Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, emma napisał:

Prawnicy alarmują ???? A chyba zapomnieli,że obecnie w Pl mamy tylko jednego,wszystko wiedzącego, nie popełniającego błędów prawnika na kaczych nogach :(

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emma napisał:

czytałam  i jak by mandat mieli dac to bym nie przyjęła i niech podają do sądu,, a ja bym już miała z 10 takich mandaciów w Pl  napewno, jak czytam co te głupole robią i za co mandaty walą,,:przekleństwa:  

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałam  jednego leku,no ale na receptę, ,dzwonię do takiej jednej fajnej ,zapoznanej na Fb babeczki która mieszka w miasteczku i się pytam, gdzie isc do lekarza po receptę, dała mi namiary, jeszcze dzisiaj zadzwoniła tam ,że ja przyjdę, ale zaznaczyła ,wszystko prywatnie,,ale ja ubrana kosmitka w maskę podaję swoją kartę EKUZ ,,młoda dziewczyna patrzy co daję, a ja do niej to moje ubezpieczenie, wpisała w kompa dane, ale one widzę ,że nie mają doswiadczenia z takimi kartami , naszymi EKUZ ale czekam co dalej będzie, wyszla lekarka ,,pyta się mnie, co potrzeba w jakim celu przyszlam, itd, receptę dostałam na 100% , zadowolona ,że wszystko załatwione ,,żadnych pieniędzy nie płacilam,,tylko lek 30 euro,,gdzie w Pl kosztuje 30 zł,,ot różnica, czemu??? ale nischt zu tragisch na biednego nie trafiło:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarza załatwiłam a potem do Lidla a tam full ludzi, nikt nie liczy ile i po co przyszli, nikt nie sprawdza co kupujesz, ja w masce i mój przypał , co to wszystko kupuje, on pakuje co mu się podoba a ja pakuję co mi smakuje, wiecie co? oprócz nas ,a bylo naprawdę dużo ludzi, to jedna mloda dziewczyna miała maskę,a tak nikt ,, a potem Norma, i to samo, full ludzi,zero masek ,,ale wiecie jak na nas patrzyli:szydera: odchodzili sami od nas,,i dobrze,, a ja myslałam ,że się ugotuję w tej masce, masakra,,jeszcze rękawiczki ,normalnie Matrix:hura:  jeszcze apteka, a tam panie w maseczkach,to dla nich nic dziwnego,płyn dezynfekujący do rąk  jaki chcesz ,,jest w sprzedaży,,więc też zakupiłam, ale wróciłam do chałupy i powiedzialam ,,nigdzie więcej,,a tu za chwilę następny wyjazd,:przekleństwa: zabić to mało , zamordować trzeba,:haha: ,,no ale potrzebuje mnie ,aby coś tam przytrzymać,, a wiecie co ? okna ,,dwa wielkie okna plastikowe zawiesc do wynajmowanego domu,,,:grzmotnąć:   

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mandaty za wyjście bez uzasadnionej potrzeby ponad 200 m od domu, bo mamy 4 000 zakazonych, a 10 maja obowiazek dotarcia do skrzynki pocztowej bez wzgledu na wiek, pod grozba kary , gdy zakazonych bedzie 40 000. Kraj absurdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w De kupa ludzi na rowerach, mycie samochodów też widziałam, spacery  i żadnej Policji,,żadnej:tak2: sama dzisiaj objechalam trochę, a ja ciekawska ,jak wygląda życie w miasteczku,,na pocztę ludzie lgneli z paczkami itd, ale maseczki? zapomnij, nikt,  ja jak debil w maseczce wyglądałam u lekarza i w sklepach,,ale mam to gdzies, Bayern jest bardzo z koronką,,a to wiadomo? na kogo się trafi?  ja już jestem chyba chora pod tym względem, także siedzę dalej w domu, 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

Teraz mandaty za wyjście bez uzasadnionej potrzeby ponad 200 m od domu, bo mamy 4 000 zakazonych, a 10 maja obowiazek dotarcia do skrzynki pocztowej bez wzgledu na wiek, pod grozba kary , gdy zakazonych bedzie 40 000. Kraj absurdów. 

Już teraz poczta nie musi doreczac przesyłek grunt żebyś kopertę na głosowanie dostała...widzisz jak dba o twoje zdrowie Evan wszechmogacy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

A w De kupa ludzi na rowerach, mycie samochodów też widziałam, spacery  i żadnej Policji,,żadnej:tak2: sama dzisiaj objechalam trochę, a ja ciekawska ,jak wygląda życie w miasteczku,,na pocztę ludzie lgneli z paczkami itd, ale maseczki? zapomnij, nikt,  ja jak debil w maseczce wyglądałam u lekarza i w sklepach,,ale mam to gdzies, Bayern jest bardzo z koronką,,a to wiadomo? na kogo się trafi?  ja już jestem chyba chora pod tym względem, także siedzę dalej w domu, 

W Berlinie wczoraj gwarno ...ranek był ponury ale potem bardziej "normalnie"...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

Teraz mandaty za wyjście bez uzasadnionej potrzeby ponad 200 m od domu, bo mamy 4 000 zakazonych, a 10 maja obowiazek dotarcia do skrzynki pocztowej bez wzgledu na wiek, pod grozba kary , gdy zakazonych bedzie 40 000. Kraj absurdów. 

Umycie auta 500

Wymiana opon na letnie 500

...nic więcej w temacie bo ...Jak napisałaś absudr goni absurd 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kłamać...ten dzień nie będzie dobry :mur: Przyjdzie nam żyć w dobie dyktatury :mur:Postanowiłam więc zawiesić jakąkolwiek formę okazywania radości :sos:  Zastanawiałam się, czego mam wam życzyć? Już wiem...nadziei...nadziei, że ludzie się otrząsną. I poszukiwania tej pełniejszej szklanki....tak więc życzę wam...szczerze i od serca :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kawusia dymi gorąca, słoneczko świeci, czego można chcieć więcej od życia. Wiem, żeby wszystko wróciło do normy, bo normalne nie jest, przynajmniej w polandii, jak dobrze że nie jestem w domu, tylko w pracy. Tu jakoś inaczej jest, też ludzie się boją, ograniczają wyjście z domu. Ale chodzą na spacery, na rower, biegają. W sklepach mało kto zakłada maseczki i rękawiczki. Policja jeździ i nie widziałam żeby kogoś zatrzymali z powodu spaceru czy sportu. 

Pozytywnego nastawienia do otaczającej nas rzeczywistości i miłego dnia życzę. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie będę kłamać...ten dzień nie będzie dobry :mur: Przyjdzie nam żyć w dobie dyktatury :mur:Postanowiłam więc zawiesić jakąkolwiek formę okazywania radości :sos:  Zastanawiałam się, czego mam wam życzyć? Już wiem...nadziei...nadziei, że ludzie się otrząsną. I poszukiwania tej pełniejszej szklanki....tak więc życzę wam...szczerze i od serca :tak2:

Z tą dyktatura szklanka jest pusta..i będzie pusta...jak napisałam...jeżeli nastąpi otwarcie bardzo bolesne oczu przez ludzi , może się zadziac niewesolo i sosna...

Nie takie rzeczy się działy i daliśmy radę teraz też staniemy w kordonie i nie damy się unicestwić...oby jak najszybciej

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucinda nie bardzo wierze w to staniecie ramie w ramie.

spoleczenstwo  podzielone, rozlam totalny.

W czasach KOR-u i ,,S,, latwiej bylo jednoczyc sie,pracowaly tysiace ludzi w jednym zakladzie.

 

Ale mimo gorzkich mysli, dobrego dnia!

Wiesz...sami sobie ludzie to zrobili..slepowierni,  pokrzywdzeni przez PO...Myśleli że kaczor będzie alternatywą na ich zawiedziona ambicję...A sam ojciec braci K wiele lat temu mówi że ONI NIE MOGA MIEC WLADZY...i wyszedł "korniszonek: czyli...sosna

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  :cmok: :oklaski:  cmentarz zaliczony, gdzie byli ludzie ale wiadomo, każdy gdzieś tam dalej, spokojnie, żadnej paniki chodz tutaj w De nie ma,,jak narazie,,ale dogrzewa,,że nie wiadomo w co się ubrać,bo aż nie do wiary gorąco,,:tak2: Rano dwie wiadmosci tylko przeczytalam i takiego nerwa dostałam ,że szybko tablet zamknęłam, bo aż się wierzyć nie chce,że to się naprawdę dzieje:szok:  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...