Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Dodzisława Jesooo, cudnie to wszystko opisałaś. Teraz uświadomiłas mi oczywisty fakt, którego ja nie zauważałam a mój mąż tak. Gdyby żył to bym mu ten post przeczytała i go polechtała mile. Bo ja zauważałam (o losie) Manufakture, Port Łódź, ehhh.:( 

Masz dar klarownego i klimatycznego opisywania. Pisz:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista  :d Oj, nie prowokuj, bo ja o Łodzi oraz mojej młodości i zyciu w związku z Łodzią, szczegolnie epizodami taneczno-rozrywkowymi :d :d :d , to mogę godzinami, dniami i miesiącami :d . Przykro mi, z powodu Twojego męża.  Z pewnoscią podobałaby mu się dzisiejsza Łódź.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa... niestety ....bo kiedyś jak o kieleckich scyzorykach tak mówiono o Bałutach " bez widelca i bez noża nie podchodź do Bałuciorza " ....Bywałam na Bałutach często , wieczorami chodziłam i ....jeszcze żyję ....a lata swoje mam , że ho , ho , hoooo :szydera: Każdemu miastu przypisana jest jakaś " szemrana " dzielnica ...czasem niebezpieczniej może być w tych " nieszemranych " :d

P. S ....jeszcze w  tygodniu przed wyjazdem  mam być w Łodzi ....pozdrowię ją od Ciebie , powiem , że Krista pozdrawia i przeprasza ....może Ci wybaczy ? xd

Szemrana dzielnica scyzoryków w Kielcach to Czarnów

Ja się odcinam .Nie pochodzę stamtąd,nie znam,nie wiem,nie chodzę tam

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: Wstawać nie wstawałam i teraz się zastanawiam czy moja pdp śpi w suchym O.o, ale byle do przodu... Kawy nie mam jak zrobić bo na dole razem z pdp, a drzwi wszędzie otwarte.., kolejny minus :( "Trza se" na noc czajnik brać na górę bo tak to nie może być xd Miłego poniedziałku i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1383071749_dziedobryponiedziaek.png.8c12ebf10be73ef57d556974782308eb.png No....dokulałam się i ja :oklaski: I wyspałam się...nareszcie :oklaski: Ale nie "tak sama z siebie"....musiałam się wspomóc prochami na ból kręgoslupa (które mnie "ululały"), a i jeszcze zerwało mi net wczoraj, więc wylądowałam wcześnie w koju :donos: Dzisiaj będzie lepiej...chyba....bo mniej boli (chyba przewiałam lędźwie :sos:) i postanowiłam się oszczędzać :haha:Czyli minimum roboty, a maksimum relaksu :oklaski: Tak więc kochani...od poniedziałku znowu zasuwamy :haha: Pozostaje życzyć wam i sobie fajowego dnia, a także tygodnia :oklaski: Niech się stanie :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Męczące sny nie pozwoliły mi dospać ...nawet szczęśliwa byłam jak otworzyłam oczęta swe i stwierdziłam , że to tylko paskudne sny . Kurczątko ...w nocy wstałam do łazienki , uspokoiłam się , że to tylko sen i ....z powrotem w bety ...i apiać sen męczył mnie dalej :(.....Nic to ...szatana wyżłopię do samiuśkich fusów , cugaskiem przekąszę i postaram się zapomnieć o koszmarach .Udać może się nie uda , ale postaram się myśleć o przyjemniejszych rzeczach  :d

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Witam milutko i cieplutko z domku nareszcie. Koniec wczasowania, ale zajefajnie było. Zimno za oknem, bo autka zaszronione szyby mają, a ja  muszę w drogę, mnóstwo spraw do załatwienia się nazbierało. Chałupę trza ogarnąć, bo 6 miechów nieobecności ma swoje minusy w postaci ogromnej ilości kurzu. Życzę wszystkim fajnego dnia i całego tygodnia

images - 2019-10-28T203750.143.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry przy kawie:d

Siedzimy sobie z pania kroloczkowa przy drugiej kawce. Babcia stwierdziła, że " moja szlafmyca" (czyli dziadek) jeszcze  śpi i się posmiala, a teraz patrzy przez okno na ruch uliczny, może jakieś Fifi (mały piesek) dojrzy:haha:

Jak się znudzi to pójdzie dziadka budzić. Jak chce żeby to zrobiła, to przestaje zwracać na nią uwagę :haha:

Jak dzieci te króliczki , jak dzieci:haha:

Milego dnia:d:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie dzisiaj dzień wyjazdu na basen,więc wszystko odwrócone do góry nogami.Do godziny 12ej muszę zmieścić prysznic,śniadanie,obiad i drzemkę.Dziadek musi dziś szybko jeść i spać:)

Miłego dnia wszystkim

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie w kuchni salon fryzjerski....babcia robi sie na bóstwo....:haha:

A poza tym ładna pogoda i nie pada. Trza się ruszyć na spacer. Wczoraj godzinę pospacerowałyśmy z koleżanką i dziś powtórka z rozrywki....:d

Miłego poniedziałku.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, deszczyk od czasu do czasu siąpi, jak to na północy Niemiec. Wiatru nie ma, a to już jest duzy plus w tych okolicznosciach przyrody. W piątek, minął pierwszy tydzien mojego pobytu na adresie i zostały jeszcze 3 tygodnie. Cisza, spokój i gdyby nie ataki Parkinsona u PDP byłoby cudownie. Wczoraj w kuchni zatrzęsło kobietą bardzo i zaczęła się osuwać, na szczescie zaradziłam, bo w kuchni jest duzy taboret i kobite usadziłam. Możecie sobie jednak wyobrazić moje przerażenie? Nie mam doświadczenia w takich przypadkach żadnego . Mam nadzieję, że poki mego pobytu tutaj, akcja się nie powtorzy. Gdyby ktoś miał jakieś porady tematyczne, to ja chętnie. Miłego dnia dla Wsiech.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry, deszczyk od czasu do czasu siąpi, jak to na północy Niemiec. Wiatru nie ma, a to już jest duzy plus w tych okolicznosciach przyrody. W piątek, minął pierwszy tydzien mojego pobytu na adresie i zostały jeszcze 3 tygodnie. Cisza, spokój i gdyby nie ataki Parkinsona u PDP byłoby cudownie. Wczoraj w kuchni zatrzęsło kobietą bardzo i zaczęła się osuwać, na szczescie zaradziłam, bo w kuchni jest duzy taboret i kobite usadziłam. Możecie sobie jednak wyobrazić moje przerażenie? Nie mam doświadczenia w takich przypadkach żadnego . Mam nadzieję, że poki mego pobytu tutaj, akcja się nie powtorzy. Gdyby ktoś miał jakieś porady tematyczne, to ja chętnie. Miłego dnia dla Wsiech.

Pdp musi chodzic z rolatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka w samo południe.
Wczoraj, przy pięknej pogodzie widać było kozice na zaśnieżonych szczytach a dzisiaj tak bździ paskudnie z zachmurzonego nieba.
Ładnie biją dzwony w Bonn, ciekawie w Hamburgu, radośnie w Sztutgarcie
ale tak jakoś inaczej, może katolicko głoszą Anioł Pański w Monachium. Lubię to tutejsze: "Grüß Gott".
Dobrego, septycznego dzionka. A dziewiętnasty kowid niech Was mija jak złego psa!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzień dobry. Prosimy o pisanie na temat. W wątku poświęconym koronawirusowi znajdowały się dziesiątki postów dotyczących innych zagadnień. @LACH, @salazar, @Lawenda vera, @hawana, @Mirelka1965, @Estar57, @Baśka powtarzająca się

Nie będziemy przypominać tego w nieskończoność. Miłego dnia.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

Dzień dobry. Prosimy o pisanie na temat. W wątku poświęconym koronawirusowi znajdowały się dziesiątki postów dotyczących innych zagadnień. @LACH, @salazar, @Lawenda vera, @hawana, @Mirelka1965, @Estar57, @Baśka powtarzająca się

Nie będziemy przypominać tego w nieskończoność. Miłego dnia.

 

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Już za kilka dni będziecie mieli jeszcze więcej swobody, cierpliwości. @Baśka powtarzająca się ma zsumowanie punktów (dyskryminowania nie odpuścimy), ale i ona dzięki tej nowości będzie mogła swobodnie pisać i nie przejmować się obecną moderacją. Podpowiadamy jedynie, że margines zmieni adres. Dosłownie :) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Już za kilka dni będziecie mieli jeszcze więcej swobody, cierpliwości. @Baśka powtarzająca się ma zsumowanie punktów (dyskryminowania nie odpuścimy), ale i ona dzięki tej nowości będzie mogła swobodnie pisać i nie przejmować się obecną moderacją. Podpowiadamy jedynie, że margines zmieni adres. Dosłownie :) 

Już mam rany na piętach z powodu niecierpliwego pocierania jedna i drugą 

:hura::szydera::hura:.

Edytowane przez LACH
I to nie w przenośni!?
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...