Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi ooooooooo  taka maszyna to skarb .takie maszyny sa w cenie   a te nogi ten dol  tez super bywaly  ... dobrze naoliwic to moze by jeszcze szyla ,   bo te nowe plastiki to taki szmelc ze masakra czy za 300 czy za 700 to i tak dlugo nie poszyje na takiej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

@sayonara 52  ta córka ma rodzinę? ma męża i dzieci? toż to co ona robi to potrzeba czasu, ale super ,że są tacy pomysłowi ludzie, interesująca jest, podoba mi się,zaradna kobitka,

@Blonditak,dzieci sa dorosle.

Meza tez ma -psychologa.

Oboje swietnie gotuja.

Ona ma biuro tlumaczen.

glownie tlumaczy dla firm AGD instrukcje obsk=lugi sprzetu na rozne jezyki,

Ma kilku tlumaczy (np chinskiego) na swiecie,z ktorymi wspolpracuje,

2x w tygodniu pracuje w klinice ze swoim stryjem  profesorem,odwala papierologie

no i jeszcze te plecaki, torby, w zimie cudne szale i rekawiczki bez palcow,ale jakie!!!!

Kobieta kombajn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach mam poczucie,ze zrobilam cos dobrego dla

ludzkosci:haha:

Corka pop dostala material z napisem ,,Koeln kliniken..

i zaczela szyc maseczki wielokrotnego uzycia.

Pomagalam-zaprasowujac na juz skrojonych 3(!);)) pliski,

dalej ona obrabiala i doszywala troki.

Jutro dalsza czesc chalupnictwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lusi napisał:

@Blondi ooooooooo  taka maszyna to skarb .takie maszyny sa w cenie   a te nogi ten dol  tez super bywaly  ... dobrze naoliwic to moze by jeszcze szyla ,   bo te nowe plastiki to taki szmelc ze masakra czy za 300 czy za 700 to i tak dlugo nie poszyje na takiej . 

@lusi już mam jedną z tej samej firmy, starą Pfaff , zrobioną i stoi w moim pokoju, sprawną,,trzeba naoliwic tylko,będe napewno jeszcze na niej szyła, bo też potrafię,,:szydera:  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lusi napisał:

@Blondi  jak mialam zaklad krawiecki przez troche lat ,to zajezdzilam duzo roznych maszyn  . i jak mi padaly te nowe  to wyciagalam taka stara awaryjna  co miala duzo lat ,ale na niej wszystko sie szylo skora ,jeans nie bylo problemow 

:tak: jesteś niemożliwa w tym zajeżdzaniu:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lusi napisał:

@Blondi hahahahahaha  no jak trzeba bylo szyc caly dzien to tak wychodzilo  czasem , ale ja kocham szyc wiec szylam duzo i wszystko ,nieraz i po nocach bo dnia brakowalo ,,,, wiec maszyny nie wytrzymywaly hahaha 

Czy Ty musisz wszystko lubiec co ja lubię???:szydera: do jasnej ciasnej? hahahha robota nam się ręcach pali ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...