskoczy ...a może nawet ze dwie Sophie Loren ...

nie ,to tylko wrażenie moje :d koncentracja u mnie przebiega  jak na razie normal a dalej ? nie wiem co może się wydarzyć :p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam sobie połazić po Biel...zdjęć nie wstawię coby @LACHowi konkurencyi nie robić...:haha: Cieplutko,  fajniutko...a od jutra znowu kierat...:szydera: Chicia wraca przed południem...:smutek: No kto to widział w niedzielę wypisywać ze szpitala...no kto? :kopara:  I do garów trza jutro stanąć i pospać nie pośpię...:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, awe59 napisał:

To nawet na Boscha sporo.....ja też mam takie zasrane szczęście, że ciągle jakiś nieprzewidziany wydatek wyskakuje   :szydera:

Obym nie wypowiedziała w złą godzinę, ale moja zmywarka firmy Zanussi ma juz 24 lata i działa elegancko. Kiedyś to produkowali sprzęty, a teraz to do konca gwarancii i weg :(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Natomiast jak u niego z workami to nie wiem,ale chyba cienko ,skoro w ten sposób chce kombinować.Wiesz,niby że mnie  a tak naprawdę o ten worek mu się rozchodzi,hi hi hi.Znam ci ja takiech cwaniaczków:)Na worku worek a w rozporku ino stworek malusi co łebkiem od igły kusi:):):):)Tacy to oni są moja Barbaro-kolekcjonerzy worków..starych w dodatku:):)

hmm, nie wiem, czy znasz się na żartach...chyba nie. A najgorzej powtarzać stereotypy o facetach.

Jeszcze godzinkę i wracamy do domu. Na szczęście prawie w całości trasa poprowadzi nas autostradą,do samego Sopotu. Po drodze się wymienimy z Kasią, a w poniedziałek wylot do Chorwacji. I znowu morze,jakby tego mało było, to 22 czerwca wyjeżdżam do pracy ...znów nad samo morze, do Hohwacht am Ostsee. Czyli nad Bałtykiem. Do zobaczenia już w Niemczech :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak Ci Maras zapoda tego drinka to ....takie bicze od żony dostanie , że mu się sexu na wiele miesięcy odechce ...tak go dżądra po tym biczowaniu będą piekły ....jak ogień .

A po co sie z krwawa Mery zenil?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Radek50 napisał:

hmm, nie wiem, czy znasz się na żartach...chyba nie. A najgorzej powtarzać stereotypy o facetach.

Jeszcze godzinkę i wracamy do domu. Na szczęście prawie w całości trasa poprowadzi nas autostradą,do samego Sopotu. Po drodze się wymienimy z Kasią, a w poniedziałek wylot do Chorwacji. I znowu morze,jakby tego mało było, to 22 czerwca wyjeżdżam do pracy ...znów nad samo morze, do Hohwacht am Ostsee. Czyli nad Bałtykiem. Do zobaczenia już w Niemczech :cześć:

No i widzisz...kto tu się na żartach nie zna?:)Co do stereotypów to polemizowałabym ,hi hi hi.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To i Jezusa tutaj mamy ???...Kurde psychiatryk ...czy cooo ? ...Zaraz Napoleon jakiś wyskoczy ...a może nawet ze dwie Sophie Loren ...

na razie mi psychiatryk nie grozi :p uprawiam dużo sportu :szydera:o nazwie sex w naturze:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Byłam sobie połazić po Biel...zdjęć nie wstawię coby @LACHowi konkurencyi nie robić...:haha: Cieplutko,  fajniutko...a od jutra znowu kierat...:szydera: Chicia wraca przed południem...:smutek: No kto to widział w niedzielę wypisywać ze szpitala...no kto? :kopara:  I do garów trza jutro stanąć i pospać nie pośpię...:haha:

Wstawiaj proszę! Lubię konkurować!!!

:hura::oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...