Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, NNNdanuta napisał:

To, że zarąbista to wiedziałam :d Prywatnie jeszcze bardziej zarąbista :love: Najfajniejsze w tym wszystkim to to, ze pierwszy raz widzisz, a jednak się znamy te 5, czy 6 lat i to nie da się ukryć. :oklaski: Dzisiaj urosły mi skrzydła tak mi ta wizyta dobrze zrobiła i mam nadzieje, że na trochę mi starczą :oklaski:

To jest właśnie takie fajne w tych naszych spotkaniach-znamy się wirtualnie ,ale jak juz się spotkamy to gadamy jakbysmy się znały od piaskownicy:):):)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, scarlett napisał:

@NNNdanuta jest świetna :love: jak ją zobaczyłam, to jakbym znała od lat :cześć: nie piekły was uszy ? :szydera: obgadałyśmy :szept:wszystkich po kolei i wszystkich razem :szydera::szydera: z siebie też się pośmiałyśmy xd poznałam jej królestwo i podopieczną, był spacer i kawa, skusiłam się na lody,..buzie nam się nie zamykały..cudowny dzień...:1007_hearts: dziękuję kochana :love:

Mam nadzieję, że jeszcze dane nam będzie spotkać się niewirtualnie na tych plotkach :szydera::szydera: Takie mam skrzydła po wczorajszym spotkaniu, że o 3-ciej już byłam całkowicie wyspana xd :love::cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to ja dziś otwieram tu drzwi i zapalam światło xd Nie przewracać mi się tu na drugi bok tylko proszę powoli oczka otwierać, bo ja nie tylko że sączę drugą kawkę to już swoje stałe ćwiczenia wykonałam :szydera:  o fajce na tarasie nie wspominam bo nie ma o czym xd

Dla tych co w De przypominam, że piątek jest tu dniem wolnym więc nie zapomnijcie o pełnej lodówce :tak2: święta, choć nie w domu to tutaj będę miała udane bo zapowiedzieli flohmark na 20 i 21 kwietnia i pogodę nawet 25 stopni C :hura:czasami po drodze mi z tym, że Niemcy mają inaczej :szydera:

Oczywiście miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, scarlett napisał:

@NNNdanuta jest świetna :love: jak ją zobaczyłam, to jakbym znała od lat :cześć: nie piekły was uszy ? :szydera: obgadałyśmy :szept:wszystkich po kolei i wszystkich razem :szydera::szydera: z siebie też się pośmiałyśmy xd poznałam jej królestwo i podopieczną, był spacer i kawa, skusiłam się na lody,..buzie nam się nie zamykały..cudowny dzień...:1007_hearts: dziękuję kochana :love:

Jola mi uratowała życie rok temu ,jak u doktora byłam.Normalnie przyjechała do mnie autem na kawę, plotki były spacer też.A doktor okropny był,rzucał we mnie filiżankami i policję wzywał.

W marcu też widziałyśmy się.Danusiu może nam też uda się zobaczyć.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przecisnąć się przez te otwarte szeroko drzwi :haha: Wstałam, fajurka wyjarałam, kawusię przygotowałam....i nadal nie czuję, że żyję :haha:Ale....przyjdzie na to czas :szydera: Słonko się pojawiło na horyzoncie i zapowiada się kolejny, piękny dzień :oklaski: Jednakże po wczorajszym zzuciu kurteczki dzisiaj szluknęłam sobie tabsy anty przeziębieniowe :tak2: Zdradliwa pogoda...w grzbiet grzeje, a zimny wiatr w cieniu do kości przewieje >:( Nic to.... 1042213924_dziedobrysiemankoroda.jpg.30656e8164c9d29bf282beffd23499f5.jpg I tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim tego, czego sobie sami życzą...a co :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

Jola mi uratowała życie rok temu ,jak u doktora byłam.Normalnie przyjechała do mnie autem na kawę, plotki były spacer też.A doktor okropny był,rzucał we mnie filiżankami i policję wzywał.

W marcu też widziałyśmy się.Danusiu może nam też uda się zobaczyć.:cześć:

Ja jestem bardzo otwarta na takie spotkania, choć wiem że tylko w  szpilkach sięgnę Ci do ramienia :szydera::szydera::szydera: , ale w jakiś fotelach posiedzimy to może się wyrówna :szydera: Może się kiedyś złoży :love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cudownie smakuje kawa w lozeczku..wprawdzie bez moich kotow ktore celebruja poranne pieszczoty ale.....fakt ze mam juz caly czas dla siebe swietnie dziala na psychike i rekompensuje fakt ze jeszcze pare dni bede sie tulac

wczorajszy spacer byl pelen nostalgii.....sklep ulubiony onegdaj odwiedzilam drewniane kilkusetletnie domy  na stary miesicie mrugaly oknami mowiac do mnie siema.....cudnie oj cudnie....relaks w pelnej krasie

dzisiaj sie grilujemy na poletku uprawowym . skocze na wies, obcykam nowosci i  moze zolwia sepiego spotkam:szydera:, pozdrawiac go nie nie bede mirelka ...te drzwi juz zamkniete 

cudownej pogody tu pod dostatkiem wiec i wam takowej zycze guggy.gif

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy :cześć2:

Wstałam i ja, kawę sączę i rozmyślam, święta za pasem, a ja jeszcze okien nie pomyłam, dywanów nie poprałam, tony żarcia nie przywlokłam, no jak żyć!? :szydera:. Trudno, jakoś przeżyję, że Jezus nie będzie się odbijał w błyszczących szybkach :haha:

Miluśkiego dnia Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...