Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, awe59 napisał:

Koleżanki na emefyturze help !!!

Przyszedł mi jakiś PIT z Zusu....!!! To oni nie rozliczają emerytów ? Kurde znowu mam sie sama rozliczać ?

Jak pracujesz na emeryturze legalnie to nie rozliczają.A z firmy pita dostałąś?.Bo na ZUSowy pit to jakby za późno,obowiązek był do konca lutego .Jaki to pit?11? 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, foczka63 napisał:

Jak pracujesz na emeryturze legalnie to nie rozliczają.A z firmy pita dostałąś?.Bo na ZUSowy pit to jakby za późno,obowiązek był do konca lutego .Jaki to pit?11? 

Nie wiem jaki. Musze córkę zapytać. Z firmy też przyszedł.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Nie wiem jaki. Musze córkę zapytać. Z firmy też przyszedł.

Czyli rozliczyc powinnaś się sama uwzględniając przychody i z ZUS i z pracy.US  zdaje się przedłużył termin rozliczen PIT do końca maja,ale nie mogę znaleźć tej informacji:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Czyli rozliczyc powinnaś się sama uwzględniając przychody i z ZUS i z pracy.US  zdaje się przedłużył termin rozliczen PIT do końca maja,ale nie mogę znaleźć tej informacji:(

Dzięki. Poszukam na stronie US.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dobry wieczór  .Co u Pani?

Od fazy pucowania , przeszłam do fazy " mam to wszystko w dopie " i teraz siedzę tylko przy świecach , aby nie irytować się widokiem :haha: Obiecałam sobie , że jednak jutro cos zrobię , aby milej siedziało się w tej domowej niewoli :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i resztki śniegu zalegają...a ziemia skuta lodem :szydera: Tak mógłby zaczynać się mój poemat, gdybym dar pisania poezji otrzymała :haha: Ale chyba dobrze, że nie dostałam, bo ciężko z poezji wyżyć...no chyba, że o zarazie li tylko bym pisała  :haha:Ale to nuuuudne...więc wolę prozą skreślić słów parę o bycie trudnym w izolacji....o bojach codziennych z nadmiernym apetytem...o rosnącym rozmiarze ubrań....und so weiter :szydera: Ale...to też nuuuuudne :haha: Pozostanę więc przy pozostaniu sobą :szydera:567300303_dziedobrykonikpolnyruchomy.gif.afdf9739b64b370ed9dc0612cba792d7.gif  i miłego dnia życzę wszystkim...i sobie...ja :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Zimno....brrrr....ale słoneczko daje po oczach....

Nie mogłam zasnąć bo naczytałam się tych wszystkich wiadomości i miałam łeb jak sklep....

Miłego dnia.

Ewuś ...ja usnęłam szybciorem , ale ...całą noc byłam we Włoszech i broniłam " moich " przed jakąś natrętną , włoską rodziną . Dezynfekowałam , pryskałam jakimiś środkami ...krzyczałam . Postanowiłam (po tych snach ) być sobą , ostrożną ...ale nie pierdalniętą , więc przestanę czytać . Będę stosowała się do zaleceń , zakazów , nakazów i ...co ma być to będzie . A fanatykom , którzy nie mają nic do roboty oprócz siania paniki mówię stanowcze NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuś ...ja usnęłam szybciorem , ale ...całą noc byłam we Włoszech i broniłam " moich " przed jakąś natrętną , włoską rodziną . Dezynfekowałam , pryskałam jakimiś środkami ...krzyczałam . Postanowiłam (po tych snach ) być sobą , ostrożną ...ale nie pierdalniętą , więc przestanę czytać . Będę stosowała się do zaleceń , zakazów , nakazów i ...co ma być to będzie . A fanatykom , którzy nie mają nic do roboty oprócz siania paniki mówię stanowcze NIE !

Brawo ty :zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuś ...ja usnęłam szybciorem , ale ...całą noc byłam we Włoszech i broniłam " moich " przed jakąś natrętną , włoską rodziną . Dezynfekowałam , pryskałam jakimiś środkami ...krzyczałam . Postanowiłam (po tych snach ) być sobą , ostrożną ...ale nie pierdalniętą , więc przestanę czytać . Będę stosowała się do zaleceń , zakazów , nakazów i ...co ma być to będzie . A fanatykom , którzy nie mają nic do roboty oprócz siania paniki mówię stanowcze NIE !

Tak....ja też nie będę czytać bo mi to na zdrowie nie wychodzi. Psychika mi siada od tych wiadomości. I głowa boli. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panie i panowie ?️

Witam milutko i cieplutko wszystkich . Słoneczko świeci za oknem pięknie, aż żyć się chce. 

Naklepaliście sporo od wczoraj, tyle do nadrobienia miałam, ale dałam radę. O niektórych rzeczach to mi się nawet czytać już nie chce, bo w kółko jedno i to samo. Ja codziennie chodzę na spacery ?‍♀️i na rowerek. Jestem zdania, że co ma być to będzie i na siłę niczego nie zmienię. 

Życzę wszystkim miłego dnia i nie dajcie się......... Zwariować

unnamed.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I tego się trzymajmy ....przynajmniej nasze rozczochrane będą zdrowsze :tak2:

Ale dópa większa :haha:I wydatki...online offcorse...na nową garderobę wzrosną :haha:Ale kto bogatej opiekunce zabroni szastać ciężko zarobioną kasą? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...