Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Za oknami szaro , buro i ponuro ....taki sam mój nastrój . Chyba wezmę się za jakąś pożyteczną robotę , bo inaczej osośnieję . Może firanki zmienię ....zawsze to jakaś odmiana wystroju ....zastanowię się nad tym . Sobota ...niedziela ...wtorek ...żadna to dla mnie różnica ....dzień jak dzień . Do doopy z tym wszystkim ...Wam jednak życzę

Miłego dnia .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Od rana zapieprzam jak " mały Kazio "....ale już się obrobiłam ze wszystkim, babka wyduszowana, siedzi i gazety czyta, posprzątane, poprasowane teraz obiad i dosyć tej roboty na dzisiaj....:d

Wczoraj byłam w mieście, niektóre półki sklepowe świecą pustkami ale dokładają towaru na bieżąco i nie jest źle....to co chciałam to kupiłam nawet na chusteczki do dezynfekcjì rąk się załapałam w dm i po drodze ze trzy razy dokładnie ręce wycierałam....:d

Miłego dzionka kochani.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Od rana zapieprzam jak " mały Kazio "....ale już się obrobiłam ze wszystkim, babka wyduszowana, siedzi i gazety czyta, posprzątane, poprasowane teraz obiad i dosyć tej roboty na dzisiaj....:d

Wczoraj byłam w mieście, niektóre półki sklepowe świecą pustkami ale dokładają towaru na bieżąco i nie jest źle....to co chciałam to kupiłam nawet na chusteczki do dezynfekcjì rąk się załapałam w dm i po drodze ze trzy razy dokładnie ręce wycierałam....:d

Miłego dzionka kochani.

@awe59,przeczytalam babka wyduszona:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie chce m się fatygować ....fatyganta :szydera:

@Baśka powtarzająca się powiem Ci, że mam to samo :szydera: ostatnio jak przyleciałam z Anglii, to nawet nie powiadomiłam przyjaciela (takiego od wszystkiego :haha:a nie widzieliśmy się chyba około pół roku), że jestem  i tylko przed samym wyjazdem do Niemiec się odezwałam. Nie wiem chyba mi się już nie chce wysilać....... SKS czy co?

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ellax2 napisał:

Pewnie byś chciała :kawa:

Dzień dobry.

A dziękuję. Może czekoladę ?

Dziadek mi przypominał, żebym kupiła, gdy wychodziłam  na zakupy.

I wszystko w sklepach było. Wczoraj jedliśmy młoda fasolkę, dzisiaj kupiłam kalafiora, bo...przeceniony byl chociaż świeżutki i piękny. 

Kupujących mało, kolejek wielkich niet A panie przy kasach dezynfekowaly łapki co jakiś czas .

Zaczyna mi się podobać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :d , choć to juz popołudnie późne. Dziś obiad był na mieście z całą rodzinką. W chinskiej knajpie takiej z bufetem :d . Oj pojadłam pyszności, choć w wersji mikro, bo wiadomo dieta :d :d :d . Smakowało wybornie, włącznie z owocami i lodami. Nawet 5 frytek spożyłam , bo uwielbiam :d . Sushi niekoniecznie, więc ominęłam, ale za to kaczuszka i te inne , palce lizać. Potem był kursik z kijkami galopem 3 km , zeby wychodzić to co weszło :d :d :d . Był tez syn z synową (Japonka) i przysposobionym dzieciątkiem lat 2,5. Bardzo sympatyczni ludzie i konstatuję, że jednak może być na szteli normalnie i rodzina PDP moze być normalna, a nawet sympatyczna, nie kierująca ruchem i nie wymyslająca cudów na kiju. Dziadek juz prawie z ręki mi je :d i nawet bardzo chcą oboje z żoną, żebym tutaj wróciła kolejny raz, no ale ja juz mam zobowiązania zawodowe (powrót do Marianki), to po pierwsze, a po drugie, to nie mogę czekać aż Królowa Szteli na urlop pojedzie. Królowa twierdzi, że potrzebuje pieniędzy i targuje się o każdy dzień, no tak jak ja bym tutaj wolontariat uprawiała :d . Tak więc jeśli już, to dopiero ewentualnie we wrześniu mogę tutaj wskoczyć. Ach tam pozywiom, uwidim, ale naprawdę Podopieczni są bardzo w porządku, ale to bardzo. Królowa tez pewnie by chciała, żebym to ja ją zmieniała, bo w doopę nie włażę , szteli nie psuję i ogólnie jestem spoko, jako zmienniczka :d :d :d . No cóż, tez potrzebuję geldu duzo, więc nie mogę czekać na okazjonalne urlopy zmienniczki z tego adresu. W sumie to bardzo fajna dziewczyna, więc niewykluczone, że jakoś się z terminami dogadamy, ale póki co obiecałam Beaci od Marianki ze ją zmienię w maju i tej wersji musze się trzymać. Słowo droższe pieniedzy , chyba ze mnie, co nie daj bobrze, wirus z koroną pokona :( . Tymczasem życzę miłego popołudnia :) 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława Dodziu miła, jak ja kocham skromność i powściągliwość Twą :d. Normalnie na szkolenie powinnam iść, albo inaczej jakoś, hmm, żeby szybciej poszło.. Nie wiem, czy jak na mnie kichniesz, to będę tak samo z siebie zadowolona jak Ty, czy musimy się jeszcze bardziej zbliżyć do siebie O.o?

Edytowane przez salazar
Rękawiczki załóż, jak zaczniesz pdp karmić :D
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar Oj tam, oj tam, no przecież jaka Dodzisława jest to wszyscy wiedzą :d :d :d . Albo się mnie kocha, albo nienawidzi :d :d :d . Większość jednak kocha, powiem nieskromnie :haha:. Poza tym mój mini - elaboracik to nie chwalenie się tylko zdanie relacji z dnia dzisiejszego :d :d :d . Ty zaś wcale taka skromna nie jesteś jak się wydaje :d :d :d , tylko tak się maskujesz, a Dodzia ...no cóż.....co na sercu to i na języku..... :d :d :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@salazar Oj tam, oj tam, no przecież jaka Dodzisława jest to wszyscy wiedzą :d :d :d . Albo się mnie kocha, albo nienawidzi :d :d :d . Większość jednak kocha, powiem nieskromnie :haha:. Poza tym mój mini - elaboracik to nie chwalenie się tylko zdanie relacji z dnia dzisiejszego :d :d :d . Ty zaś wcale taka skromna nie jesteś jak się wydaje :d :d :d , tylko tak się maskujesz, a Dodzia ...no cóż.....co na sercu to i na języku..... :d :d :d 

A komuś się tak wydaje? Nie sądzę i nie o to chodzi, co się komu wydaje, ale ok :d.

Czekam z wypiekami na twarzy na kolejne relacje, robi się coraz bardziej gorąco :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

291303221_dziedobrywiewirka.gif.4e6914668c472893ab1b5548bc5d1a36.gif...czyli można w niedzielny poranek wstać i posiorbać :oklaski: Póki co...jeszcze się dobrze nie obudziłam :haha: Zachciało mi się oglądać do późna tv i teraz brakuje mi ze dwie godziny snu  :tak2: No..ale od czego jest poobiednia przerwa? :haha: Odeśpimy...odeśpimy...albo i nie :haha: Zatem...drogie Panie i Panowie.....miłego dnia życzę w Dniu Kobiet :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hawana napisał:

A dziękuję. Może czekoladę ?

Dziadek mi przypominał, żebym kupiła, gdy wychodziłam  na zakupy.

I wszystko w sklepach było. Wczoraj jedliśmy młoda fasolkę, dzisiaj kupiłam kalafiora, bo...przeceniony byl chociaż świeżutki i piękny. 

Kupujących mało, kolejek wielkich niet A panie przy kasach dezynfekowaly łapki co jakiś czas .

Zaczyna mi się podobać :haha:

Tyle pozytywu że łapki ze dezynfekowaly bo ja wczoraj w rewe poleglam kupując wędliny krojone...Pan się nadasal kiedy mu zwróciłam uwagę że maca i wagę i pieniądze i tymi rękoma maca wędliny które chce kupic...stojący za mną facet twierdził że się czepiam A ja mu na to skoro chce to sprzedawca może mu nawet napluc i zapakować to co chce kupić ale ja nie mam na to ochoty, poza tym przy kontakcie z żywnością jakieś minimum higieny  jest potrzebne...zsinial gościu ze  złości...

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

291303221_dziedobrywiewirka.gif.4e6914668c472893ab1b5548bc5d1a36.gif...czyli można w niedzielny poranek wstać i posiorbać :oklaski: Póki co...jeszcze się dobrze nie obudziłam :haha: Zachciało mi się oglądać do późna tv i teraz brakuje mi ze dwie godziny snu  :tak2: No..ale od czego jest poobiednia przerwa? :haha: Odeśpimy...odeśpimy...albo i nie :haha: Zatem...drogie Panie i Panowie.....miłego dnia życzę w Dniu Kobiet :oklaski:

Dawaj kubek,potem idę się ogarnąć bo o 9ej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo:)

Ja szychtę powoli kończę przy kawie i papierosku ,jeszcze tylko podejdę do teściowej po pierogi i wracam na swoje kwadraty.

Miłej i spokojnej niedzieli:)

Weź więcej to wpadnę po drodze

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Piękne dzień dobry wszystkim bywalcom :cześć:Pogoda jeszcze się nie zdecydowała czy będzie wiało i padało czy tylko będzie pochmurno. Jest nadzieja bo chmury nie takie tłuste i szare a ptaki wesoło pogwizdują. Niestety jest zimno 1 stopień.Życzę wszystkim spokojnej niedzieli a wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet wszelkich oznak uznania:tulipan::ciacho::drink::wino:Na razie zapraszam na kawę, Miłego ludkowie

1470378902949.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jeszcze 2 niedziele mi zostało do zjazdu. Migusiem przeleci....:oklaski: tak sobie myślę, że siła pieniądza jest ogromna....diabeł to wymyslił czy jaki sosna...? Po kiego grzyba wynaleziono koło i pieniądze ? :szydera: teraz się musi człowiek męczyć podróżami i główkować jak zdobyć szmal....:szydera:

Miłej nidzieli.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...