Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka w samo południe.
Wczoraj, przy pięknej pogodzie widać było kozice na zaśnieżonych szczytach a dzisiaj tak bździ paskudnie z zachmurzonego nieba.
Ładnie biją dzwony w Bonn, ciekawie w Hamburgu, radośnie w Sztutgarcie
ale tak jakoś inaczej, może katolicko głoszą Anioł Pański w Monachium. Lubię to tutejsze: "Grüß Gott".
Dobrego, septycznego dzionka. A dziewiętnasty kowid niech Was mija jak złego psa!

I oby nie był sceptyczny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oazą świętego spokoju :d No mówię Wam, że wpadłam w podziw dla samej siebie :d Okazało się na dokładkę, że moja pdp jest tak niedowidząca, że prawie niewidząca :o Nic to.., noc przespana.., pampers był pełen ale nie przelany :dobrze:Pdp ma już jak banku, że sumienie moje mnie nie obudzi w nocy i będę spała spokojnie tak jak lubię :d Pierwsze koty za płoty, a i obiadek mój smakował a nawet był lecker xd Byle do przodu i precz z koronawirusem !!! :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Nie ma to tamto, jak tu mówią co poniektórzy, na jutrzejszy poranek jestem przygotowana xd Czajnik przytargany, kawa, kubek i łyżeczka też :szydera: Kawkę lubię z mleczkiem, które postawiłam na tarasie, nie zapomniałam też o cukrze :d Doszłam do wniosku, że nie wyrobię kolejnego poranku bez kubka kawy... xd Obudzę się w innym nastroju i z innymi chęciami do życia, a puki co to śpijcie dobrze i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Witam. Budzę się powoli, kawka wypita a drugą skonsumuję już z pdp...Jestem ciągle w szlafroku, który już po raz trzeci zabrałam ze sobą... Na zewnątrz leje i wieje, a tu taras niezadaszony … :( O 7-mej podniosą się rolety na znak, że dzień mam zacząć :dU pdp rolety podnoszą się pół godziny później... Jeszcze nic mi się nie chce … Jak zwykle na adresie zobaczę po prostu co dzień przyniesie nie starając się wyprzedzać czasu :)

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I......dzieeeeeeń dooooobry :oklaski: Chociaż tak dzisiaj było135457182_dziedobrybudzikpobudka.gif.2b04cff37bee12ab1a60c86eb1fc05ae.gif , ja jestem twarda i udawałam, że nie widzę, nie słyszę...ale odwłok podniosłam, choć baaaaardzo nie chciałam :haha: Teraz pozostaje mi wyczekiwać pauzy...w wiadomym celu :haha:Mimo tych 'niedogodności" porannych życzę wam (a sobie przy okazji :haha:) dobrego i spokojnego dnia :oklaski: P.s......kręgosłup nadal mnie boli i mam dosyć koronka (a właściwie tego nawału paniki wszędzie na jego temat) :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie też leje i wieje ale taras zadaszony i na głowę nie leci...zawsze są jakieś pozytywy w trudnych chwilach...:haha:

Teraz kawa gorąca i pachniąca a potem kierat i aby do przodu....:szydera:

Miłego, spokojnego dnia bez rewelacyjnych, wszelakich newsów.

Trzymajta się ludziska i nie dajcie zwariować....:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Dzień wita pięknym słoneczkiem,:320_sun_with_face:, mieszkanko już obrobione, znowu jest czyściutko:tak2:. Więc dzisiaj pora ruszyć w kurs po sklepach, może upoluję coś fajnego:szydera:. Na razie siorbię kawusię :kawa::kawa::kawa:cieplutką, kto chętny to wpada do mnie na poczęstunek, czego jak czego, ale kawusi u mnie nie braknie:trele:

Wszystkim życzę miłego dnia i nie dajmy się zwariować :cmok:

images (15).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Melduję się w końcu. Dojechałam, żyję, ogarniam różne sprawy, niekoniecznie miłe i mówię z całą stanowczością, że rok przestępny, to rok ch... owy . 

Później Was doczytam,  muszę zakupy i obiad ogarnąć,bo  wnuka hołubię do wieczora. 

Trzymajta się dobrze Ludeczkowie Kochani w czasach zarazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, LACH napisał:

BARBARA pozdrawia Moderację z dopiskiem, by uważała na paluchy...

I gitarra:hura::szydera::hura:

 

Wprowadzamy karę za grypsowanie. 1 miesiąc bez pisania. Dopasowujemy regulamin do szarej (marginesowej) rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moderator Przepraszam, że zapytam, według jakiego słownika będzie się to grypsowanie sprawdzać? Pytam, no bo lubię czasem ,,mięskiem,, rzucić, żeby dodać pikanterii wypowiedzi, a nawet dramaturgii ;p  Czy słowo Qrwa oraz dooopa to grypserka czy zwykły synonim? Bojam się zatem i nie wiem czy się powstrzymać (trudno będzie), czy mogę ja , jako i inni przypieprzyć  ( od pieprzu )  momentami? O.o

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Moderator Przepraszam, że zapytam, według jakiego słownika będzie się to grypsowanie sprawdzać? Pytam, no bo lubię czasem ,,mięskiem,, rzucić, żeby dodać pikanterii wypowiedzi, a nawet dramaturgii ;p  Czy słowo Qrwa oraz dooopa to grypserka czy zwykły synonim? Bojam się zatem i nie wiem czy się powstrzymać (trudno będzie), czy mogę ja , jako i inni przypieprzyć  ( od pieprzu )  momentami? O.o

Grypsowanie to przecieki z więzienia kryptosłowami;)

Ty się@Dodzisława  nie przejmuj kwiecistością:d nadawaj:d

@LACH wykaż większą kreatywność, może morsem?:d

@Baśka powtarzająca się dbaj o siebie żeby wrócić, @Mirelka1965 cebulę na pewno ma w zanadrzu dla ciebie.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Chłopak jak zwykle zażartował w swoim stylu i tyle.

U mnie pracuje troje Chińczyków i mają zakaz wyjazdu na urlop do Chin. Szef zabronił. W sumie to zrozumiałe bo jednak podopieczni są często w złym stanie zdrowia. Poza tym dwutygodniowa kwarantanna spowoduje trudności z obsadzeniem zmian. Sami pacjenci i ich rodziny też pewnie byliby mocno niezadowoleni. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...