Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, romulus napisał:

Aj, to niedobrze - wolałbym pszczółeczki ;)

Do pszczółek trzeba mieć specjalne podejście, one takie zapracowane, że nic nie zauważają. 

To już zboczenie jest:tak2:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  z De .U Anity zmiany.Na gorsze.Muszę wyprostować sporo spraw,a jak się nie da ,to ostatni raz jestem.Zobaczę jak sytuacja się rozwinie.Zmęczona po podróży jestem,tu latanina od rana.Nie ma chwili spokoju.Czas pokaże. Spokojnego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh @hawana Hawana Hawana

Pass auf:d

jak trzeba śmiesznie - psze bardzo, jest śmiesznie

jak trzeba mądrze - mówisz i masz

jak trzeba otwarcie - inaczej być nie może

Gdybym ja tu miała osobę twojego pokroju to mogłabym nie ^liczyć godzin i lat...:d i nie myśleć, kiedy będzie można dać nogę. Niestety na spędzanie przerw na spacerach trafił się BETON, tak tak to jest krzyk.

Chodzi się milcząco i szuka kija by...nie przyfanzolić w trakcie peanów na cześć tych, no wiesz, tych tych.

Tego luda nie da się zbudować na nowo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondi napisał:

Powariowali oni z tymi mandatami,,zbierają dla Rydzyka kasę,,rozmawiałam z koleżanką i ta mi mowi,że jedna poszla z psem na spacer i dostala 500zł kary,, zero wychodzenia,,wszystko rozumię,ale bez przesady,,

https://dziennikbaltycki.pl/nowe-obostrzenia-i-zakazy-w-polsce-prawnicy-alarmuja-poki-nie-zostanie-wprowadzony-stan-nadzwyczajny-rozporzadzenia-sa/ar/c1-14899549?fbclid=IwAR1G2cuD0mFO0SVh6nhLXuydDFpoSmOpyBA0YcQz3bPzxVc4g0xN5O6qvzo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...