Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno nie nadrobię zaległosci forumowych,,ale nischt zu tragisch, życie toczy się dalej,,a co tam będę wracac do staroci, świeżych wiadomosci mi wystarczy,:gazeta:... wróciłam wczoraj z Hiszpanii, zapindalaliśmy równo, aby zdązyć przed zamknięciem granicy,,no a teraz :wino::drink::piwo: , super medikament wiecie na co:święty: na koronę,,,myślę,że mnie nic nie trafiło, ale siedzę w domu, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@aniao :cmok: a skąd wiesz?. hahahha nawet nie wyobrażasz sobie i to jak narozrabialam, wiesz jakie walki robilam z zazdrosnicami niemieckimi, ale nikt mną nie będzie dyrygował, Blondi pokazala Polskę i klasę,:oklaski:ufff ,,gorzej niż koronawirus

Nie wiem, przypuszczam . Trzymaj się ciepło. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie szaleli do konca,wycieczki i ich festyny,aż dopiero w niedziele doszło do nich, granice przejechaliśmy spokojnie bez żadnych kontroli, w Avinion w sobotę wesołe miasteczko i zabawa na calego, w niedzielę w Lion we Francji w centrum ogromny markt i full ludzi, tam nikt nie ma korony chyba , ja tylko w aucie , za boga bym tam nie wyszła, w ogóle podróż tylko w aucie , tankowanie i dalej, camping w Awinion a tam zero kontaktu, a z rąk zaraz skórę zedrę od wycierania , a teraz w De w domu, zakupy dzisiaj ,  w Rewe u nas wszystko jest i full, Lidl -wykupione mięso ale wołowinkę moją ulubioną na rosół kupilam, w ogole zakupy zrobione ,jak na wojnę, ale nie będe wychodzic nigdzie, będe przy garach w domu,,najwyżej parę kg przybędzie,:szydera: konserw nakupił przypał na 120 euro w prywatnej masarni, mogę gosci przyjmować a tu zakazane:hura: i dobrze ,,gosci mam po dziurki w nosie, musze odpocząc, 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, scarlett napisał:

@Lawenda misiek też tu jest, tylko nie odzywa się od jakiegoś czasu, może w ramionach pani misiowej się zatracił :haha:

Ok, dzięki za info. A jeszcze bym zapytała o tego faceta z Hiltona, którego niektóre z dziewczyn posądzały o bycie kobietą. Nie pamiętam nicka, miał kota i grał na pianinie. Nieco kontrowersyjny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 żadnego ślubu, zapomnij,:tak2:,oddam tego przypała ,, najważniejsze ,że ja jestem cała, dopadła mnie straszna choroba w grudniu na święta, ale na szczescie mialam przy sobie antybiotyki, wyleczylam, potem ta Gloria, zalala polowę campingu ale nie po naszej stronie, woda po kolana, ludzie w nocy uciekali z campingu, masakra jedna wielka, potem wichura , powiedziałam,to ostatni moj camping, niech szuka sobie nowej wariatki, :szydera: jeszcze zakochane stare baby w Słodziaku, solistki i męzatki też, a ten malo z gaci nie wyskoczyl z zachwytu, normalnie to nie dla mnie, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@hawana skad wiesz??????

Ze mozna wysylac?

Czytałam info chyba na Interii, że poczta wznowił wysyłanie, ale kto zainteresowany niech sprawdzi na stronce www poczty.

I poszłam szukać szlachetnego papieru, ale niet, wykupili >:(

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....byłam dziś na zakupach w Aldi, Rewe i DM.....puste półki !!! Może żle trafiłam i uzupełnią towar jutro lub pojutrze....no jeszcze czegoś takiego tu nie widziałam....nawet mydła żadnego nie było... o papierze toaletowym nie wspomnę, tamponów, podpasek, chusteczek higienicznych....nic !

W Aldi i Rewe to samo....produkty trwałe tzn makarony, kasze, ryż....zero....dobrze, że kartofle kupiłam. Dwie siatki.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lawenda vera napisał:

Ok, dzięki za info. A jeszcze bym zapytała o tego faceta z Hiltona, którego niektóre z dziewczyn posądzały o bycie kobietą. Nie pamiętam nicka, miał kota i grał na pianinie. Nieco kontrowersyjny.

Mnie posądzały ale tutaj

Oj miałem się, miałem... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...