Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie.

Zaspałam. Obudziła mnie Kasieńka mówiąc coś o kawie więc biegiem zleciałam na dół. Uffff. Sama kawę zrobiłam. :haha:

Dzisiaj sobota, trzeba coś popracować żeby jutro w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku poleniuchować. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry z Raju :love:.

Miłego dzionka Wszystkim życzę, ja będę dzisiaj się pluskać w tym przybytku rozkoszy. 

Szkoda tylko ze nie w tak miłym towarzystwie jak @fioletowa.mysz.

csm_Aqua_Fun_e249088628.jpg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zgadnie co zaprzątało Kulczyną głowę tak bardzo ,że zasnąć wczoraj nie mogła:)Mało się kawą przy śniadaniu nie zakrztusiłam:):)

Otóż,rozmyślała ona o tym,że dlaczego ja warzyw nie obieram obieraczką tylko nożem,oraz że to ona będzie obierać ,bo po pierwsze musi ćwiczyć ręce/co akurat się zgadza/ a po drugie ja na pewno marnuję jedzenie bo nożem to za grubo się obiera.....Mają niektórzy zmartwienia wręcz światowej wagi......Zapytała nawet czy nie będę zła....Dyplomatycznie acz z podtekstem odpowiedziałam,że jeszcze mam cierpliwość, bo dopiero tydzień minął jak jestem ,a jeszcze 7 ,więc musi mi jakoś wystarczyć,ale jak mi się będzie kończyć, to poinformuję:):):)

Rozbawiła mnie tym w sumie,bo czy takie pierdy ,to powód do bezsennej nocy????

4 spore kartofelki czekają:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Badenia Witembergia. Milion dzieci i 5 milionów wnuków. Praktycznie codziennie. A porządki robię żeby się nie kłócić z aktywistką. Dom duży to sobie schodzimy z drogi i obie jesteśmy zadowolone.

Ooooooo,to Współczulski:( Nie przepadam za takimi chałupami:(Chyba,że po nalocie sprzątają sami po sobie i ślad po nich nie zostaje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Barbara48 napisał:

Słoneczne dzień dobry z Raju :love:.

Miłego dzionka Wszystkim życzę, ja będę dzisiaj się pluskać w tym przybytku rozkoszy. 

Szkoda tylko ze nie w tak miłym towarzystwie jak @fioletowa.mysz.

csm_Aqua_Fun_e249088628.jpg

Zabierz mnie z sobą. Plissss.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Nikt nie zgadnie co zaprzątało Kulczyną głowę tak bardzo ,że zasnąć wczoraj nie mogła:)Mało się kawą przy śniadaniu nie zakrztusiłam:):)

Otóż,rozmyślała ona o tym,że dlaczego ja warzyw nie obieram obieraczką tylko nożem,oraz że to ona będzie obierać ,bo po pierwsze musi ćwiczyć ręce/co akurat się zgadza/ a po drugie ja na pewno marnuję jedzenie bo nożem to za grubo się obiera.....Mają niektórzy zmartwienia wręcz światowej wagi......Zapytała nawet czy nie będę zła....Dyplomatycznie acz z podtekstem odpowiedziałam,że jeszcze mam cierpliwość, bo dopiero tydzień minął jak jestem ,a jeszcze 7 ,więc musi mi jakoś wystarczyć,ale jak mi się będzie kończyć, to poinformuję:):):)

Rozbawiła mnie tym w sumie,bo czy takie pierdy ,to powód do bezsennej nocy????

4 spore kartofelki czekają:)

Niemiecka oszczędność już powoli przestaje mnie zadziwiać :haha: a jeżeli z tego powodu nie potrafią sypiać po nocach , to nawet się cieszę :haha: byle nie budzili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, foczka63 napisał:

Ooooooo,to Współczulski:( Nie przepadam za takimi chałupami:(Chyba,że po nalocie sprzątają sami po sobie i ślad po nich nie zostaje.

Oni się zajmują sobą i mamą przy okazji. Czasami iskrzy jak to między babami 50+, ale generalnie ja jestem obsługiwana przy ich wizytach i mam lżej. Wszystko jest pomyte i posprzątane. I tak leci dzień za dniem. W takim miejscu jest o tyle lżej, że nie ma żadnej odpowiedzialności. Wszystkie decyzje podejmują córki, ale moja opinia też się liczy. Pracuję już trzeci rok, więc nie jest najgorzej.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...