Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Heidi napisał:

Poczytam jutro

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O 3-ej wyjazd na podbój Germanii ...Jeszcze odmoczyć się muszę ....ale bez mycia głowy ...świeżutka fryz odrobiona ...szkoda psuć ...

Budzik na wszelki wypadek nastawiony na 1.45 , bo nie zamierzam iść w bety , ale mogę przysnąć ....

Dobranoc ....kolorowych snów MRÓWECZKI :cmok:

Szybkiego i komfortowego dotarcia na miejsce.:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee.....wstawać ...już sobota :haha:

Dzień dobry ....nie zaspałam , bo się nie położyłam do łóżka . Zdrzemnęłam się godzinkę na siedząco...zdrzemnęłam a nie spałam , bo słyszałam jakieś rozmowy w tv ...głowa mi się przekrzywiała niewygodnie i poprawiałam swoją postawę . W busie pewnie będę spać  :haha:....Teraz kawa ..cugasek i niedługo zadzwoni kierowca ...chyba ....i w drogę ....na roboty ...

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się zostaw list na stole dla Twoich majstrów: 

"Skarby moje , wyjechałam do pracy. Jedzenie  dla was jest na kuchence, musicie tylko podpalić. Gaz jest już włączony. Mieszkanie ubezpieczone, czujcie się jak u siebie "

 

Hehehehe....listu nie zostawię , bo majster- szef był dzisiaj u mnie , ale nie tam , żeby zaraz z jakiejś , niewytłumaczalnej sympatii do mnie ...co to , to niee ....Szefo był po trochę kasiory ...raptem 2 tysiaki ....na kleje , karton gipsy , fugi ...srugi ...i co tam po drodze jeszcze będzie potrzebne . Tak umówiliśmy się podczas uzgadniania , że te sprawy on zakupuje , bo gdzieś tam ma " kartę klienta "i zawsze to jakaś oszczędność ......Nooo...a ja se powłaziłam i pozłaziłam na drabince ...nogi w doopę mi wrosły ...w krzyżach łupie jak psiakrew ...a to oznacza , że ....żyję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Hehehehe....listu nie zostawię , bo majster- szef był dzisiaj u mnie , ale nie tam , żeby zaraz z jakiejś , niewytłumaczalnej sympatii do mnie ...co to , to niee ....Szefo był po trochę kasiory ...raptem 2 tysiaki ....na kleje , karton gipsy , fugi ...srugi ...i co tam po drodze jeszcze będzie potrzebne . Tak umówiliśmy się podczas uzgadniania , że te sprawy on zakupuje , bo gdzieś tam ma " kartę klienta "i zawsze to jakaś oszczędność ......Nooo...a ja se powłaziłam i pozłaziłam na drabince ...nogi w doopę mi wrosły ...w krzyżach łupie jak psiakrew ...a to oznacza , że ....żyję :szydera:

tzn uprawialas wczoraj sport...drabiniasty....:szydera:

masz racje...powiadaja ze w pewnym wieku jak z rana nic ne boli to tak jakbyc juz nie zyl

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam nad morzem od urodzenia ale w KONCU poprawnie i jak nalezy puck zwiedzilam.....cale szczescie ze praktycznie po sezonie chociaz paru obcych na plazy widzialam ...

w upale i duchocie przemknelam obok ichniego portu jachtowego, fary, cudnego kameralnego ryneczku....podobala mi manufaktura szkla ...ceny zdecydowanie mniej....az nie przygniotlo i czulam garba na plecach...nie mogalm sie wyprostowac..

cudne bibeloty ale zdecydowanie skierowane na turystow z euro w kieszeniach...i sporo takowch mijalam...

musze foty ogarnac to w galerii wkleje..bo tu urok zniknie jak zaczne zmniejszaczem sie bawic

a teraz witam sie z forum jeszcze slodko spiacym :kawa: aromatyczna

melduje sie sobotnio...jeszcze ciemnawo...ale cieplo...dzisiaj bedzie dobry dzien...takiegol tylko i wyacznie zycze wam i sobie

 i taka mala heca......

wczoraj wejscie na teren od drugiej strony portu bylo zamkniete opaskowane i wisiala karteczka z napisem...FLADRA....z bardzo powazna mina stal sobie mlody czlowiek niczym zolnierz GROM-u...i warczal....poszlam dalej myslac ze moze kawalek dalej nie bedzie tej wstegi...niestety poteznym brytan rowniez z zebami na wierzchu odstraszal ludzi...kobitka z dziecieciem na reku pyta co zas sie stalo..i....tenze brytan szpetem slodkim oswiadczyl..."pani film tu kreca...z adamczykiem....kamery, ekipa,,,,swiatla...cisza i spokoj musi byc....nowy hit do tvn "....taaaaaaka tyci sie ppoczulam...:haha:juz po autograf chcialam stac ....tak czy owak....mialam okazje sie otrzec o wielki swiat...przez szarfe....w  kolorze bialo-czerwonym....

 

 

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siorbię.....i tak sobie czytam....:haha: Jakie pracowite żuczki.....zdjątka robią, gimnastykę drabinową uprawiają...jakieś całuski, uściski...:haha: I pytam poważnie....A KAWA TO GDZIE?! :szydera: No...żółć wylałam...:haha: Zajarałam z tej rozpaczy...i sobie sama zrobiłam...i korona mi z głowy nie spadła...i smakuje...:szydera:  Zatem... image.png.5ca6fc85938e6f650d5f7c00697a6863.png A temu kto wstał życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Siorbię.....i tak sobie czytam....:haha: Jakie pracowite żuczki.....zdjątka robią, gimnastykę drabinową uprawiają...jakieś całuski, uściski...:haha: I pytam poważnie....A KAWA TO GDZIE?! :szydera: No...żółć wylałam...:haha: Zajarałam z tej rozpaczy...i sobie sama zrobiłam...i korona mi z głowy nie spadła...i smakuje...:szydera:  Zatem... image.png.5ca6fc85938e6f650d5f7c00697a6863.png A temu kto wstał życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

jak masz jeszcze tej kawy troche to dawaj..kawiarka jeszcze na urlopie wiec wolne mam...i wyjaramy po cugasku...bo zaraz zbieram sie wyruszam w dal sina..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

jak masz jeszcze tej kawy troche to dawaj..kawiarka jeszcze na urlopie wiec wolne mam...i wyjaramy po cugasku...bo zaraz zbieram sie wyruszam w dal sina..

Zostało z pół hoboczka...:haha: Idziemy....na jednego...:oklaski: A potem kąpiułka....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zostało z pół hoboczka...:haha: Idziemy....na jednego...:oklaski: A potem kąpiułka....:szydera:

tylko brudaski sie myja przeciez....z gow..m sie nie bilas...daj se spokoj z tym myciem:haha: ...czeste mycie skraca zycie ha ha ha 

to ile ci jeszcze zostalo?

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. U nas dziś dzień kąpieli. Soboty należą do córki z ADHD. Będzie się działo. Ja w soboty wznoszę się na wyżyny pracowitości, piorę, sprzątam, prasuję. W razie potrzeby mogę ogródek skopać, ale trzymam się z daleka. Ani my, ani nasze menopauzy nie pałamy do siebie sympatią. Ot życie, ale za to jak potem czysto mam, cały tydzień tylko po łebkach lecę :szydera:. Miłego dnia.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, aniao napisał:

za to jak potem czysto mam, cały tydzień tylko po łebkach lecę

Okropnie musicie bałąganić w tygodniu jeśli takie generalne porządki odstawiasz przy sobocie,hi hi hi 

Poza tym witaski słonecznie i zimnawo/tylko 10 plus:(/

Sympatycznego dnia:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Moja Kasieńka ostatnio czyta napisy na moich papierosach "Palenie szkodzi zdrowiu" . "Palenie" czyta już ładnie, dalej jej nie idzie tak dobrze. :haha:A dzisiaj w tv był program o atakach na obcokrajowców to powiedziała że MY na szczęście jesteśmy Niemkami. :haha:

Cudna ta Twoja Kasieńka, buziaczek dla Niej :love:.

Daj jej teraz ten napis do przeczytania :haha:

Niech ćwiczy wymowę.

received_1810988455687458.jpeg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

Okropnie musicie bałąganić w tygodniu jeśli takie generalne porządki odstawiasz przy sobocie,hi hi hi 

Poza tym witaski słonecznie i zimnawo/tylko 10 plus:(/

Sympatycznego dnia:)

Badenia Witembergia. Milion dzieci i 5 milionów wnuków. Praktycznie codziennie. A porządki robię żeby się nie kłócić z aktywistką. Dom duży to sobie schodzimy z drogi i obie jesteśmy zadowolone.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...