Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorową porą....ludzie !!! mam wreszcie do kogo się odezwać po polsku....zapoznanie było krótkie ale już jutro jesteśmy umówione na dłuższe pogaduchy. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona opiekunka z Polski, ktora zmieniła tu Białorusinkę, ktora przerw nie potrzebowała....!!!

Dziewczyna jest tu dopiero półtora tygodnia i wszystko ustawiła jak się należy. Wszyscy zadowoleni i babka też. 

Miłego wieczoru.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Witam wieczorową porą....ludzie !!! mam wreszcie do kogo się odezwać po polsku....zapoznanie było krótkie ale już jutro jesteśmy umówione na dłuższe pogaduchy. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona opiekunka z Polski, ktora zmieniła tu Białorusinkę, ktora przerw nie potrzebowała....!!!

Dziewczyna jest tu dopiero półtora tygodnia i wszystko ustawiła jak się należy. Wszyscy zadowoleni i babka też. 

Miłego wieczoru.

Brawo Polki:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

509298644_dziedobryabydopitku.jpg.094da42f03e124130482c06ea1990527.jpg Melduję, że się nie wyspałam :haha: I czeka mnie poobiednia drzemka :haha: Ale do tego czasu trzeba spiąć pośladki i gnać do roboty :tak2: Póki co...siorbię :haha: Zaczynam dzisiaj projekt u Rozrabiaków...i oby zleciał migusiem :haha: No...to zaczynamy :oklaski: I jeszcze miłego dnia życzę...wam i sobie  :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Ja się wyspałam jak niemowlę....książkę kolejną przeczytałam....listę zakupów w myśli zakodowałam, teraz kartkę dla córki pdp musze napisać. Jutro do miasta chyba pojadę chociaż trochę się obawiam, żeby jakiegoś morowego powietrza za sobą nie przywlec....no jeszcze pomyślę....ale co ma być to będzie.

Miłego i spokojnego dnia jak również całego tygodnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludzie. Prawie ostatnie dni na projekcie,ale już pracowite będą i trochę zmian.Sama nie wiem jaka po szpitalu Anita będzie.Wraca przed popudniem.Bety ,lifty ,krzesełka,wózki mam.Pflegedinst już na wieczór zamówiony.Damy radę.

Spokojnego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć:Witam, a czuję się taka rozmemłana, że niech to szlak trafi... Idę robić drugą siekierę bo pierwszej nawet nie poczułam :( Mam w sobie całą atmosferę poniedziałku.., ale tak czy siak od czegoś trzeba zacząć ten tydzień, a na piątek nie będę zamieniać bo w sobotę ląduje po drugiej stronie … Oj byle do przodu! druga połowa tygodnia ma być przyjaźniejsza :d Buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Obudziłam się przed godziną 5- tą i już , już gotowa byłam do wstania na równe nogi , ale odpuściłam sobie .....walnęłam się w bety , przytuliłam do poduszki i usnęłam . O ...wyspałam się jak niemowlę . Teraz mojego szatana powolutku spijam ...dymkiem się sztacham i jest git . Planów na dzisiaj nie mam , tylko opitalac się będę ...pomalutku .

Miłego dnia i tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Obudziłam się przed godziną 5- tą i już , już gotowa byłam do wstania na równe nogi , ale odpuściłam sobie .....walnęłam się w bety , przytuliłam do poduszki i usnęłam . O ...wyspałam się jak niemowlę . Teraz mojego szatana powolutku spijam ...dymkiem się sztacham i jest git . Planów na dzisiaj nie mam , tylko opitalac się będę ...pomalutku .

Miłego dnia i tygodnia .

Trzeba sie opitalać a nie harować jak wół.....robota nie ch...j :d może stać trzy dni....:haha:

Miłego opitalania, Basiu !

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Powoli przymierzam sie do wyjazdu.

Poprosilam pucfrau,aby zdjela mi przytwierdzone na amen zaslony w moim pokoj,zdjelam tez firanka,a nawet umylam moje okno.

Teraz sie piora, pani zalozy je jak beda gotowe,

Jakos tylna czesc ciala ciagnie mnie do ziemi, zgodnie z grawitacja,wiec poprosilam o pomoc.

A tak naprawde nie znosze upinania firanek.

W domu co prawda,piore firanki co 2 tygodnie, bo pale,

Ale tu wystarczty co kilka miesiecy.

A zaslony byly wprost zaspawane do karnisza,wiec nie chcialam sie z tym szarpac.

Zaraz machne gotowe tortelini(pucfrau posci)

POzniej pojade z corka pop uzupelnic zapasy.

Za tydzien przyjezdza zmienniczka,wiec powoli zapelniam spizarnie.

Ptaszęta za oknem od swotu pieknie swiergola,dobrzego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitam was i ja popołudniową porą :oklaski: Po robocie jestem, więc mogę nieco poklepać :haha: Byłam dzisiaj zakupy machnąć i nie zauważyłam braków regałowych...jedynie wody mineralnej niewielki asortyment jest :tak2: Znaczy, że w B-W, a konkretnie w tym małym grajdołku, koronawirusowej paniki nie stwierdziłam :haha:Ma się ku lepszemu i zapasów puszkowo-makaronowo-ryżowych robić nie nada  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powitam was i ja popołudniową porą :oklaski: Po robocie jestem, więc mogę nieco poklepać :haha: Byłam dzisiaj zakupy machnąć i nie zauważyłam braków regałowych...jedynie wody mineralnej niewielki asortyment jest :tak2: Znaczy, że w B-W, a konkretnie w tym małym grajdołku, koronawirusowej paniki nie stwierdziłam :haha:Ma się ku lepszemu i zapasów puszkowo-makaronowo-ryżowych robić nie nada  :haha:

To sobie pogadamy, ja też po robocie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...