Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dz dzi dzie dzień dddobbbryyy.

za późno:o juz zostałam nakarmiona strachem i szczęka mi drży:p

żaaaart

No co? ma być lekko, z humorem, dowcipnie. Nie podbijajcie sobie gorączki strachem bo gorączka to zły symptom.

I już normalnie - dzień dobry naprawdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krista napisał:

@Afryka  ale mam nadzieję, że nie masz na myśli ''teeeego smaku, który odpowiada za postępowanie, pisanie, traktowanie rzeczywistości ze smakiem? Bo jakbym w razie coś niesmacznego zrobiła to daj znać:haha:bedę kontrolować:d

No...nie każdy ma czucie, tfu...wyczucie tegoż smaku, czyż nie? :haha:To ewidentnie objaw infekcji mózgu przez koronka :haha: Ale, na podstawie widocznych symptomów stwierdzam, że objawów rzeczonej infekcji u ciebie nie widać...póki co :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Krista napisał:

@Afryka  ale mam nadzieję, że nie masz na myśli ''teeeego smaku, który odpowiada za postępowanie, pisanie, traktowanie rzeczywistości ze smakiem? Bo jakbym w razie coś niesmacznego zrobiła to daj znać:haha:bedę kontrolować:d

I wsadziłam kij w mrowisko . To są faktycznie objawy wirusa, ale jak widać ma też ukryte dno. A teraz dementi, to nie było personalnie do Ciebie, ale zacytowałam, ponieważ akurat też wrzuciłaś jeden z objawów tego syfu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co? Tobie się przytrafiło? :haha: Spalenizny nie poczujesz? :haha:Czy nietrafionych perfum? :haha:A może sól jest mniej słona, a cukier ma niewłaściwą zawartość cukru w cukrze? :haha:

Najbardziej nie lubię spalonych dowcipów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie czytam, nie słucham, zdrowsza umrę:szydera:.

Mój syn jutro kończy 30 lat, stara już jestem. Córka być może weźmie ślub tylko ze świadkami, więc odpadnie nam zakup jednorazowych (my z mężem mamy styl dresowo-gumkowo- sportowy) ubrań. Nie napiszę co mi się ciśnie na klawiaturę w związku z elegantszym przyodziewkiem, bo moja głupawka jest tylko moja.

Miłego i spokojnego dnia. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popoludniowe dzien dobry ,wchodze ,czytam a zadko cos pisze,, ,ale jak sobie poczytam ze sie dzielnie trzymacie nie panikujecie  to od razu mi lzej ,,,,,  chociaz mysle ze kazdy sie tego koronka boi i nie da sie o nim nie myslec .    mowie sobie ze juz nie bede nic czytac na jego temat     , alee tak tez sie nie da .no i kurdeee stres jest .Wiem ze czy to w domu czy tutaj  to co ma byc to bedzie  .ale zawsze jest to   ALEEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 @NNNdanuta  te ostatnie to resztki,ba poprzednie to "darowanemu koniowi" itd. Skarpetki nie umiem, ale lubię robić. Gorzej bo włóczka mi się skończyła. Zostały tylko kordonki, dlatego nie myślę o koronki :szydera:.

Żeby nie było za słodko, to przyznali mi odszkodowanie z prywatnego ubezpieczenia i dopiero w decyzji zobaczyłam, że podałam zły numer konta. Zadzwoniłam, napisałam e mail ze sprostowaniem, ale odpowiedzi na razie nie ma. Jedna, ostatnia cyfra jest źle. Jakaś pomroczność jasna mnie dopadła. Ja się nigdy nie mylę w takich sprawach. To był pierwszy raz. Dopóki nie zobaczę pieniędzy na koncie to będę się denerwować. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Zazwyczaj jak ma być ostra zima, to Indianie chrust zbierają, a Ty.... A tak w ogóle to śliczne i jestem pełna podziwu, bo na pracach ręcznych, to nawet ściągać nie próbowałam.

Było takie lekarstwo "nie*****ol". To taka jego odmiana. Robię wszystko żeby nie oszaleć. Teraz jeszcze to złe konto. Muszę sobie coś do roboty wymyśleć. 

Edytowane przez aniao
Literówka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aniao napisał:

Było takie lekarstwo "nie*****ol". To taka jego odmiana. Robię wszystko żeby nie oszaleć. Teraz jeszcze to złe konto. Muszę sobie coś do roboty wymyśleć. 

Aniu, jeśli chcesz, to wyślę Ci włóczkę. Nie wiem w jakim widzie kupiłam kiedyś chyba w Lidlu.. Miałam do kontenera wrzucić, ale trochę mi było szkoda ;). Mam dwa motki po 200 gram.

Chętnie Ci wyślę :).

 

 

IMG_20200326_172415_HDR.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Aniu, jeśli chcesz, to wyślę Ci włóczkę. Nie wiem w jakim widzie kupiłam kiedyś chyba w Lidlu.. Miałam do kontenera wrzucić, ale trochę mi było szkoda ;). Mam dwa motki po 200 gram.

Chętnie Ci wyślę :).

 

 

IMG_20200326_172415_HDR.jpg

Jesteś bardzo miła, ale poczta itd. Ja unikam teraz proszenia kogokolwiek o cokolwiek. Mam kordonek, będę coś innego tworzyć.  Mam Legimi i parę innych rzeczy. Odpadł mi telefon, bo wszyscy mnie denerwują. 

Ma ktoś wiedzę co ubezpieczyciel robi z pacanami, którzy podają zły numer konta? Trochę się denerwuję. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Jesteś bardzo miła, ale poczta itd. Ja unikam teraz proszenia kogokolwiek o cokolwiek. Mam kordonek, będę coś innego tworzyć.  Mam Legimi i parę innych rzeczy. Odpadł mi telefon, bo wszyscy mnie denerwują. 

Ma ktoś wiedzę co ubezpieczyciel robi z pacanami, którzy podają zły numer konta? Trochę się denerwuję. 

Spoko. Opóźni Ci się przelew.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i donoszę,w sklepach jest wszystko, zakupy musialam zrobic na siłe, w rękawiczkach jednorazowych ale bez maski, z daleka od ludzi, żadnych dyskusji i gadania, gęba zamknięta , szybko i zwinnie, aż 4 markety obleciałam,,bo w każdym co innego co lubię,, a teraz Witam Was:cmok::oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...